STSL 10/11 H:4 | Bursaspor 2-1 Eskişehirspor | 10 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Bursaspor 2-1 Eskişehirspor | 10 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Bursaspor 2-1 Eskişehirspor | 10 Eylül | Maç Sonucu

Şaka bir yana valencia yı yenmelerini öyle çok istiyorum ki. 2. tur belki hayal ama en azından 3. olup uefa dan devam edebildikleri kadar etsinler.

Evet, evet bunu istiyorum.

Bursaspor kötü oynasa bile kazanarak "Büyük Takım" ünvanını hakettiğini gösteriyor.

Hayal demeyelimde ikinci tur için işleri çok zor diyelim.

Hayal dememdeki mübalağa idi zaten çok zor olduğunu belirtmekti. Ama en azından Glasgow ile çekişebileceklerini düşünüyorum 3. lük için. Zaten hedefleri şu an için 3. lük olmalı. Yüksekten uçarlarsa STSL'ye aldanip çok zor anlar yaşarlar.

Bursaspor yine üst sıralarda yer alacak gibi gözüküyor.

Erken konuşmamak lazım lig uzun maraton geçen sene biz 6da6 ile başlayıp başımıza gelen sakatlıklarla düşüşe geçmiştik.

Eğer Bursaspor bizim gibi olağanüstü şeyler yaşamazsa en kötü ilk 3 içerisinde bitirecek ligi.

bu Pele beni deli etti ya bütün eskisehir ataklarini mahvetti alakasiz yerlerden sacma sacma sutlar atti sinir oldum resmen

Bursa berbat oynadığı maçı ilginçtir ki Eskişehir takımının yardımıyla kazandı.12 puan yapmışlar.Artık bizim yükselişimizde başlamalı.

Bursa bu sene şans yardımıyla fln şampiyon olamaz bence. Geçen sene ki şans bu sene yüzlerine gülmez.

Kazanma alıskanlıgını kapmıslar icerde kolay kolay mac kaybetmezler dısardada bekledigimden az puan kaybederlerse sampiyon olurlar.

Üst Alt