STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe - Galatasaray | 24 Ekim | 19.00

kesinlikle fark yemiyecez beyler.bu maçta tek isteğim rijkaardın olması.servet gibi takımını satan biri olmayacak defansta neill oynayacak ayrıca baros büyük ihtimal oynayacak en azından.

Habertürk'te Ceyhun Yilmaz, bence karnimiz agriyor diyip maca cikmayalim önerisinde bulundu. Katiliyorum, bence de cikmasak daha hayirli olacak.

yıllar sonra bir fenerbahçe - galatasaray maçını izlemek için 1 saat önceden gidip iyi bir yer ayarlamak derdim olmayacak. maç sırasında bir sürü küfür etmeyeceğim için sesim kısılmayacak. Fenerbahçeli arkadaşlarımla biz iyi oynuyoruz siz balına goller atıyorsunuz ve sonuçta yeniyorsunuz gibi muhabbetler etmeyeceğim.

Yazıklar olsun adnanlar, bunların hepsi sizin yüzünüzden.

sans bizden yana olursa, alabiliriz, aksi takdirde isimiz zor..

handıkaplı fenere oynayalım,50 100 basalaım.en az 3.5 verir

Hiç umudum yok malesef.Daha başımızda Rijkaard'ın olacağı bile belli değil :(

--------------------Aykut-----------------------

----Sabri-------Neill------Ali----------İnsua------

-------------Elano--Cana--Barış------------------

------------------Misimovic----------------------

---------------Baros----Batdal-------------------

Kadrom budur.

Hiç umudum yok malesef.Daha başımızda Rijkaard'ın olacağı bile belli değil :(

--------------------Aykut-----------------------

----Sabri-------Neill------Ali----------İnsua------

-------------Elano--Cana--Barış------------------

------------------Misimovic----------------------

---------------Baros----Batdal-------------------

Kadrom budur.

Bence bu maçta Elano fln oynatılmamalı. Elano'da Servet gibi bir adam. Dün ki maçta oynayamacaksa büyük derbi maçında mı oynayacak. Geçsinler o işi. Elano'nun bir gram değeri yok gözümde. Elano yerine, Musa diye bir adam aldık biz, tecrübesiz fln koy yahu koy oynasın, artık takım rotasyona girsin, Baros sakat ise Anıl'ı koy, Barış yerine Cumhur'u koy, yani artık alt yapıda ki adamlar 21-22 yaşına kadar salak salak bekletilmesin. Alt yapıda ki adam en geç 19 yaşında As takıma geçmesi lazım yoksa olmaz ki. Yanlışsam söyleyin. O çocuk denilecek adamlarda çıkıp aslanlar gibi oynarlar, bazıları gibi döneklik hainlik yapmazlar en azından.

Bence bu maçta Elano fln oynatılmamalı. Elano'da Servet gibi bir adam. Dün ki maçta oynayamacaksa büyük derbi maçında mı oynayacak. Geçsinler o işi. Elano'nun bir gram değeri yok gözümde. Elano yerine, Musa diye bir adam aldık biz, tecrübesiz fln koy yahu koy oynasın, artık takım rotasyona girsin, Baros sakat ise Anıl'ı koy, Barış yerine Cumhur'u koy, yani artık alt yapıda ki adamlar 21-22 yaşına kadar salak salak bekletilmesin. Alt yapıda ki adam en geç 19 yaşında As takıma geçmesi lazım yoksa olmaz ki. Yanlışsam söyleyin. O çocuk denilecek adamlarda çıkıp aslanlar gibi oynarlar, bazıları gibi döneklik hainlik yapmazlar en azından.

Kanka ben kurmuyorum kadroyu :D

ersun yanal da geliyormuş artık maçı fenere satar ne de olsa bu konularda tecrübeli..... ersun yanal bu asil formayı yönetirse galatasaray diye bişey kalmaz artık...

Galatasaray'da yine Türk halkının arabesk kesimi bir suçlu arıyor.

Suçlu Riijkaard; çünkü futbolu bilmiyor.

Suçlu Futbolcular; çünkü coşku yok ve bilinçsiz oyun var.

Suçlu Yönetim; Çünkü Mustafa Sarplar gibilerine bu formayı verdirtmek zorunda bırakıyorlar.

Suçlu Taraftar; çünkü 1-2 oyuncu gelince hemen yelkenleri suya indiriyor.

Suçlu Türk Halkı; Çünkü hayat boyu arabeskliği sevdik, nerede başarı var oradayız, nerede başarısızlık var hemen kargaşa...

Sanki bu tezahuratları yapan her bir taraftar kendi işinde ve mesleğinde fevkalade başarılılar. (!)

Şimdi bir de Fatih Terim diyorlar. Eziyeti görmek istiyorlar. Millet bizde balık hafıza, bundan önce Fatih Terim dönemini unuttular...

Ama şimdi bir adamı asıp yerine bi adam koymak gerekti ya, Cem Yılmaz dahi olur, moral falan verir takıma, adı da KAN DEĞİŞİMİ.

