STSL 10/11 H:29 | Manisaspor 2-3 Galatasaray | 18 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:29 | Manisaspor 2-3 Galatasaray | 18 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:29 | Manisaspor - Galatasaray | 18 Nisan | 20.00

Nelerin hesabını yapar duruma geldik.Kümede kalmayı bile gerantilemedik daha

banko yeniliriz. neyiniz var neyiniz yok satın, manisanın galibiyetine yatırın. bu topçular kadar ahlak yoksunu, karakter yoksunu bir topluluk bir daha gelmeyecektir heralde. fotolarının üzerine kırmızı çarpıyla(X) işaretlenip ibretlik olarak arenanın ve floryanın duvarlarına asılmalı .t.direktör, yönetim vs.. bi sürü suçlu bulunabilir bu tabloda ama suçun en büyüğü kimindir biliyormusunuz? işte ahlaklı profosyonel sayın futbolcularımız

Neyseki Buca'nın Trabzon ve fenerle maaçları var allahtan yoksa % 80 küme düşer bank asyada iyi bir grafik çizerdik gerçekten bank asyaya yakısır bu kadro serveti gokhan zanı barısı ayhanı mustafa sarpı hakan baltası ile mükemmel iş yapardık tozu dumana katardık

Fazla düşünecek birşey yok. Bu takım gol atamıyor bu haftada atamaz. Manisa 2 tane atar. 2-0 yeniliriz.

A2 takımdan 3-4 oyuncu oynatmalıyız sezon sonuna kadar en azından.

Beraberlik falan mutlu etmez beni, 3puan almalıyız.

allahtan bucanın fikstürü bizimkinden daha zor. tersi bi durumda görürdüm ha 14 olmuş ha 15 diyenleri.

banko yeniliriz. neyiniz var neyiniz yok satın, manisanın galibiyetine yatırın. bu topçular kadar ahlak yoksunu, karakter yoksunu bir topluluk bir daha gelmeyecektir heralde. fotolarının üzerine kırmızı çarpıyla(X) işaretlenip ibretlik olarak arenanın ve floryanın duvarlarına asılmalı .t.direktör, yönetim vs.. bi sürü suçlu bulunabilir bu tabloda ama suçun en büyüğü kimindir biliyormusunuz? işte ahlaklı profosyonel sayın futbolcularımız

sevgili renkdaşım bir yazı ancak bu kadar duygularıma hitap edebilirdi yüreğine sağlık kardeşim.bu yıl galatasaray kadrosunda bulunan topçulara diyorum ki insanda biraz utanma biraz vicdan olurda o aldıkları paranın haram olduğunun farkına varır ve çoluk çocuğuna bu yıl aldıkları parayı yedirmez.ne verdinizde(rezillikten başka) ne alıyorsunuz

.....

bu ve diğer kalan tüm maçlardaki puan beklentim 0 (sıfır) dır. eğer bu sene kümede kalır isek bu bizim sayemizde değil, bize rağmen olacaktır.

(bu mesajı da hırsımdan gözlerim dolarak yazıyorum..)

ilk mesajim, araniza geldigim icin mutluyum. bu macla beraber insallah ugurlu gelirim

A2 takımdan 3-4 oyuncu oynatmalıyız sezon sonuna kadar en azından.

Beraberlik falan mutlu etmez beni, 3puan almalıyız.

Bülent Ünder'in açıklamalarından bir kısım;

Bülent Ünder, kalan haftalar için genç oyunculara şans vermesinin beklendiği ama bunun olmadığı şeklindeki bir soruya, şu cevabı verdi: ''A2'den bu takımda oynayacak oyuncu var da, ben mi oynatmıyorum? Zapata bugün hiç hata yapmadı. Ayhan sahanın en çok koşan isimlerinden biriydi. Gökhan Zan da başarılı bir performans ortaya koydu. Ben bugün bütün futbolcularımdan memnunum. Şu an geleceğe dönük bir plan yok ki. Şu anda ben mevcut olan kadroda performansını yükselteceğim oyuncularla birlikte olmak zorundayım. Kimin gidip, kimin kalacağının kararını belki ben vermeyeceğim. Bana sorarlarsa veririm yanıtımı.''

Maçı kaybetme gibi bir lüksümüz yok artık.Kesin kazanmamız gereken bir maç.

Stresi kaldıramıyorum her gece zar zor uyuyabiliyorum umudumu ankaragücü - buca maçına bağladım en kötü ihtimal beraberlik bekliyorum..:sad007::sad007:

Üst Alt