STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:32 | Galatasaray - Kasımpaşa | 9 Mayıs | 20.00

"YABANCI TEKNİK ADAM GELECEK"

Helvacı, "Bu teknik adamın ismini saklamak istiyorsak bunun için de haklı sebeplerimiz varsa yan yana gelmemeye çalışırız en azından herkesin göreceği yerlerde yan yana olmamaya çalışırız. Maç seyretmeye gideceğiz tabii" sözleriyle bu ismi açıklamaktan kaçındı.

Başkan adayı Mehmet Helvacı, takımın başına gelecek olan, ismini sır gibi sakladığı teknik direktör için ayrıca şunları söyledi;

"Bunu da bir taahhüt olarak söyleyebiliriz ismi duyulduğunda herkes bu kimsenin otoritesini, disiplinini, seçiciliğini, başarısını konuşacak. Bu isim Aragones değil. Türkiye ligi sert bir lig, dolayısıyla İspanya Ligi'nin böyle olmadığını düşünüyorum. Oradan gelecek oyuncu ve hocanın Türkiye'de çok başarılı olma ihtimalinin olmadığını düşünüyorum."

Bence de herkes maca gitsin. Güzel bir ortamda mac izleyelim :) O bos tribünler deli ediyor beni :) Futboldan birsey anlamiyorum. Zaten futbol oynadigimiz yok, stat tatmin etsin beni bari :)

Yalniz gercekten Van Gaal olursa, Helvaci´nin resmen forumlardan fikir aldigina emin olacagim :D Burda önceden getirdigimiz önerilerin hepsini Helvaci simdi söylüyor :D Taraftara sirin gözükmek istiyor :D

Yalniz gercekten Van Gaal olursa, Helvaci´nin resmen forumlardan fikir aldigina emin olacagim :D Burda önceden getirdigimiz önerilerin hepsini Helvaci simdi söylüyor :D Taraftara sirin gözükmek istiyor :D

Twitter'dan akıl alıyor zaten. Her soruya da cevap veriyor. Belki bu seçimi kazanamayabilir ama ileride kendisinde Başkan olabilecek bir potansiyel görüyorum.

Bu arada Van Gaal´in müthis bir olayini anlatayim :)

Bayern München´de ilk antremana cikiyor, oyuncularla toplanti yapiyor. "Hicbirinizin gözünün yasina bakmam. Istediginiz kadar yildiz olun, oynatmam. Benim dedigim olacak. Bunun icin de yumurtalarim var :) diyip pantolonunu indiriyor :D

LigTv'deki muhtemel 11.

aykut, sabri, gökhan, servet, çağlar, ayhan, hakan balta, culio, emre çolak, kazım, baros

Bu arada Van Gaal´in müthis bir olayini anlatayim :)

Bayern München´de ilk antremana cikiyor, oyuncularla toplanti yapiyor. "Hicbirinizin gözünün yasina bakmam. Istediginiz kadar yildiz olun, oynatmam. Benim dedigim olacak. Bunun icin de yumurtalarim var :) diyip pantolonunu indiriyor :D

:D Luca Toni bunu aciklamisti sanirim bir ara. :D

Ya Bülent Hoca bu anlamda gercekten hayalkirikligi oldu ya. Iyi bir TD olduguna gercekten inaniyorum ancak bu gencler konusunda hayalkirikligina ugratti beni.

Üst Alt