STSL 10/11 H:15 | Fenerbahçe 2-1 Karabükspor | 5 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:15 | Fenerbahçe 2-1 Karabükspor | 5 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:15 | Fenerbahçe 2-1 Karabükspor | 5 Aralık | Maç Sonucu

Aha Ahmet Cakar cikti sahneye. Fb'yi kollamaya calisiyor yine.

Erman Haklı. Şu AhmetÇaskara da iyice nefret etmeye başladım. Geçen sene Galatasaray ı hakem kurtardı art niyet yaptı diye bağırdı çağırdı. Sonrasında olanları zaten biliyoruz...

Sivasspor maçında Sivas'tan iyiydik. Golden önce yapılan faul faul değildi. Emre Çolak'ın penaltısı verilmedi. +3 Puan

Bursaspor maçında Bursa'dan iyiydik. Volken Şen elle oynamaktan 2. sarıyı görüp atılmadı. +1 veya +3 puan

Karabük maçında Karabük bizden o kadar da iyi oynamadı. Karabük'ün penaltısı penaltı değildi ve 2. golden önceki pozisyon faul değildi. +1 veya +3 puan

Kayserispor maçında Kayseri'den iyiydik. 2 penaltımız verilmedi +3 puan

Ankaragücü maçında atılan ilk golden önce top durmadı ve ilk dakikalarda geriye düştük. +1 veya +3 puan

Manisaspor maçında Kewell'ın şutunu elle kesen Isaac ve verilmeyen penaltı +1 veya +3 puan

Vs vs vs.

Minimum 9 puan yapıyor.

Beni üzmüyor hiçbir hata. Ha, iyi oynayıp da kaybetseydik üzülürdüm.

SİZDE hiç utanma, arlanma yok mu?

K4hME.jpg

203603487.jpg

Geçen hafta kırmızı görmesi gereken adam ibb ve karabük maçlarından 6 puan mı kazandırdı yani..

EMENİKE İŞİ BİLMİYOR!

Alex'ten başlayarak Fenerli oyuncular, önüne ayak uzandı mı, kendini yere bırakıyor.

Hakem de bunu yutuyor

_Fırat Aydınus'u bu kadar gergin görmemiştim. Kart gösterecek pozisyonlara gittiği zaman ekranlara sinirli halleri yansıdı.

Kaç tane pozisyon. Fenerbahçe maçında Emre nasıl kaldı oyunda? Dokunulmazlığı mı var Emre'nin? Var demek ki! İşte görüyoruz. Fenerbahçe'nin attığı birinci golde nasıl faul var?

Bütün Fenerbahçeli futbolculara öğretilmiş. 'Önünüze uzatılmış bir rakip herhangi bir organı varsa vücudu, ayağı, şusu busu katiyen üstünden atlamaya teşebbüs etmeyin, ayağınızı yerden sürüyün, adama takılın, çelme takılmış olsun ve siz düşün.' Niang'ın yaptığı tamamen bu.

Öte yandan iki kişi aynı hareketi Emenike'ye yaptı. Emenike üzerinden atladı. Ayağını yerden sürüyüp o çifte ayağa takılacağına üstünden uçtu. Tabii penaltı yok! Çünkü ona öğretmemişler. Ona Fair-Play'i öğretmişler.

Fenerbahçe'de Alex'le başladı bu iş. Şimdi bütün Fenerliler öyle.

Fenerlilerin önüne bir ayak uzandı mı hemen ayağını getirip o ayağın altına koyuyor dönüp de hakeme bakıyor; 'Bak çelmeyi yedim' diye. Hakem de zokayı yutuyor.

Yan hakeme resmen yutturdu Niang faulü. O faul de gol oldu. Ondan sonra ayıkla pirincin taşını.

Yani o faulü verenin Emenike'ye yapılan penaltıyı vermeyişidir.

Verdiğini yine tartışıyoruz. Doğrudur, yanlıştır.

Ama aynı pozisyonu bu tarafa vermiyorsun.

İşte takım böyle tutulur. Fener aleyhine olanı görüyorsun, Karabük aleyhine olanı görmüyorsun.

Görmeyince bitiyor mesele. İyi hakemin 'taraf tutması' böyledir işte. Muhteşem bir Fenerbahçe forması ile oynadı Bünyamin Gezer, Fırat Aydınus da muhteşem bir Beşiktaş forması ile oynadı.

Hıncal Uluç

Üst Alt