STSL 10/11 H:7 | Trabzonspor 1-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:7 | Trabzonspor 1-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:7 | Trabzonspor - Beşiktaş | 3 Ekim | 19:00

Trabzon'u tutuyorum, ama Beşiktaş 1 farklı yener diye düşünüyorum. TS'de son zamanlardaki düşül ve eksikler buna etken olacak. Yine söylemekte yarar var, BJK'nın Avrupa maçından dönüşü (deplasman) ayrıca belirleyici diğer unsur.

berabere biter diye düşünüyorum.2-2 olabilir. gönlüm trabzonspordan yana ama beraberlik işimize gelir.

trabzonun yeneceğini düşünüyorum hemde ezici bir futbolla.şöyle yakın geçmişteki yıllara bakınca ligde berbat oynayan bjk nın avni akerde pozisyona dahi girmeden kazanmış olduğu maçlar gelince aklıma bu kadar iddialı konuşmamam gerekir ama...yinede kağıt üstünde favori diri trabzonspor

çekişmeli bir anket oluyor :D bakalım kim kazanacak

bana gore de 3 puana Trabzonspor daha yakın görünüyor

Eğer Karabük deplasmanında kazanırsak, bu maçı Beşiktaş yenmediği takdirde 2.liğe yükseliyoruz.

Hadi hayırlısı.

Senol hoca gaza gelip hurra hucum yapıp arkayı bos bırakırsa trabzon patlar he akıllı kurguyla cıkıp topa hükmederse trabzon koyar cocugu

Senol hoca gaza gelip hurra hucum yapıp arkayı bos bırakırsa trabzon patlar he akıllı kurguyla cıkıp topa hükmederse trabzon koyar cocugu

tsyi beraberlik kurtarmıcak ve stresli ve telaşlı oynucaktır.bjk de çok pozisyona gircektir.holosko kazmalığı biraz olsun bırakırsa ilk devre istediğimiz sonuca alcağımıza inanıyorum.

TRABZONSPOR:Onur, Serkan, Mustafa, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Burak, Engin, Yattara, Teofilo

BEŞİKTAŞ: Hakan, Hilbert, Zapotocny, İ.Toraman, İsmail, M.Aurelio, Ernst, Guti, Holosko, Tabata, Nobre

Hayırlısı

Trabzon Neden Jaja ve Alanzinho ile baslamamıs

Necip yok mu kadroda ben mi yanlış görüyorum? Ölmüş Aurelio uğruna Necip gibi bir adam yedek bırakılıyor.

Üst Alt