STSL 10/11 H:25 | Ankaragücü 3-2 Galatasaray | 13 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:25 | Ankaragücü 3-2 Galatasaray | 13 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:25 | Ankaragücü - Galatasaray | 13 Mart | 15.00

Zapata

Serkan-Gökhan-Servet-Hakan

Barış-Ayhan-Mustafa

Aydın-Anıl-Emre Çolak

Çıkabileceğimiz en kötü kadroyla çıkalım. Birkaç iyi oyuncu var zaten; oynarlarsa, Ankaragücü oyuncuları sakatlamak için, hakem kırmızı vermek için uğraşacaktır. Hem pozitif düşünmek lazım bu kadroyla çıkarsak belki Mustafa, Hakan, Aydın filan kötü zeminde sezonu kapatır. Gökhan zaten sakatlanır onu söylemeye gerek yok.

Sonuç olarak, yeniliriz Hagi gider Tugay gelir.

Zapata

Barış-Ayhan-Mustafa

Aydın-Anıl-Emre Çolak

Çıkabileceğimiz en kötü kadroyla çıkalım. Birkaç iyi oyuncu var zaten; oynarlarsa, Ankaragücü oyuncuları sakatlamak için, hakem kırmızı vermek için uğraşacaktır. Hem pozitif düşünmek lazım bu kadroyla çıkarsak belki Mustafa, Hakan, Aydın filan kötü zeminde sezonu kapatır. Gökhan zaten sakatlanır onu söylemeye gerek yok.

güzel bir komple teorisi olmuş beğendim:D

Zapata

Barış-Ayhan-Mustafa

Aydın-Anıl-Emre Çolak

Bu kadro iş yapar.

Fener maçının öncesinde bu maçı ve fener maçını kaybedersek yönetim biter bu iki maçı da kazanırsak yönetim zaman kazanmış olur. Varsın seneye Adnan Polat ile devam edeceğimize kanser olacağımıza ilk aslantepe derbisini kaybedelim diyenlerdenim.

8 oyuncumuz kart sinirinda,eger kart görürlerse Derbi'de oyniyamicaklar!

Sabri (sakat,zaten oynayamiyacagi icin sorun yok)

Kazim

Culio

Serkan

Yekta

Gökhan

Baris

Mustafa

Yalnız şunu çok merak ediyorum artık iş içten geçmiş hiç bi amacımız yok bu sene için ee Hagi şimdi oynatmıyıcaksında bu gençleri nezaman oynatacaksın , simdi kesmiyiceksinde Baltayı,Ayhanı,Mustafayı,Goykanı,kimi olursa olsun nezaman kesiceksin??

Hagi şimdiye kadar gençlere şanş verik bu durumda olsaydık eminim bu taraftar Hagiye bukadar kısmıyıcaktı ama Hagi Rijkaardı yakan futbolcularla devam etmeyi seçti , gençler benim için onun için onemli değil ben bunu Anıl olayında anladım ...

O yüzdende Hagiyle bu iş olmaz diyorum ...

Ama tabiki ilk başta bu YÖNETİMLE bu iş OLMAZ !!

Yalnız şunu çok merak ediyorum artık iş içten geçmiş hiç bi amacımız yok bu sene için ee Hagi şimdi oynatmıyıcaksında bu gençleri nezaman oynatacaksın , simdi kesmiyiceksinde Baltayı,Ayhanı,Mustafayı,Goykanı,kimi olursa olsun nezaman kesiceksin??

Hagi şimdiye kadar gençlere şanş verik bu durumda olsaydık eminim bu taraftar Hagiye bukadar kısmıyıcaktı ama Hagi Rijkaardı yakan futbolcularla devam etmeyi seçti , gençler benim için onun için onemli değil ben bunu Anıl olayında anladım ...

O yüzdende Hagiyle bu iş olmaz diyorum ...

Ama tabiki ilk başta bu YÖNETİMLE bu iş OLMAZ !!

gencleri oynatipta onlarimi yaksin Hagi ? Performansindan memmun degildik diyip floryadan kovarlar bizim gencleri..iyisimi oynamasinlar!

fener maci icin neil, culio, yekta,cana,baros,kazim ,ve kewell yeterli olur 52 bin taraftar ile beraber , taraftar show bekliyorum decibel rekoru kirilacagimiza inaniyorum yeterki full dolsun stad

Ankaragücü tam bir Ligtv Takimi.

Bu sezon topladiklari puanlarin cogu büyük takimlardan.

Bizide düzlerlerse hic sasirmayin.

Sapara yine hayatinin macini cikarir...

Gabric son haftalarda çok formda. Ama ben yeneceğimizi düşünüyorum. :)

Arena'da bir kişiye (GSBonus'la) en fazla kaç tane bilet satılıyor?

Maça gidecek olanlar, boş yere para vermeyin, Gecekondu'dan birini bulun soksun içeri sizi. En az 30TL isterler boşa vermeyin.

Üst Alt