STSL 10/11 H:12 | Bursaspor 0-2 Trabzonspor | 13 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:12 | Bursaspor 0-2 Trabzonspor | 13 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:12 | Bursaspor 0-2 Trabzonspor | 13 Kasım | Maç Sonucu

Trabzon'un alacağı belliydi zaten. Sezon ortasında defanslarına 1-2 transfer yaparlarsa rahat şampiyon olurlar.

Lazyo harbiden sağlam bu sene, tebrik etmek lazım.

serkan egemen selcuk uclusunden 2 si sakatlansin o zaman gorelim

Ne futbol oynuyorlar arkadas. Jaja super bir gol atti yanliz. Ronaldo vari bir gol (Brezilyali)

Bizde daha sampiyonluk hesaplari yapalim :b5:

Eze eze yendiler Bursa'yı helal olsun.

Ama 1996'da yaşadığını bence yine yaşar Trabzon şu anki tablo kimseyi yanıltmasın bu lig daha çok şeye gebe. :)

Trabzon bu ligi götürür bu oyun seviyesini bozmazlarsa.Maçı yerinde izledim.En komple futbol oynayan takım.Burak ve Engin gibi yeteneksizler bile iyi oynamaya başlamış.

Büyük takimlarin Bursaspor´u yenememesi rezillikti zaten. Aferin Trabzon

memleketim... trabzon galatasaray şampiyon olmazsa olsun zaten hakediyolar.:)

Ben, ligin ikinci yarısında Trabzon'un düşüş yaşayacağını düşünüyorum.

Aslında uzak ihtimal değil. Bir de şu açıdan bakmak lazım, üç büyük maç olarak nitelendirilebilecek maçı içeride oynadılar ve bu avantajı iyi kullandılar.

İkinci yarı da durum ne olur meçhul. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın toparlandığı dönemlerde bu deplasmanlara çıkarlarsa 0 çekmeleri dahi sürpriz olmaz.

Kanımca halen bu lig de herşey olabilir. Ha şu var Trabzon bu düşüşü yaşar da, diğer takımlar ona ayak uydurmaya devam ederse, yakaladığı avantajı sürdürmüş olur.

Trabzon ligin 2.yarisinda daha Inönü, Kadiköy ve Aslantepe'ye gelecek.

Trabzon 5. vitese taktı. Bundan sonra durdurulması zor.

Aslında uzak ihtimal değil. Bir de şu açıdan bakmak lazım, üç büyük maç olarak nitelendirilebilecek maçı içeride oynadılar ve bu avantajı iyi kullandılar.

İkinci yarı da durum ne olur meçhul. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın toparlandığı dönemlerde bu deplasmanlara çıkarlarsa 0 çekmeleri dahi sürpriz olmaz.

Kanımca halen bu lig de herşey olabilir. Ha şu var Trabzon bu düşüşü yaşar da, diğer takımlar ona ayak uydurmaya devam ederse, yakaladığı avantajı sürdürmüş olur.

Trabzonspor'un oyuncularında böyle bir potansiyeli uzun süredir seziyorum. Fazla efor sarf ediyorlar, ligin ikinci yarısındaki önemli maçlarda alınan puan kayıplarından sonra iyice düşüşe geçecekler.

Şu anlık pembe tabloya bakmadan söylüyorum bunları...

TS nerdeyse hersene böyle başlar sonra iç çatışmalardan bocalar taa sezon sonuna kadar düzelemez sona doğru bi seri yakalar ama oda geç olur hep böyle olmuştur.Bakalım bu sene nasıl olacak.

İsterim şampiyon olmalarını. Zaten bizim bana kalırsa hiç şansımız yokta. Olsunlar. Anadolu kulüpleri şampiyon olmalı. Üç takımın tekelindeki bir lig kalitesiz, zevksiz ve monotonluktan öteye gidemez.

Trabzonu severim ve hakederek galip geliyorlar. Biz olamazsak eğer mutlak Trabzonun sampiyon olmasını isterim

Stadyumdan gördüğüm kadarı ile Bursa tamamen havalanmış ve büyük oldum kompleksine girmiş.Taraftarı 90 dakika küfür ediyor.Ulan sen bugün şampiyonsan bunun en büyük sebebi bu takımdır. Ertuğrul her pozisyona itiraz, el kol.Adam gibi adam etiketini yapıştırmışlar yalandan. Engin Baytar'a maç sonunda güvenlik görevlisinin teki dalıyordu, koşa koşa kaçtı adam.

Bu ülkede 4. büyük Trabzonspor'dur. Arkadaş bunu bileceksiniz. Sevmiyorsanız bile saygı duyacaksınız.Trabzon'u görmezden gelirseniz tokadı yersiniz.

Seri bir düşüş bekliyorum Bursa'dan.

Bursa'ya cok ıyı oldu. Eskısı gıbı olmaları zor gıbı

Üst Alt