STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe - Galatasaray | 24 Ekim | 19.00

Beceriksiz yönetim ve ligin en beceriksiz hocasi Rijkaard sayesinde 4-4-2 oynayamayacagiz.

Barosun cok sakatlanacagi belliydi,Barosa alternatif istemeyen Rijkaard ve yönetime selamlarimi gönderiyorum.

artık bu sezondan tek beklentim 2 maçtada fenere koymamız, fener en kötü zamanında bile bizi yenebiliyordu örnek johnsonn'un golüyle Sami Yen'de kazandıkları 0-1lik maç,gerçi tek kale oynamıştık ama fener şansı işte, bu defada şans bizden yana olsun anasını satim 10 yıldır mağlubiyet üstelik ezilerek, çıkın arkadaş armanız için formanız için bizim için bu maçı kazanın ezin şunları

-----------emirhan----------

sabri---neill---a.kesim--insua

-------cana--barış----------

elano----misimovic-----aydın

---------m.batdal----------

sonradan pino ve kewell girer oyuna duruma göre...

-----------emirhan----------

sabri---neill---a.kesim--insua

-------cana--barış----------

elano----misimovic-----aydın

---------m.batdal----------

sonradan pino ve kewell girer oyuna duruma göre...

emirhan derken?bu maçı kaldırabilir mi sence?daha abileri kaldıramazken üstelik.:(

Sahada Sarpların, Zanların, Servetlerin, Baltaların, Ayhanların oynadığı bir takım var; kenarda da alacağı tazminatı dört gözle bekleyen bir hoca! 10 yıl olur 11! Kasmaya gerek yok!

Arkadaş he sene daha bir başımız önde gidiyoruz şu Allahın belası yere ya, kurbanlık koyun gibi. Geçen sene Keita vardı ağzına ağzına vurmuştu en azından kuşların. Bu sene hısrlı adam da yok, yeni bir tarih yazdırtmayın lan bari şu fenere öfff...

3 yıl önce Kadıköy'de 0-0 berabere kaldığımız maçtı kadromuz:

Orkun

Uğur-----Servet------Emre-----Volkan

Serkan-----Barış-----Mehmet-----Arda

Ümit-----Hakan​

dün gökmen özdenak çok ilginç bişi söyledi gs nin fb fobisi ile ilgili konusuolardaı gökmen özdenak biz fb yi yenerken herkesin yüzü gülüyüordu fb li futbolcular dahil koridorda yüzümüz gülerek fb li arkadaslarla yürüyorduk ama fb kazanınca fb liler sevinir bizim surat 5 karış dedi

acaba bu ne demek neyi gösterio?

dün gökmen özdenak çok ilginç bişi söyledi gs nin fb fobisi ile ilgili konusuolardaı gökmen özdenak biz fb yi yenerken herkesin yüzü gülüyüordu fb li futbolcular dahil koridorda yüzümüz gülerek fb li arkadaslarla yürüyorduk ama fb kazanınca fb liler sevinir bizim surat 5 karış dedi

acaba bu ne demek neyi gösterio?

biz koyunca hoslarina gidiyormus demek.. :)

Şu provakatör gizli kuşlar hadi neyse de salak salak mesajlar atıp yok fark yemeyelım rezil olcaz söyle böyle diyen adamlardan utanıyorum. Hepiniz UEFA kupası Cimbomlularısınız. Yazıklar olsun size ... İnsallah haftasonu koyarızda burdaki mesajlarınızı teker teker yalarsınız.

Renkdaş bu mesajları yazanlarda emin ol Galatasaray'ın feneri yenmesini çok ama çok isterler. Keşke yensek inan burada bu mesajları yazanlar en çok sevinecek olanlardır. Ayrıca her sene kadıköye bu sefer yeneceğiz umuduyla gidip 4-5 lik olup dönen bu taraftar. Şimdi en azından hiç şansımız yok diyerek gidelim belki bu sefer farklı bir motivasyon olur futbolcularda. İnankı şu Galatasaray futbolcuları azimle oynasa, korkmasa rakibinden Kadıköyde feneri yener. Biz fenerden çok kötü bir takım değiliz. Ama bizim oyuncular burada sanki ayağına pranga bağlanmış gibi oynuyor, o yüzden kimsenin pek umudu yok. Emin ol ben çıksam 90 dakika ölene kadar koşar-canımı sahada verene kadar saldırırım fenerlilere. İşte bizimde böyle oynayan futbolcularımız olsa yeneriz tabiki.

B_b24c51e7683fee8be7f959e121a0da1b.jpg

neill e bak sarhoşlara benzemiş saç sakal birbirine karışmış :D

Üst Alt