STSL 11/12 H:1 | Fenerbahçe 1-0 Orduspor | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | Fenerbahçe 1-0 Orduspor | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:1 | Fenerbahçe - Orduspor | 12 Eylül | 20.00

Kalede Fevzi başlayabilir.Tobias, Sedat'ın yerşne onbirde olabilir. Keşke 7 yabancı oynatabilseydik. Ribeiro yerinde Culio, Culio yerinde Stancuyu oynatırsa şaşırmayın. Sedat çok ağır kalıyor. Tobias 2 maçta sonradan oyuna girdi rakiplere pozisyon vernedik golde yemedik. Ortasaha göbek ali ve hakan arasında gider.

Nickenig oynasa daha iyi tabii ama kalede Fevzi olacak o zaman da. Nerden baksan olmuyor :eek: Dediğin gibi keşke 7 yabancı oynatılabilseydi :D

Fenerbahçe Karşısında Puanlar Alacağız

Orduspor Teknik Direktörümüz Metin Diyadin, Fenerbahçe karşısında çok iyi oynayacaklarını, 1 puan iyidir mantığı ile değil, puanları hesap ederek sahada olacaklarını söyledi.

Teknik Direktörümüz Diyadin, basın mensuplarının Fenerbahçe maçı öncesi sorularını cevapladı.

Diyadin, takıma yeni kazandırılan Culio, Stancu, Gosso, Fatih gibi oyuncuların son dönemde takıma katılmış olmasına rağmen, kaliteleri ile uyum sorunu yaşamayacaklarını belirterek, “Ofansif bölgede bu transferler çok önemli. Culio, Stancu, Gosso, Fatih son dönemde katılmış olması, hazırlık maçı oynamadan gidecek olmamız doğal olarak uyum sorunu yaratabilir ama oyuncu kaliteleri ile bunları gidermeye çalışacağız. Fenerbahçe karşısında iyi oynayacağımıza kesinlikle eminim. İyi bir takım yaptığımızı düşünüyorum. İstediğiniz oyuncuları alsanız da takım olmak çok önemli. Bir arada olmak çok önemli, futbolun realitesinde bu var. Önümüzdeki hafta oynayacağımız karşılaşmalarda yeni katılan oyuncularımızla pratikte daha az çalışmış olacağız ama bizim teorik onlarında oyun kaliteleri ile bu uyum sürecini kısa sürede atlatacağımıza inanıyorum. Her maçta olduğu gibi böyle olacak.”dedi.

Fenerbahçe karşılaşmasının seyircisiz oynanmasını değerlendiren Teknik Direktörümüz Metin Diyadin, “Kadıköy çok zorlu bir deplasman. Taraftarı ile birleşince Fenerbahçe çok daha etkilidir. Seyircisiz oynayacak olmamız nedeni ile bu baskıyı hissetmeyeceğiz. Fenerbahçe taraftarı rakiplerinin üstüne direk baskıyı hissettirir. Bizim için o baskıyı hissetmeyecek olmamız kaldı ki ilk maç seyircili olması halinde çok daha farklı bir atmosfer olacaktı. Seyircisiz oynayacağız, iyi oynayan kazanacak.”diye konuştu.

Puanlar için Kadıköy’de sahaya çıkacaklarını ifade eden Diyadin, “Bazı deplasmanlar için 1 puan iyidir mantığı vardır ama daha çok iyi oynayan bir takımı ve onunla gelen puanları benimsiyorum. İyi oynayacağımızı düşünüyorum.” diye sözlerini tamamladı.

Orduspor Kulübü Resmi İnternet Sitesi

Nickenig oynasa daha iyi tabii ama kalede Fevzi olacak o zaman da. Nerden baksan olmuyor :eek: Dediğin gibi keşke 7 yabancı oynatılabilseydi :D
Tobias, Fornezzi birisi kesin kesik yiyecek. Gerci Esas onbir ilk 5 hafta sürekli değişir gibime geliyor. Ligin 5. haftasından sonra daha iyi analiz yapılabilir.

Yalnız Fener'in lige başladığına inanmam için, Gökhan Gönül'ün durumu maç saatinde belli olacak haberi çıkması lazım, hala çıkmadı, o haber çıkmadan başlayan Fener maçı görmedim.

9448.jpg

Fevziyi çok beğenmesemde kontejandan dolayı kaleye koyuyorum. Umarım Tobias'ı kesmez. Stancu ve Culio sürekli değişmeli oynayabilir. Hca Tekke'den kesin vazgeçmez 1 aydır onunla uğraşıyordu. Umarım hemşerisi Sedat Bayrakta ısrar etmez.

Fenerbahçe'den KAP'a açıklama:

Şirketimiz Sportoto Süper Lig 1.Hafta karşılaşmasında oynayacağı Orduspor kulübü ile maçı satın alınması konusunda görüşmelere başlanmış olup, gelişmelerden Metris cezaevi sakinleri haberdar edilecektir.

sikecilerin macini izlemiyecegim kazansalar bile bu macdada sike yapmadiklarinin kim garantisini verebilir?

fener her zaman ki gibi 1-0 alir bu maçida

ali koç: futbolcular mamalandı mı tarlalar yeşillendi mi

ordu başkanı: ulan hala akıllanmadınız mı hastir oradan

şike yaparsa fener alır yapmazsa berabere kalırlar diyorum. yapar herhaL.

Culio yazsa bu salaklara ne güzel olur :D

ordunun forvetleri daha iyi.

culio volkan´a frikik´den takar,ve jöleye baslatir yine.

oranlar

Sike olur: 1.05

Sike olmaz: 12.0

Fenerbahce ligi sikesiz tamamlayacak: 600.0

Üst Alt