STSL 10/11 H:6 | Kasımpaşa 2-6 Fenerbahçe | 27 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Kasımpaşa 2-6 Fenerbahçe | 27 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Kasımpaşa 2-6 Fenerbahçe | 27 Eylül | Maç Sonucu

Fener 4-0 alır demiştim 4 farkı bildik ama skoru bilemedik :D

Maçı izlemedim nasıl oynadı fener?Birde kuşlar saçma birşey yapmaya kalktımı?

Ersenin dengesiz hareketi herşeyi çevirdi çok dandik oynadılar ama 6 tane atmaları illginç hele alex 5 dakika daha oynansa oturdugu yerden gol atacak neyse bu gaz aykutada alexede bir süre yeter bakalım niang ne zaman adam akıllı gol atacak :)

Ersenin dengesiz hareketi herşeyi çevirdi çok dandik oynadılar ama 6 tane atmaları illginç hele alex 5 dakika daha oynansa oturdugu yerden gol atacak neyse bu gaz aykutada alexede bir süre yeter bakalım niang ne zaman adam akıllı gol atacak :)

bence macin kirilma ani lugano'ya verilmeyen kirmizi kart.. hakem o ara ne dusundu cok merak ediyorum.. sagolsun bayagi yardimci oldu fenere..

Orasıda var ama çok saçma bir penaltıydı hem alex gol attı hemde fener maçı çevirdi

fark etmez cok rahatim 6 macta 10 gol yemis bu fener biraz defans ve orta saha yapan feneri maymuna cevirir gercekten aykut kovulmasin bu sirk calismaya devam etsin :asd:

Misafirperverliğiniz için teşekkürler. Yalnız tek başımıza boğazımızdan geçmez, buyrun hep beraber yiyelim. :)

Yekta'yı kesinlikle almalıyız. Kaç yaşındaydı Yekta?

Fenerbahçe şu defans anlayışıyla (özellikle Caner'in pozisyonundan) çok pozisyon verip, aynı şekilde dağılabilir birçok maçta. İleri hücum oyuncuları işi kotarır denebilir ilk bakışta ama onlarında yenilen gollerden sonra moral olarak çöküş yaşaması muhtemel. Maçın ilk yarısını izleyemedim ama 2. yarıda 2-3 net gol pozisyonu vardı Kasımpaşa'nın. 1 tanesini gol yapsalar, büyük ihtimalle beraberlik çıkartırlardı maçta.

Sonuç olarak sol beki olmayan, Alex ve Emre'nin eline bakan bir takım Fenerbahçe. Oyun dengesini sağlayan her takım (Beşiktaş, Kayseri) çok rahat puan alabilir şu Fenerbahçe'den.

fenerbahçeye küfür eden, fenerbahçeliler kasımpaşa diye bağırınca yuhlayan, fenerbahçeliler genç fenerliler ultraslanı bilmemne derken birbirlerini diye değiştiren, semtini satanın anasını bilmemne diye bağıran kasımpaşa taraftarı bana göre müthiş bir duruş sergilemiştir kendileri hakkında benimsemiş olduğum fener yalakası profili gitmiştir tebrik ederim

Üst Alt