STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu

yeterince beslendi baros

bütün maç zaten rakip yarı sahada oynandı

baros çok etkisizdi bugün

ama beni asıl rahatsız eden, ruhsuz oynaması

çünkü onun dışında herkes canını dişine takıyor

Final pasını atacak beyin yok Galatasaray'da,tek kale oynuyor ama gol atacağını ben hiç düşünmedim ilk dakikadan beri çünkü bal yapmayan arı gibi oynuyoruz,didiniyoruz,koşuyoruz,basıyoruz,ama bir yerde kitleniyor oyun niye çünkü ince beyin lazım,ince iş lazım Misimoviç olsaydı ciddi diyorum bugün farka giderdi takım..

Bizim hücum gücümüz hiçde kötü sayılmaz,ama onları golle burun buruna getirecek oyuncu eksikliği çekiyoruz..

Onceden hep Baros ruhunu ortaya koyuyor yabanci oldugu halde denilirdi, simdi ise herkez ruhunu koyuyormus Baros koymuyormus ortaya oldu... Tabi zaten bugun sonuc alamamiz tamamen Baros'un sucudur, etkili oynasaydi kazanirdik, hatta hatta bu duruma dustugumuzde Baros'un sucudur. Baros satilsin beyler !:eek:

--------------------romero------------------------

--???---------ciani---------serdar--------caglar----

-----------hamit------------gago------------

------volkan--------arshavin------------arda--

--------------------drogba-----------------------

diger yerli oyuncular: veli kavlak-ömer toprak-yekta-mehmet ekici-tunay torun-gökhan süzen

ne içtiysen aynısından banada ver.

topla oynama süresi 40 dakkaya 19 dakka ortalarda biz 44/10 karabük 3/1 topla oynama yüzde 66 ya 34 kaleye sut biz 14/5 karabük 4/1 böyle bi istatistigi şu an sampiyonluga giden bi takım yapamaz. ama gel gör skora bak 0-0:) bizim takımdan herkes elini cekmişte. allahta şansını bizden cekmiş. toplar direkten dönüyo artık. antep macınıda karabük macınıda bu takımın bu istatistiklere göre kazanması lazım. ulan harbiden bu işte cenabetlik var:)

Seyir zevki yüksek bir maçtı gollerle beslenmesi gerekirdi..Giden puan için üzülmüyoruz o yüzden sorun yok :)

Üst Alt