STSL 11/12 H:1 | Manisaspor 1-1 Trabzonspor | 10 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | Manisaspor 1-1 Trabzonspor | 10 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:1 | Manisaspor 1-1 Trabzonspor | 10 Eylül | Maç Sonucu

Tahmin Yarismasi Puan Durumu

19149.jpg

birinci ödül aliyomu tahmin yarismasinda :)

Yahu College lerde de Uni eğitimi var ama özel oluyorlar. Devlete ait okullar direkt Uni. O yüzden sordum. Tr den gidip Uni okumak oldukça zor. Adı ne okulun onu söyle hele :)

York University..

Temsilcilikde aciyorum oraya uA-uni altinda yakinda cikar :):)

Adam kolpacı beyler , Kanadadayım diyor New York Üni diyor sonra da , işte böyle adamın foyasını ortaya çıkarırlar heyy yavrumm hey :Z2:

York University..

Temsilcilikde aciyorum oraya uA-uni altinda yakinda cikar :):)

Heh sorum buydu :) Kelime oyunu yapıyorsun :) Şaka bir yana güzel okul. Master programınızda bir arkadşaım var bizim Uniden. Bu sene mezun olacaktı sanırım. Toronto güzeldir ama sıkılma ihtimalin yüksek :)

Bölümde güzel seçmişsin ama Master yapmadan gelme.

Heh sorum buydu :) Kelime oyunu yapıyorsun :) Şaka bir yana güzel okul. Master programınızda bir arkadşaım var bizim Uniden. Bu sene mezun olacaktı sanırım. Toronto güzeldir ama sıkılma ihtimalin yüksek :)

Bölümde güzel seçmişsin ama Master yapmadan gelme.

Clublar sagolsun fazla sikilmiyorum ya:)

Masteri bilmiyorum 4 seneden fazla okumak cok zor geliyo bana i$im olsun yeter derdindeyim..

1 Milyon tane pozisyon kacirdi adamlar atsa farka gidecekti. Neyse Liderlik bize kaldi bu hafta. :D

Clublar sagolsun fazla sikilmiyorum ya:)

Masteri bilmiyorum 4 seneden fazla okumak cok zor geliyo bana i$im olsun yeter derdindeyim..

Orda zor bulursun. Buraya da belli birikimle gelirsen "daha iyi" iş bulabilir hatta öğretim görevlisi bile olabilirsin. Toronto Uni den mezun bir arkadaşım var iş yerinde gerçekten eksikleri fazla. Eğitim-iş sistemlerimiz farklı. ABD'de master yap gel derim bunun üstüne.

Üst Alt