STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor 3-0 Galatasaray | 4 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:27 | M.P. Antalyaspor - Galatasaray | 4 Nisan | 20.00

2-0 mağlup olacağımızı düşünüyorum.

İşin aslı sene sonuna kadar sadece Kasımpaşa ve Konya maçlarından galibiyetler bekliyorum.Tabi Hagi gitmezse.

eğer Hagi takımın başında olmasaydı bu hafta kazanabilirdik. hatta fark bile atabilirdik. belki gol yerdik, ama yine de kesin yenerdik.

antremanda Hagi'yi görünce bütün umutlarım suya düştü maalesef.. :(

PS: lütfen bu adamın resmini yukarıdaki logodan ve Avrupa Kupaları forumundan da ismini kaldırın artık. Hagi efsaneliğini kendi elleriyle bitirmiştir.

msarp-Barış-Ayhan-HakanBalata-Zapata-Aykut-Gökhanzan-Kewell-Aydın ... eğer bu adamların bir tanesi bile kalan maçlarda oynarsa Tugay'ada Hagiye'de hepsine yazıklar olsun. Bırakın şu çöpleri.bunların yerine Anıl-Cumhur falan oynasın ne kaybederizki. Adnan Polat daha hala bunları takımda tutuyor ya onada yazıklar olsun. İnsan bunları kadro dışı falan bırakır. Bütün suçu Misiye kesip kayboldular ortalıktan.

eğer Hagi takımın başında olmasaydı bu hafta kazanabilirdik. hatta fark bile atabilirdik. belki gol yerdik, ama yine de kesin yenerdik.

PS: lütfen bu adamın resmini yukarıdaki logodan ve Avrupa Kupaları forumundan da ismini kaldırın artık. Hagi efsaneliğini kendi elleriyle bitirmiştir.

yapma bakalım ya .

Görevi biterse yukarıdaki banner 'dan kaldırılır. Lakin Avrupa Kupaları forumundan ismi kaldırmak için birinin forumu satınalması yada hacklemesi lazım.

takım f.bahçe maçındaki gibi oynarsa yener. oyunu bozacak bir hagi yok..

Tugay'in takimin basina gelmesinin verdigi gaz ile maci aliriz.

Oyuncularda sıra nasıl yırtacaklar kendilerini göreceğiz..

Kesinlikle kazanacağız diye düşünüyorum,kazanmaları umrumda değil zaten artık.

Bu oyunculardab bir sey olmaz, yeniliriz

Şaşıracaksın hocam vay be bizim oyunculara bak diyeceksin,hiç iddiası kalmamış ama canlarını dişlerine takmışlar..

Artık iyi oynayan kalır,kötü oynayanın gideceği haftalardayız..

Çok tuhaf maçlar izleyeceğimize eminim..

Bizim güçsüz olduğunu sanıp kendine bakmadığını sandığımız adamlar bile it gibi koşacak..

Bunun adı g.t korkusu kalan maçlarda göreceğiz bunu buna eminim..

Karnımız da tok böyle şeylere aylar öncesinden bazı isimlerin üstüne x koyduk onların gitmesi için bütün protestolarımızı yapmalıyız..

Kazanmak zorunda olmasak;gönderilecek oyuncuları oynatmazdım. :eek: Gerçi şu 11 de bile gidecek oyuncu çok.

Aykut(Gerçi üçüde gider)

Serkan-Sabri veya X---Servet---Balta-----Çağlar

Aydın---Cana----Yekta---Arda

Pino

Stancu

Ben olsam böyle çıkarım

11 şöyle olursa kazanırız

--------------------Ufuk Ceylan(Aykut)-------------------------

Onur Arıkan--Ahmet Kesim----Servet(G.zan)-----Çağlar Birinci

--------------------------Lorik Cana(Cumhur)-----------------

-----------------------Culio--------------------------

Juan Pablo Pino(Kazım)-----Yekta(Emre Çolak)-----Arda Turan

----------------------Milan Baroş(Bogdan Stancu)(Anıl Dilaver)

Yedekler

Robinson Zapata

G.Zan

Cumhur Yılmaztürk

Emre Çolak

Kazım Kazım

Bogdan Sorin Stancu

Anıl Dilaver

A Takıma çıkanlar

Anıl Dilaver

Cumhur Yılmaztürk

Cem Sultan

Berkin Kamil Arslan

Ahmet Kesim

Onur Arıkan

Berkin Kamil Arslan sakat

Serkan Kurtuluş Sakat

Sabri Sarıoğlu Sakat

Mustafa Sarp kadroya almam

Aykut kadroya almam

Aydın kadroya almam

Hakan Balta kadroya almam

Ayhan Kadroya almam

Barış kadroya almam

Harry Kewell idmana bile çıkmıyormuş kadroya almam

Lucas Neill çoğu idman günü izinli idmana çıkmadan 11 oynuyor neill kadroya alınmamalı gitmeyi kafasına koymuş

Yeni hocayla kazanamasak bile yenilceğimizi düşünmüyorum.Hakkımızda hayılısı...

