STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş | 10 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş | 10 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş | 10 Eylül | Maç Sonucu

jpbs0o.jpg

Geçen senenin ikinci yarasında ciddi ciddi bu hayalleri kuruyorlardı. :lol:

Beyler Skibbe reis nasıl takım yapmış bir özet geçin lütfen.

Bu arada başında Rıza olmadan Es-es'i yenmenin kolay olmadığını iyice anlamıştır Beşiktaş.:eek:ks:

su kadarini söyleyeyim sana

es es ilk yarida 2-3 farkli öne gecebilirdim, cok net goleri kacirdi.

ikinci yarida dogal olarak temposu tam düstü düsecek derken, batuhan sik bir gol atti, aldi maci es es.

bjk nin golü kamaranin sacma sapan bir hatasi yüzünden geldi, yani resmen hediye ettiler.

baskada pozisyonu yoktu adam gibi bjk nin, hic futbol oynamadilar, hicbirsey oynamadilar.

manisada alper, serdar, hata yapmasina ragmen kamara, diego iyi oynayanlar idi.

macin adami hakem bunyamin idi, süper bir mac cikardi.

ama bjk nin halini görünce, sok oldum, inanilmaz kötü durumdaydi bjk.

su kadarini söyleyeyim sana

es es ilk yarida 2-3 farkli öne gecebilirdim, cok net goleri kacirdi.

ikinci yarida dogal olarak temposu tam düstü düsecek derken, batuhan sik bir gol atti, aldi maci es es.

bjk nin golü kamaranin sacma sapan bir hatasi yüzünden geldi, yani resmen hediye ettiler.

baskada pozisyonu yoktu adam gibi bjk nin, hic futbol oynamadilar, hicbirsey oynamadilar.

manisada alper, serdar, hata yapmasina ragmen kamara, diego iyi oynayanlar idi.

macin adami hakem bunyamin idi, süper bir mac cikardi.

ama bjk nin halini görünce, sok oldum, inanilmaz kötü durumdaydi bjk.

gayet guzel bir goldu kardes adamin gunahini alma

Kamara klas oyuncu, zamanla daha da iyi olacaktır. Alper'de çok iyi oynadı ayrıca.

Maç erken olunca heralde bizimkiler antreman maçı sandılar.Quaresma'yı 3 yıldır takip ederim son 3 yıldaki en kötü maçını oynadı.Zaten gelir gelmez bir antreman bile yapmadan bu takıma 4-3-3 oynatacağım diyen hocadan ne beklersin?

ileride eli belinde gezen adamlar var ,geriye kosmuyorlar hele Quaresma'ya ayri bir top vermek lazim.Bunlara bir hucum elemani daha eklenince (Pektemek), Es Es'e orta sahada at kosturmak kaldi.Carvalhal ilerisi icin umut vermedi bana ,bu arada Eskisehir'de Serdar o kafayi bosuna tasiyor ,olmasa da sadece govde ve bacaklarla ayni futbolu oynar.

Cevap: STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 10 Eylül

bjk den bu yilda bisey olmaz batuhan da mükemmel gol atmis

Tüpçü 1 hafta önce diyordu en iyi kadro bizde diye hani nerde o kadro ben göremedim :)

Quvaresmanın 2 kere kırmızı kartlık pozisyonu vardı ama sadece sarı kart verildi

adamın 2 kere bileklerine girdi ama sadece sarı kart vermişler.analizde gördüm

hakem cok atlamış burları.

melo nun kafasını da görmüşsündür umarım

gördük kardeş ama tamam attı ceza alması gerekir ama sizin tanrı gördüğünüz quaresma diegoya yaptıgı faulde taraftarınız aman nolcak diego kaç paralık adam ki diyolar.quaresma bu napsaydı topu ayagından kayıp alsamıydı diyolar iyi yapmış diyolar

hem melo sadece dokundu orda dikkat et.quaresma resmen adamın futbol hayatını bitircek şekilde aşil tendonuna yani bileklerine basıyor.ben futbolcu olsam quaresma bana yapsa direk dalarım quaresmaya.ne hakkı var adamın futbol hayatını bitirmeye ?.hemde gereksiz bi faulle

Üst Alt