STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:10 | Galatasaray - M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | 19.00

antalyada eskişehir gibi bize ters gelen bi ekip eskişehiri yendik umarım antalyayıda geçeriz BAŞARILAR ASLANLAR!!

Antalya 6 da 5 ile geliyor Sami Yen'e iyi maç olacak gibi gözüküyor.

Gene emre gibi gençlere şans vermesini istiyorum hagi den. cumhur olur ahmet olur emirhan olur farketmez.

----------Ufuk

Sabri---Neill---Servet(Z)---İnsua

------Cana---Barış

Elano------Misi--------Serdar

---------Baros

------------Aykut--------

Sabri---Neil----Servet-----Insua---

-------Cana---Ayhan-------------

Elano-----Misimovic-------Pino

----------Baros--------------

Arda ve Kewell dönene kadar bu kadro ile cikariz.

Baros'un oynamayacağını düşündüm inşallah oynayacak duruma gelir,Misimovic'in de Fener maçında sola yakın oynadığını düşünerek şöyle bir kadro tahmini yapıyorum..

-----------aykut--------------

sabri---neill-----servet---insua

------------cana-------------

-----elano---------barış------

pino--------misimovic--------

----------baros--------------

haftalar sonra maç günü gelse de takımımızı güzelce izleyebilsek diye heyecanlanıyorum.bunda hagi'nin ve dünkü gösterilen performansın büyük katkısı var.dünkü oyunu gördükten sonra acaba diyorum istikrarlı bir şekilde bu performansı devam ettirebilir miyiz? şu an için şampiyonluk potasından uzak durumdayız ancak iyi oyun ve seri galibiyetlerle iyi bir çıkış yakalayabiliriz.en azından özlenen futbolu ve eski kimliğimizi yakalamış oluruz.şu an için bunlar şampiyonluk ya da avrupaya katılmaktan daha önemli kriterler benim için.Galatasaray'lı futbolcular kendi formalarının ne anlam ifade ettiğini kavrayabilirlerse eğer bu ligte kazanamayacakları maç yok.dilerim bu ciddiyete ulaşmışlardır kafaca.yıllar sonra hagi'nin Ali Sami Yen stadına gelip teknik direktör olarak sahaya çıkması da benim gibi bütün Galatasaray'lıları şimdiden heyecanlandırıyor hafta sonu oynanacak maç için.Temennimiz öncelikle iyi oyun olmalı.İyi oynayınca zaten gol ve galibiyetlerde gelecektir.

Hagi ve Fb maçında gelen güzel oyunla beklentilerimiz arttı. Net bir galibeyet bekliyorum :)

Şu salak herifleri bu sefer de yenemezsek yazıklar olsun. Geçen seneden kalan hesapları kapatıyoruz bu sene ama puan kaybedersek hiç şaşırmam. Bu maçtan sonra Trabzon deplasmanı var, orda yüzde doksan puan kaybı olacağı için, bu maçı kazanamazsak zaten azalmış olan şampiyonluk şansımız dibe vurur.

Sovenist bir kadro kuruyorum:

----------Aykut---------

Sabri--Neill---Servet--Hakan

-------Baris--Cana-------

Elano-----------------Insua

------Mehmet---Pino------

= SHOW

Üst Alt