STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Aynen. Benim sözleşmem Aralık sonu ile bitiyor. Uzatacaktım ama gerçekten gerek görmüyorum. Psikoloji zaten zor durumda iyice içine ediyor bu adamlar.

Aynen, ne gerek var? Zaten kaç senedir kullanıyorum, bir kıyaklarını görmemiştim. :)

Ulan şu Digiturk'ü taahhütlü yaptım. İptal edemiyorum dimi? :D

Edersin ama taahhüt bedeli isteyebilirler.

Ben kombine aldım bir buçuk senelik ben ne b.k yiycem? :p

Senin halin daha kötü hacı, Allah sabır versin. :D

Polat aciklama yaparken o vatandas ne dedi tam duyamadimda biri soyleyebilirmi?

Taahütlü üyeliklerde iptal ettiğinizde o zamana kadar kullanım sırasında ne kadar indirim verildiyse onları ödersiniz. Kullanmadığınız hizmet için ceza kesemiyorlar bildiğim kadarıyla.

Örnek taahhütsüz aylık 50 ise sen taahhüt ile 30 ödüyorsan 6 aydır kullanıyorsan iptal edersen 120 tl ödetirler.

Erman toroğlu : Camia adnan polatı seviyor ama aziz yıldırımla kanka olmasından aşırı tepkililer . .

Ben zaten olacaklari bildigim icin bu sene hicbirsey almadim GsStore'den. Zaten aradigin hicbirsey yok

Misimoviç kadro dışı.ayhan ali turan m.sarp takımda duruyor:(

Erman Toroğlu: Hagi Müslümoviç'i ne kadar tanıyor? Müslümoviç :lol::asd:

bkz:misimovic

Beyler takmayın kafanızı.Biz alıştık artık yenilmeye.5-6 haftada 1 gol attık diye seviniyoruz.:asd:

NİHAT DOĞAN: Kurtlar Vadisini 4 yıldır izliyorum, arkadaş inanır mısın 1 tane bile kurt göremedim:(

Florya'da vatandaş toplanmış :p

Polis kışkışlıyor..

Serhat Ulueren mallığını birkez daha ispatladı gerçekten komik bir adamsın Serhat. Muhabirine sor diyor Florya'daki adamlara niye gelmişler diye amaçları neymiş diye :) Ahahahaha :)

Öfff bu taraftara kaldıysa işimiz kötü valla, at hırsızı gibi hepsi maaşallah..

Serhat Ulueren mallığını birkez daha ispatladı gerçekten komik bir adamsın Serhat. Muhabirine sor diyor Florya'daki adamlara niye gelmişler diye amaçları neymiş diye :) Ahahahaha :)

Keşke Beyin Her Doğan insana verilmeseydi. Ne bileyim doğarken sınavla felan dağıtsalardı bu gargamel'e kuş beyni bile vermezlerdi.

Galatasaray maçları artık maç sonralarıyla da ekranlarda. Her Ali Sami Yen maçı sonrası önce stat içinde protestolar sonra stat çevresinde ardından ara sokaklarda ve son olarak Florya'da. Galatasaray haftalardır gündemde 1 numara. Tüm spor programları saatlerce Galatasaray'ı gösterip Galatasaray'ı tartışıyor. Gazeteler manşete Galatasaray'ı taşıyor. fb ve bjk ikinci planda kaldı. En büyük gündem maddesi haftalardır Galatasaray. Bu da bardağın dolu tarafı :)

Üst Alt