STSL 10/11 H:3 | Eskişehirspor 1-3 Galatasaray | 29 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:3 | Eskişehirspor 1-3 Galatasaray | 29 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:3 | Eskişehirspor - Galatasaray | 29 Ağustos | 22.00

kesin yeniliriz zaten es es lige ciktiktan sonra 4 mac yapmisiz 3 yenilgi 1 beraberlik almisiz

Eskişehiri yenebileceğimizi düşünen var mı ?

son 74 yılın en kötü başlangıcı geliyor :) Sonrada Gs tarihinin en kötü başlangıcnı yaparız? Biri başarımı dedi? İLkleri yapıyorlar ya!

Adamlar nasıl bileniyodur şimdi... Onlarda lige kötü başladı.. Kazanmak zorundalar... Nasıl hırs yapmış yenmeye odaklanmışlardır...

Maç bitiminde -iyi la bitirdik en azından- havasında ki arda... Sırıta sırıta havaalanında dışarda taraftar var mı diye soran Ayhan...o dakika ve durumda Kaybettiği topa bile koşamayacak haldeki BALTA ne düşünüyo acaba bu maç için

Yönetim futbolcu taraftar.. Allah yardımcın olsun Galatasaray.. İNŞALLAH !..

25 yaşındayım,kendimi bildim bileli galatasaraylıyım son 12 senedir hiçbir maçını kaçırmamamaya çalışırım izleyemesem bile radyodan dinlerim ama yıllardan sonra ilk defa galatasaray sonucunu merak etmediğim bi maça çıkacak!!! sebebi elenmemiz veya 2 maçta 0 puan almamız değil sebebi futbol adına tek olumlu bişey yapmadığımız gibi ayhan gibi ukala vurdumduymaz bi futbolcunun ,hakan balta gibi bir BALTANIN olduğu takımı takip etmenin yersiz olduğundan...

En kötü gün bugünse bugünde GALATASARAY.Armanın peşindeyiz.

utan yönetim utan gs tarftarını ne hale getirdin olumlu konuşan daha doğrusu ilerisi için umudu olan 1 kişi bile yok..

Buca puan kaybeder inşallah bir sıra yükseliriz :D :D :D :D

Bizden cacık olmazda...

Umarım Buca kaybeder...

Yoksa o tabelayı düşünemiyorum...

Olumlu yönden bakalım...

Acaip heyecan yaparız...

Bank Asya'ya düşmemek için...:eek:

Vay arkadaş ne hallere düştük. Be hiç böyle bir sezon başlagıcı hatırlamıyorum ki yok böyle bir başlagıç. Yaşı büyük abilerimiz hatırlar mı acaba ?

Üst Alt