STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Avcı'yı görünce kartalın Guti bokuna karıştı!

Şu İBB nin kadrosu GS den en az 3 kat güçsüz ve sıradna isimlerden oluşuyor. Bugün adamlar o kadar disiplinli sakin tık tık paslarla kapasiteleri yettikçe, ara pasları atmaya pozisyona girmeye.

Büyük keyif veriyorlar. Yani emin olun Bizde beğenmediğniz Ayhan - BArış - Sarp ı sana verelim Abdullah hoca deseler adam havada kara kapar.

Bizim takım niye şu İBB kadar disiplinli olamıyor ve pas yapamıyor. Niye sistem denen şey yok. anlamıyorum.

Yarın Bursa yla oynucaz. Her top Arda ve Kewell e vercez adamlar 2-3 çalım atsında Baros a top gelirse gol bulalım. 3 pas yapamama vs rezillik diz boyu. muhtemelen 2 ve üzeri farklı yenilgi alacağız.

Yok hocam bazılarına göre berbat bir kadromuz var, 23243535454004321 transfer gerek. Adamlar kadrolarını maksimum verimle kullanıyorlar, bizimkiler % 10 verimle oynuyorlar. :eek:

Abdullah avcı, hasagiç ve iskender le beraber gelsin :)

Merak etmeyin Rijkaard ın son 2 maçı kaldı. Bana kalsa yarın ki farklı yenilgiden sonra yollamak gerek. Yarı parasını veya 1,5 milyon euro versinler güle güle gitsin.

AVCı gelsin ama İBB yi yarı yolda bırakır mı bilemiyorum.

Elbet Galatasaray ve Abdullah Avcı buluşacak.Nezaman olur bilmiyoruz.

Komik olan nedir ? Bugün Belediye'yle biz oynasak fark bile yiyebilirdik.

Evet ciddiyim, Rijkaard ve Galatasaray olmadı. Bu işi fazla uzatmamak lazım.

valla şaka yaptın zannettim yahu tamam abdullah avcı iyi ve başarılı bir antrenor ama rijkard nere abdullah avcı nere ayrıca abdullah avcı gelse ne yapacak bu ortasahayla?

valla şaka yaptın zannettim yahu tamam abdullah avcı iyi ve başarılı bir antrenor ama rijkard nere abdullah avcı nere ayrıca abdullah avcı gelse ne yapacak bu ortasahayla?

Belediye'nin orta sahasında Xavi ve İniesta var sanki. Abdullah Avcı ile iyi futbol oynarız, daha disiplinli bir takım oluruz.

Bu kadroyla avcı bizi şampiyon yapmazsa suratıma tükürün

Üst Alt