STSL 10/11 H:34 | Galatasaray 2-0 Konyaspor | 20 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:34 | Galatasaray 2-0 Konyaspor | 20 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:34 | Galatasaray - Konyaspor | 20 Mayıs | 20.00

açıkçası seneye seneye birşey beklenecek ilk isim yekta dır, culio da kalacak deniyor çok üst düzey bi adam değil son maçtaki golü mükemmeldi ama ondan önce her pası ve şutu dışarı gidiyor..

Pino, Culio, Yekta, İnsua, Arda, Kazım, Emre ben bu adamların kalmasını istiyorum,gerisi gidersede fazla üzülmem. Bakalım kimler kalacak, kimler gidecek...

Pino, Culio, Yekta, İnsua, Arda, Kazım, Emre ben bu adamların kalmasını istiyorum,gerisi gidersede fazla üzülmem. Bakalım kimler kalacak, kimler gidecek...

yani ben fatih terim in bırakmayacağı isimleri de yazıyım servet, hakan , gökhan...baros a 9 milyon euro veriyorlarsa bence satılabilir, çok kaliteli golcü ama sezonun yarısı yok...

Yaziklar olsun. Ne zaman akillanacagiz? Zemin cok berbat, boyle olacagi belliydi. NEDEN ONLEM ALINMAZ! Zeminin bozulmamasi icin neden ustune bir sey serilmez? Hangi cag'da yasiyoruz? Avrupa'dan hic mi ornek alinamiyor?

Yaziklar olsun. Ne zaman akillanacagiz? Zemin cok berbat, boyle olacagi belliydi. NEDEN ONLEM ALINMAZ! Zeminin bozulmamasi icin neden ustune bir sey serilmez? Hangi cag'da yasiyoruz? Avrupa'dan hic mi ornek alinamiyor?

Son maç diye uğraşmamışlar bence. Ülkemizde zihniyet böyle, yapacak bir şey yok maalesef.

ilk 11'e bak yaa... Aydini koymus resmen

yedeklerde Arda disinda hucüm oyuncusu yok...

en azindan bogdanda olsa stancuyu koyardim ben. Baros,Pino onlara ne oldu da yoklar ?

foto ekleyin kardişler zemine bi bakayım.

2qvcq49.jpg

Fazla belli değil ama :D

Üst Alt