STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor - Galatasaray | 12 Şubat | 19.00

insallah son mactaki gibi oynariz ve hagi kadroyu bozmaz...sabri yine orta saha...baros forvet baslayabilir...sol tarafa insua gelebilir...diger oyunculara dokunmasin lütfen...:)

Kewell'a katar'a gider demişsin ya komik:D

giderse satalabilecek para kazandırcak en iyi yer orası avrupada kimse almaz.... farkıdanysan yedek kadroya yazdım onuda.

onur kıvrak konusunda Onur Kivrak - Oyuncu profili - transfermarkt.tr bu sezon bitiyor linkide verdim.

selçuk inan için arda keşke bizde oynasa demişti. avrupaya gitmeden almak gerekli.

hakan balta sadece alternatif olarak tuttum kadroda. gidip sol bek için paraya kıymanın anlamı yok şu anda (gurbetçi veya daha iyi bir uygun fiyatta yerli yoksa)

kim kallström konusunda sıkılmamak lazım son olarak yine ona teklif yapılmıştı. ya alınmalı ya da ona eş değer biri.

evet sakatları temizlemek lazım --- adnan sezgin-hagi-nezihi den başlamak gerek öncelikle ...

sağlam kadro yazarken ben isim olarak değil futbol yapısına uygun isimleri yazdım. illa ki şu isim olsun demiyorum ama kaliteyi bırakmamalıı.

önemli orta olan orta saha gerisi için alternatif isimler bulanabilir.

insallah son mactaki gibi oynariz ve hagi kadroyu bozmaz...sabri yine orta saha...baros forvet baslayabilir...sol tarafa insua gelebilir...diger oyunculara dokunmasin lütfen...:)

orta saha güçlü olmalı hatta 4-4-1-1 şeklinde..... baros ikinci yarı skora göre konmalı bu fiziğiyle çok yıpranır hemen.

ınsua yı koymalı ama yabancı kontejanından gider.

kadro yazmaya meraklıyım.... :)

-----------zapata---------

--serkan----neill---servet-----ınsua/h.balta---

--sabri------cana----yekta------culio---

--------------kazım/kewell----------

---------------stancu---------------

antep bizi zorlar ayağa iyi top yapıp, adam geçen futbolcuları çok. eskişehir maçı gibi press-pas-ikili mücadelelerde ayakta kalmalıyız. gaziantep sanmıyorumki kupa maçındaki gibi etkili olamayacaktır. (kazanmak zorundaydılar). bu maçıda alırsak bir ohhhhhhhhh çekeriz yahu... zaten 5 maç var derbiye kadar.... en az 12 puan çıkartırsak ezikbahçey maçına kadar.. taraftar-futbolcu-yönetim -yeni stadın havasıyla ezeriz 5fb yi..

21 Gaziantepspor Galatasaray SK So, 13.02.2011

22 Galatasaray SK Bucaspor So, 20.02.2011

23 İstanbul BB Galatasaray SK So, 27.02.2011

24 Galatasaray SK Kardemir Karabükspor

25 MKE Ankaragücü Galatasaray SK

26 Galatasaray SK Fenerbahçe SK

orta saha güçlü olmalı hatta 4-4-1-1 şeklinde..... baros ikinci yarı skora göre konmalı bu fiziğiyle çok yıpranır hemen.

ınsua yı koymalı ama yabancı kontejanından gider.

kadro yazmaya meraklıyım.... :)

-----------zapata---------

--serkan----neill---servet-----ınsua/h.balta---

--sabri------cana----yekta------culio---

--------------kazım/kewell----------

---------------stancu---------------

antep bizi zorlar ayağa iyi top yapıp, adam geçen futbolcuları çok. eskişehir maçı gibi press-pas-ikili mücadelelerde ayakta kalmalıyız. gaziantep sanmıyorumki kupa maçındaki gibi etkili olamayacaktır. (kazanmak zorundaydılar). bu maçıda alırsak bir ohhhhhhhhh çekeriz yahu... zaten 5 maç var derbiye kadar.... en az 12 puan çıkartırsak ezikbahçey maçına kadar.. taraftar-futbolcu-yönetim -yeni stadın havasıyla ezeriz 5fb yi..

21 Gaziantepspor Galatasaray SK So, 13.02.2011

22 Galatasaray SK Bucaspor So, 20.02.2011

23 İstanbul BB Galatasaray SK So, 27.02.2011

24 Galatasaray SK Kardemir Karabükspor

25 MKE Ankaragücü Galatasaray SK

26 Galatasaray SK Fenerbahçe SK

tercih meselesi ama ben stancu yu sol kanatta cok begendim...özellikle sutlarini sert ve fasolu kestigi icin ben onun sol tarafta degerlendirilmesini tercih ediyorum...zaten baros geldigi zaman forvet oynamaz...sag tarafta kazim veya kewell oynar...kewell da ayni sekilde iceri kat edip güzel sutlar cekebilir sol ayagi ile...

yekta'yi ilk 11 icin yetersiz buluyorum veya uyum sorunu yasiyor...sonradan oyuna girebilir...

Aykut

Serkan Neill Servet Çağlar

Kazım Yekta Sabri Culio

Stancu Baros

Cana cezalı değil.Eskişehir maçının kadrosunu bence yine deneyecektir.Gelecek sene nerelere transfer yapabiliriz onada bakıyor sanırım.

Umarim Eskisehirspor macindaki etkili oyun devam eder. Bilhassa ilk yaridaki oyun. Ümitlenmeye baslayabiliriz o zaman

Hiddink'de son 2 maçta sabriyi ortasahada denedi,Hagide orda oynatmaya başladı.Sabri sanırım A takıma çıktığı senede ortada oynuyormuş.Sarpı oynatacağına yektaya sans versin.

emre çolak neden oynatılmadı son maçlarda ......bu çocuğa göbekte oynama şansı bir türlü verilmiyor.knat değil kibu adam.... orta 3 lü böyle olsa:

sabri culio emre

emre çolak neden oynatılmadı son maçlarda ......bu çocuğa göbekte oynama şansı bir türlü verilmiyor.knat değil kibu adam.... orta 3 lü böyle olsa:

sabri culio emre

Emre henüz Galatasaray´da banko oynayacak seviyede degil. Bu fizikle hic oynayamayacak zaten

Gaziantep--Galatasaray

Galatasaray--Bucaspor

İstanbul BB--Galatasaray

Galatasaray--Karabükspor

Ankaragücü--Galatasaray

Galatasaray--Fenerbahçe

bu hafta şu antep maçını kazanalımda,fikstürü de gözden geçirince fener maçına kadar bir seri yapma şansımız var..hele hele şu altı maçtan 18 puan almak,ligte tekrar hedefi olan bi takım haline getirir bizi..

bu yüzden bu hafta alıncak 3 puanın takıma çok şey katacağından eminim..aynı şekilde taraftarada..

Üst Alt