İnsua'ya şans ver hocam onu kaybetmemeliyiz..

Insua'nın bonservisi alınıp yedeğine de A2'den bir eleman dahil edilmeli.

Hakan ve Çağlar anında postalanmalı.

Insua'nın bonservisi alınıp yedeğine de A2'den bir eleman dahil edilmeli.

Hakan ve Çağlar anında postalanmalı.

seni bu forumdan postalasak nasıl olur ? hadi Hakan'ı anladım haklısında bu Çağlar'a niye taktın bu kadar ? Her mesajında Çağlar'ı aşşalıyorsun yerin dibine sokuyorsun İnsua ne yaptı ? yabancıya hemen koru yerli oyuncu olsa insua ilk sövenlerden biri sen olursun.Herkes bir dönem sakatlık sorunu yaşayabilir.Çağlar gelmeden önce bu kadar sakatlık yaşamışmıdır sence ? Galatasaray'a gelmeden önce bu kadar ciddi bir sakatlık yaşamadı yaşayıncada adı müzmine çıktı.Hazır olmadan oynadığı maçlarda'da kötü oynadığını görmedim.Gökhan Zan'a 2 sene sabrettiysek bırakında Çağlar'ada sabredelim.Konya maçında Hakan Balta'nın 5 senedir birkere bile girmediği kademeye fizik olarak hazır olmamasına rağmen ve uzun süredir sakatlık yüzünden oynamamasına rağmen o kademeye girmesi ve o maçta önlediği 2-3 önemli pozisyondaki kademeleri bile benim gözüme girmesine yetti.Buca maçında Hagi yüzünden tekrar sakatlandı.Daha hazır olmadan doğru düzgün kondisyon yüklenmeden hemen 11'e soktu ama o oynadığı 2 maçtada mükemmel oynadı.Çağlar'ın 2.sakatlığının tek suçlusu Hagi'dir.Müzmin sakat diyenlere duyrulur.Bir oyuncu tam hazır olmadan ona işe yaramaz hiç hücüma çıkmıyor vasat demek o oyuncuya haksızlık etmektir.Çağlar o anki kondisyon ve fiziki durumunu düşünerekten çok fazla sorumluluk almadı Buca maçında biraz zorladı ileri gitti geldi 70'lerde gene adelesi attı sakatlık sonrası iyi idman yememesi yüzünden.Bu adama işe yaramaz diyorsun ama Rijkaard Çağlar'ı bizzat istiyor beğenerek Guis Hiddink'in favori oyuncularından sakatlanmasaydı tekrar şuan milli takımdaydı ve banko 11 oynuyordu.Herkes futbol cahili birtek sen uzmansın sizin gibiler varken Messi gelse bank asya topcusu olur.Bu işleri çok biliyosan çık sen başına geç takımın

Çağlar Birinci Sezon istatislikleri

Denizlispor 2007-2008 17 maç 0 gol

Bu sezon kiralıktan döndüğü sezondu güven kurtarın gözüne girdi oynamaya 2.devreden itibaren başladı.

Herhangi bir sakatlığı yok

Denizlispor 2008-2009 31 maç 1 gol

sadece 3 maç kaçırmış

sakatlık yok kart cezası 2 maçı

Denizlispor 2009-2010 25 maç 1 gol

Fıtık ameliyatı olmuştu sezon başı sadece 5 hafta sonra döndü 1-2 hafta sonra formayı tekrar aldı ve oynamaya başladı.

