STSL 10/11 H:3 | Eskişehirspor 1-3 Galatasaray | 29 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:3 | Eskişehirspor 1-3 Galatasaray | 29 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:3 | Eskişehirspor 1-3 Galatasaray | 29 Ağustos | Maç Sonucu

Trt'de tekrarını izlerken dikkatimi çeken birşey oldu

3. Golde Servet,Milan Baros topa vurduktan sonra ellerini kaldırıp seviniyor :D sonra birden ellerini indirip topa atladı :p

Çok ihtiyacımız vardı buna. Kendimi mağlubiyete o kadar hazırlamışım ki maçın son düdüğü çalana kadar inanamadım kazanacağımıza.:eek:

Bu sezon ilk kez maç izlemedim onuda kazandık ligde. :D Nasıldık ışık, bir parıltı var mı?

Helvacı:3 oyuncuyla görüşüyoruz en az 2sini alacağız.

eskisehirin bu halini gordm ya sampıyonlk kadar sevdm besıktasa gene yatarsınız artık seref yoksunlar soyledıklerı marslar bıle bejekeden çalıntı yatın besıktasa keyıfle ızlıcem o macı ve kume dusmenızı sıvasıda alın defolup gidin bu ligdenn

Aşarı fanatik ve bence GSC ye yakışmayan bir yorum bu. Bu düşüncenizi vurgulamak için ayrı konu bile açmışsınız.

Bize ne Rıza hoca 'dan ve BJK ile diyaloğundan. Galatasaray 'a katkısı nedir bu görüşün?

Ona bakarsan rakipler de Abdullah Avcı 'yı eleştiriyor FB ve BJK 'ı her sene yenerken bizi hiç yenemedi diye.

Geçelim bunları.

kötü de oiynasak 3 puan iyidir 2 3 de transfer yapsak iddaali olabiliriz

Yediğimiz gol yine facia sağdan başlayarak solu yokluyor sonrasında kalecimiz ellerinden kaçırıyor üstelik hızını dahi kesemeden! Soldan içeri kesildi göbekten kalecimize ve çizgide duran arkadaşlara rağmen yedik golü. Maçla ilgili tek yorumum yaşasın 3 puan!

abdurrahim albayrak cok sempatik geldi bana, ilk kez gördüm. bilmiorum laz'lar genelikle bana cok sempatik geliorlar :D

helvaci en az 2 oyuncu alacagiz dedi 3 olsun tam olsun bence

Nokta 3 transfer ve sakatların geri dönmesi ile takımımız şampiyonluğun en büyük adayı haline gelir.

ben elanoyu severim ama yerli topçular sevmiyor.o anlamda yazdım...

Adamın çıktıktan sonraki sureti , yedek klübesine gitmeyişi mutsuz olduğu izlenimi verdi bana.Satıldı satılmadı havasına morali bozulmuş galiba.Bu sene pek faydalanamayacağız gibime geliyor hatta niyeyse Guizaya benzetiyorum halini...

Çok büyük zarar edecez gibime geliyor.Ama inşallah yanılırım

Derin bir nefes aldık.Bu cümlenin bu kadar doğru olduğunu hiç bu kadar hissetmemiştim.Koca bir stres kalktı üstümden.Yaa nasıl anlatayım bilmiyorum.Büyük bir yük kalktı hepimizin üstünden.Şu anda hislerimi nasıl anlatacağımı da açıkçası tam olarak bilmiyorum.Gerçekten çok mutluyum.Bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı.Hepimizi kutlarım.

Geçen seneki Eskişehir olsaydı, yenemezdik diye düşünüyorum. Fakat sonuçta galip geldik, önemli olan da buydu. Umarım bundan sonra herşey çok daha iyi gider, bari 2 kupa alalım bu sene.

Eskişehirspor taraftarları Rıza Çalımbay'ı istifaya davet etti.Ligin daha 3.haftasındayız ve geçen sene aynı hoca o takımı üst sıralara oynatıyordu.Ne kadar çabuk unutuluyor yapılanlar.Ayrıca bazı oyuncularını yuhaladılar.Yakışmadı Eskişehirspor taraftarına...

---------------------------------------------------------------------------------

Takımımızı kutluyorum.Böyle devam edelim.:)

Eskişehirspor taraftarları Rıza Çalımbay'ı istifaya davet etti.Ligin daha 3.haftasındayız ve geçen sene aynı hoca o takımı üst sıralara oynatıyordu.Ne kadar çabuk unutuluyor yapılanlar.Ayrıca bazı oyuncularını yuhaladılar.Yakışmadı Eskişehirspor taraftarına...

---------------------------------------------------------------------------------

Takımımızı kutluyorum.Böyle devam edelim.:)

Golü yedik bişeyler patladı ve meşaleler yandı.Golün sevinci iyaşamak varken bize döndü bütün açık tribün.Yok böyle bişey.Ama çok şükür 2.yarıda susturduk o seyirciyi de.

Nasıl oldu anlamadım ama içim rahat uyuycam bu gece sonunda.Bir galibiyeti özleyecek duruma bir daha düşmeyiz umarım.

Abdürrahim Albayrak, Lucescu ile ilgili birşeyler söylemiş.Ne dedi tam olarak bilen var mı ?

Üst Alt