Nottingham Forest vardı İngiltere'de... En köklü kulüplerindendi İngiltere'nin, efsane falan.

Şimdilerde torunlara anlatılıyor, yahu şöyle bi takım vardı diye.

16 yaşındaydım Galatasaray UEFA'yı aldığında, şimdi 26'ımdayım...

Galatasaray böyle giderse 10 sene sonra çocuğuma diyeceğim ki " ah o zamanlar çok iyiydik bakma sen şimdiye"

Fanatizmim gitti, umudum gitti, keyfim gitti... Ama bugün değil 6 sene önce gitti.

Bu hafta fenerbahçe maçı var.

Birde hala "benim hala umudum var" diyenler var...

Benim de bildiğim bir şey var bu ülkede UEFA kupasını alacak Galatasaray dahil hiçbir takım yok...

O kupayı almamızı sayısal da 6 tutturmaya benzetiyorum. Milyonlarca olasılığın yan yana gelmesiyle birlikte kazanılan bir mucize.

Tekrar ediyorum, Galatasaray dahil hiçbir takım bir daha böyle bir başarı göremez " ta ki Türk kafası değişmediği sürece".

O stadı da yaptılar içine Mustafa Sarpları koysunlar diye...

Adam o stad için canını verdi adamın canına ettiniz.

Bir tek isteğim var hepiniz defolup gidiniz.

bu takımın kadrosu dünyanın en iyi kadrosu değil tabii ki. ama bir Ankaragücü, Manisa ve vs takımdan çok daha iyidir. Rijkaard'a teşekkür edilerek yollar bir an önce ayrılmalı ve başımızın çaresine bakmalıyız..

benim de umudum yok maalesef bu maçtan. bizi bu hallere düşürenler utansın!

Aykut

Sabri -A.Turan-Neill-Insua

Ayhan - Cana

Misimovic

Aydin-Baros(Batdal)-Kewell

bu kadroyla cikalim yenilsek dahi uzulmeyecegim..

Simdi genelde foruma hakim olan umutsuz havayi her ne kadar anlasam da, yine de sadece Fenerbahce - Galatasaray maclarinin degil, hicbir macin bu kadar mitsel sekilde degerlendirilmemesi gerektigi acik. Bu macin gidisatini belirleyecek olan etmenler Fenerbahce'nin evinde ozellikle derbilerde oynadigi istahli oyunun yanisira takimlarin kadrolarinin kapasitesi ve dizilisleri olacak ne de olsa. Galatasaray'in bu macta kesinlikle ama kesinlikle Serkan Kurtulus'u yedege cekip Sabri'yi sagbekte kullanmasi gerekiyor - aksi takdirde Dia ile Serkan zor durumlarda kalabilir. Galatasaray icin ana tehlike kaptirilacak toplardan sonra Dia-Niang isbirligi olacak. Ustelik Alex'i de unutmamak gerekiyor, ozellikle icerideki derbi maclarinda cok ama cok etkili oynuyor. Savunma dortlusunun Sabri-Neill-Servet (Ali Turan)-Hakan Balta olmasi kanimca nisbeten bir guven yaratacaktir. Ortada sertligini ayarlamasi tembihlenmis Cana ve yaninda Baris, ilerideki uclude de Kewell, Misimovic, Elano gerekiyor. Mucadele gucleri zayif olmasina karsin hem yerlerine baska oyuncu olmamasi, hem de Ayhan ve Mustafa Sarp'in temposuz oyunlarinin yanisira yaptiklari basit top kayiplari Fenerbahce icin kosmayan bir ucluden cok daha keyifli sonuclar doguracaktir. Ileride Baros, olmadigi takdirde haliyle Mehmet Batdal oynamali. Bu kadro Fenerbahce karsisinda efendi gibi oynayacaktir, sansin da yaninda olmasi durumunda oyle fark filan da olmayacaktir. Yalniz Galatasaray bu macta mutlaka atak oynamaya calismali; aksi takdirde kirilgan savunmasi eninde sonunda acik verecektir, ve ustune ustluk kontraataga yonelik bir takima haiz olmamasi uretkenligini ciddi olcude kisitlayacaktir. Sonuc olarak elbette fark dahil hersey mumkun, ama bir Fenerbahceli olarak Galatasaraylilarin etrafi sarmis umitsizligini anlamakta zorlaniyorum. Evet, uzun vadede Fenerbahce Galatasaray'dan hem daha iyi bir takim, hem de daha iyi bir saha ici organizasyonuna sahip, ancak tek bir mac icin bunun pek bir anlami olmayabiliyor.

Kadrolar muhtemelen su sekilde olacaktir:

Volkan; Gokhan, Yobo, Lugano, Andre Santos (Cristian); Mehmet Topuz, Emre, Caner, Dia; Alex; Niang.

Aykut; Sabri, Servet, Neill, Hakan; Baris, Cana; Kewell, Misimovic, Elano; Baros.

İstiyorum ki ne kadar gereksiz adam varsa bu maçta oynasın.Gerçekten artık beklentim kalmadı.

Üst Alt