Galatasaray 2010-2011 6 maç 2 sarı Lig

2 maç 1 sarı kupa

Sezon başında sakatlanmıştı ve en ciddi ve en uzun sakatlığı bu ve Trabzonspor altyapısında 10 sene oynamış bir oyuncu küçük takımdan beri 3.lige kiralanmış sonrada Denizlispor'a satılmış.Denizlispor beğenerek almış ve 5 sene sözleşme imzalamış ve bu sezon başı bize 1.5 milyon euro ve o çok övülen alt yapının yıldızlarından olan Murat Akça(bonservisi),Semih Kaya,Serdar eyilik(kiralık),Erhan Şentürk verildi. Erhan ve Semih kaya gitmedi onlar başka klübe kiralandılar.Erhan gitmeyince Kaleci Fırat Kocaoğlu verildi bonservisiyle.O fırat Kasımpaşaya satıldı ve şuan A2 milli takımı kadrosunda ve Kasımpaşa'yı böyle devam ederse performansı ligde tutacak İnsua'yı alalım yedeği paf takımdan olsun diyorsun ama o postaladığın çağlara o paf takımın 4 tane yıldızı verilmiş.Rijkaard çok istemiş Çağlar'ı bi insan düşünür kaç sene Barcelona'da TD yapmış yıllardır futbol oynamış adam Çağlar'ı niye bu kadar istemiş bi düşün eleştirirken 2 kere düşünürsün belki.

seni bu forumdan postalasak nasıl olur ? hadi Hakan'ı anladım haklısında bu Çağlar'a niye taktın bu kadar ? Her mesajında Çağlar'ı aşşalıyorsun yerin dibine sokuyorsun İnsua ne yaptı ? yabancıya hemen koru yerli oyuncu olsa insua ilk sövenlerden biri sen olursun.Herkes bir dönem sakatlık sorunu yaşayabilir.Çağlar gelmeden önce bu kadar sakatlık yaşamışmıdır sence ? Galatasaray'a gelmeden önce bu kadar ciddi bir sakatlık yaşamadı yaşayıncada adı müzmine çıktı.Hazır olmadan oynadığı maçlarda'da kötü oynadığını görmedim.Gökhan Zan'a 2 sene sabrettiysek bırakında Çağlar'ada sabredelim.Konya maçında Hakan Balta'nın 5 senedir birkere bile girmediği kademeye fizik olarak hazır olmamasına rağmen ve uzun süredir sakatlık yüzünden oynamamasına rağmen o kademeye girmesi ve o maçta önlediği 2-3 önemli pozisyondaki kademeleri bile benim gözüme girmesine yetti.Buca maçında Hagi yüzünden tekrar sakatlandı.Daha hazır olmadan doğru düzgün kondisyon yüklenmeden hemen 11'e soktu ama o oynadığı 2 maçtada mükemmel oynadı.Çağlar'ın 2.sakatlığının tek suçlusu Hagi'dir.Müzmin sakat diyenlere duyrulur.Bir oyuncu tam hazır olmadan ona işe yaramaz hiç hücüma çıkmıyor vasat demek o oyuncuya haksızlık etmektir.Çağlar o anki kondisyon ve fiziki durumunu düşünerekten çok fazla sorumluluk almadı Buca maçında biraz zorladı ileri gitti geldi 70'lerde gene adelesi attı sakatlık sonrası iyi idman yememesi yüzünden.Bu adama işe yaramaz diyorsun ama Rijkaard Çağlar'ı bizzat istiyor beğenerek Guis Hiddink'in favori oyuncularından sakatlanmasaydı tekrar şuan milli takımdaydı ve banko 11 oynuyordu.Herkes futbol cahili birtek sen uzmansın sizin gibiler varken Messi gelse bank asya topcusu olur.Bu işleri çok biliyosan çık sen başına geç takımın

1.Çağlar,önünde İsmail Köybaşı,Vederson falan varken rüyasında banko ilk 11 oynar ancak milli takımda.

2.Bugün Liverpool ile birlikte idmana çıkmış bir oyuncu bile bir adım öndedir Türk rakiplerinden.Kaldı ki Insua,Liverpool'da genç yaşında oynuyordu.Bonservisi çok makul,kesinlikle alınmalı.

3.Galatasaray'ın Galatasaray olduğu dönemdeki kadroyu incelersen o dönemki oyuncular ile şimdiki oyuncular arasındaki fark anlaşılıyor.Bu oyuncuların hepsi temizlenmeli.Sol bek mevkiimiz en leş bölge.Çağlar'ı Denizliden de bilirdim.Galatasaray'ın oyuncusu değil.Hatta senin deyiminle "Bank Asya" topçusu.Keza Hakan Balta da öyle..

4.Çok net konuşuyorum.Türk oyunculardan Arda,Yekta,Ufuk ve Kazım haricindekilerin,kesinlikle hedefleri olan bir Galatasaray'da işi yok!

Üst Alt