STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:10 | Galatasaray - M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | 19.00

Sarp'ı yazanlar niye yazıyorlar.

10 kişi oynamaktan zevk mi alıyoruz ?

Sürpriz bir kadro çıkacak.

M.Batdal yada Emre Çolak sürprizlerinden birini bekliyorum.

Galatasaray - Antalyaspor

Trabzonspor - Galatasaray

Galatasaray - Manisaspor

Kayserispor - Galatasaray

Galatasaray - Beşiktaş

Kasımpaşa - Galatasaray

Galatasaray - Gençlerbirliği

Konyaspor - Galatasaray

Şu maçlardan en az 18 puan çıkarmalıyız.

Galatasaray - Antalyaspor (3)

Trabzonspor - Galatasaray (0-1)

Galatasaray - Manisaspor (3)

Kayserispor - Galatasaray (1-3)

Galatasaray - Beşiktaş (3)

Kasımpaşa - Galatasaray (3)

Galatasaray - Gençlerbirliği (3)

Konyaspor - Galatasaray (3)

19-22 puan arası bekliyorum.

Trabzon'u yenebiliriz bence. Yenileceğimizi düşünmüyorum.

neill,cana,elano,misimovic oynasın gerisini salla.bir şekilde kazanacağız zaten.özellikle canayı bundan sonra hayranlıkla izleyeceğiz.:)

Trabzon'u yenebiliriz bence. Yenileceğimizi düşünmüyorum.

Kendimizi kandirmayalim, Trabzonspor gibi kolayca gol pozisyonu bulan baska bir takim yok ligimizde. Trabzonspor iyi gununde ligdeki butun takimlari param parca eder bunlara 3 buyukler ve Bursaspor dahil, anca kotu gunlerinde maglub edersin simdilik (bu sezon icin konusuyorum)

bizim isimiz cok ama cok zor, eger gercekten halen sampiyonluk istegi var ise oyuncularda devre arasina kadar en fazla 1 maglubiyet ve bir beraberlik luksun kalmistir. Ki bursaspor ve Trabzonspor basini almis gidiyorlar.

En çok sevinirim Emre Çolak'a.

Hagi gibi bir üstad onu bizim en iyi adamımız yapacak. 2 sene içinde misimovic'i yollar yerinde krallar gibi bir 10 numara sahibi oluruz. Hem genç hem de diğer kansız gibi f5 li değil, aslen galatasaraylı.

Arda'da bu durumunda daha en azından 1 sene Galatasaray'da kalır.

Seneye almamız gereken bir Volkan Şen,Selçuk İnan, Ceyhun Gülselam, Hasan Ali Kaldırım ( Kayseri Sol Bek ) var.

Bu 4 transfer ile coşarız.

Bu takıma 2 yıldır kaybediyoruz. Yenecek güce sahibiz. Bu kadro kalitesi bizde mevcut. Yeni bir döneme girdik ve bu sefer yeneriz inşallah.

antalyaspor her zamanki kasap futbolu ve sinir etme psikolejisi ile oynayacak.ömer çatkıç tahrik için oynuyacak.unutmasınlar bizde artık sert oynuyoruz.ben kazanacağımızı düşünüyorum eğer geçen haftaki gibi oynarsak.pino ve elanodan gol bekliyorum.umarım kazanırız.

Ntvsporda kewel'ın yarın takımla çalışacağı söylendi.Antalya maçında sol kanatta oynar tahminimce.

ufuk (aykut)

sabri neil servet hakan

elano cana barış kewel

misimoviç

pino

Kendimizi kandirmayalim, Trabzonspor gibi kolayca gol pozisyonu bulan baska bir takim yok ligimizde. Trabzonspor iyi gununde ligdeki butun takimlari param parca eder bunlara 3 buyukler ve Bursaspor dahil, anca kotu gunlerinde maglub edersin simdilik (bu sezon icin konusuyorum)

bizim isimiz cok ama cok zor, eger gercekten halen sampiyonluk istegi var ise oyuncularda devre arasina kadar en fazla 1 maglubiyet ve bir beraberlik luksun kalmistir. Ki bursaspor ve Trabzonspor basini almis gidiyorlar.

Gününde olurlar mı o mesele?

Trabzonspor savruk bir takım,Trabzon'da öne geçmek demek büyük takımsan bir nevi beraberliği garanti altına almak demek,hemen demorolize olan bir taraftarı var ki bu sene efendiler ama geri düşsünler bakalım stresten ne yapacaklarını şaşırıyorlar..Biz ayağa kalkalım bir aslan uyansın,hiçbir deplasman hiçbir takım gözümüzde büyümez..

kazanmaktan başka çare yok. liderle aramızda 10 puan var, bunun azalması şart. yoksa yeni stadımızda iddiasız maçlara çıkmak bizim için çok can sıkıcı olur. hem zaten antalya uyuz oluyoruz, bunlara şöyle sağlam 4-5 tane atıp göndermek futbolcuların boynunun borcudur. hele şu çakma barthez ömeri pişman etmek lazım, kaleci olduğuna.

beyler bakiyorum herkesin ici cok rahat

biraz tedirgin olmaya basladim

umarim dediginiz gibi 10 gunde takim bastan asagi degismistir

eger degismediyse ben gene endiseliyim bu adamlarla oynarken

Çift forvet denenebilir aslında bu maçta,ilk yarı skoru alırız sonra Batdal ı çıkartıp barışı alır öyle götürürüz maçı.

--------------Ufuk-------------

Sabri-----Neill-----Servet---Hakan(İnsua)

Elano-------Misimovic-----Cana------Kewell(Aydın)

----------Pino--------M.Batdal------------

beyler bakiyorum herkesin ici cok rahat

biraz tedirgin olmaya basladim

umarim dediginiz gibi 10 gunde takim bastan asagi degismistir

eger degismediyse ben gene endiseliyim bu adamlarla oynarken

artık o kadarını da yapamazlar ben çok rahatım elano hagiyi hagi elanoyu sevdi misi hareketlenecektir illaki kewell döndü pino formda 4-2-3-1'de kevgir ederiz bunları

Üst Alt