STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Orta saha sorunumuz cok kötü. Zaman icinde mevcut kadro icerisindeki değişikliklerle çözülür mü çözülemez mi bilmiyorum. Fakat dünkü maçtan aklımda bir kare kaldı. Sanırsam Misi'ydi Ayhan'a pas verdi ve kosmaya basladı. Ayhan 'da Misi'nin kostuğunu gördü ve iki kisinin arasından cok rahat orda Misi'ye pas atabilirdi ve Misi'nin önü bostu.Fakat Ayhan döndü geri defansa verdi. Yani futbol tekniği ve zekası konusunda takımda cok kötü oyuncular var. Ali, Mustafa , Ayhan vs. vs. Mustafa'nın macta ne yaptığını anlamadım. Birkaç pozisyonda geriye doğru koştu fakat orta sahanın oralarda durdu ve gezinmeye başladı halbuki rakip takım atak yapıyordu.

Artı sahada dizilişimiz çok kötü bence nedeni belki oyuncular belki de sistem. Sahayı tam olarak kapatamıyoruz. Mesala rakip takım oyuncuları çok kolay bizim ceza sahası çizgisine kadar geliyorlar. Alan savunması gibi bir şey yapamıyoruz. Bunlar ne zaman düzelir meçhul, takımda bir çok oyuncunun değişmesi lazım ama alternatifler içinde o da zor gözüküyor. Artık Misi, Arda yaratıcılığı belki de Pino bizi kurtaracak gibi. Görünen o ki defanstan pas yapa yapa sistemli bir şekilde gelip, gol bulmamız zor gibi..

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Orta saha sorunumuz cok kötü. Zaman icinde mevcut kadro icerisindeki değişikliklerle çözülür mü çözülemez mi bilmiyorum. Fakat dünkü maçtan aklımda bir kare kaldı. Sanırsam Misi'ydi Ayhan'a pas verdi ve kosmaya basladı. Ayhan 'da Misi'nin kostuğunu gördü ve iki kisinin arasından cok rahat orda Misi'ye pas atabilirdi ve Misi'nin önü bostu.Fakat Ayhan döndü geri defansa verdi. Yani futbol tekniği ve zekası konusunda takımda cok kötü oyuncular var. Ali, Mustafa , Ayhan vs. vs. Mustafa'nın macta ne yaptığını anlamadım. Birkaç pozisyonda geriye doğru koştu fakat orta sahanın oralarda durdu ve gezinmeye başladı halbuki rakip takım atak yapıyordu. Artı sahada dizilişimiz çok kötü bence nedeni belki oyuncular belki de sistem. Sahayı tam olarak kapatamıyoruz. Mesala rakip takım oyuncuları çok kolay bizim ceza sahası çizgisine kadar geliyorlar. Alan savunması gibi bir şey yapamıyoruz. Bunlar ne zaman düzelir meçhul, takımda bir çok oyuncunun değişmesi lazım ama alternatifler içinde o da zor gözüküyor. Artık Misi, Arda yaratıcılığı belki de Pino bizi kurtaracak gibi. Görünen o ki defanstan pas yapa yapa sistemli bir şekilde gelip, gol bulmamız zor gibi..

Selen paragraf kullanabilir misin lütfen? Okuması çok zor gözüküyor böyle.

Üst Alt