STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 20 Kasım

enginin kondisyonu iyi durumda degil. ama yararlı adam. kazıma attıgı pas süperdi. kazım o otpun icine etti. kazım 1.dakkadan itibaren bizi 10 kişi oynattı zaten. pas verilcek yerde gücü olmamasına ragmen calım yapıp topları kaptırdı. bir futbolcu ancak bukadar kötü oynardı.

Bu arada bu Colin Kazım ve Engin'den Galatasaray'a fayda yok. Kusura bakmayın. Umarım devrede gerekli transferleri yaparız.

Kusura baktım. Evet oyuna skor olarak etki etmesede, bugün Engin olmasaydı rakip ortasahada at koştururdu bundan emin ol. O yüzden uzun ve kanat topu oynadılar. Hatamız Engin'i ilerde oynatmak oldu bence. Gayet yararlı bir isim.

devre arasına kadar böyle gidicez İte kalka sezon bası Devre arasına kadar cok zorlu deplasmanlarda bu hücum hattıyla 1 puan iyi diyordum şimdi Anladım bu oyunla bu hücum yapısıyla 1 puan altın altın gecen senelerde ortasaha ve defansımız bariz kötüydü hucumda bolluk yaşıyorduk bu senede defansımız ve ortasahamız iyi sayılır forvetlerimiz ideal de kanatlarımız yok koca sezona tam olarak 1 tane kanatla basladık oda kazım isterse oynuyor istemesse oynamıyor paşazade efendimiz.neyse 1 puan acıkcası iyi oldu bunlar bize avantaj sağlarda su icerde mersin antep dısarda karabuk gibi takımlara kaytbettiğimiz puanları arıyabiliriz

Kanat eksikliği çok belli oluyor maçlarda. Sağ ve solda iki hızlı ve topla gidebilen oyuncumuz olsa şimdi bu durumda olmazdık.

bu arada ha 1 puan ha 0 puan diyenler acayip saçmalamış böyle deplasmanlardan yenilmeden cıkmak hem rakibin sizin önünüze gecmesını engeller hemde takıma motivasyon olur

Kusura baktım. Evet oyuna skor olarak etki etmesede, bugün Engin olmasaydı rakip ortasahada at koştururdu bundan emin ol. O yüzden uzun ve kanat topu oynadılar. Hatamız Engin'i ilerde oynatmak oldu bence. Gayet yararlı bir isim.

Bu maç geçmiş maçlarda gösterdiği katkıyı sağlayamadı belki ama ben de Engin'in takım için çok önemli olduğunu düşünüyorum,maç içinde pas verilecek en uygun oyuncuyu görebilen ve pasını da veribilen bir futbolcu Engin .Kondüsyon sorununu çözerse daha da iyi olacak.Haaa, alternatifi olsun illaki derseniz itirazım olmaz ama şu an Türkiye içinden onun yaptığı katkıyı yapabilecek oyuncu var mıdır?

bu arada ha 1 puan ha 0 puan diyenler acayip saçmalamış böyle deplasmanlardan yenilmeden cıkmak hem rakibin sizin önünüze gecmesını engeller hemde takıma motivasyon olur

Beklentiler o kadar garipki :(

Yahu dibi göçrmüş takım çıkmış oynuyor işte. Beterdik hem mental, hem kadro hemde ekonomik açıdan. Bunun yarattığı psikoloji öyle 3-5 ayda geçmez beyler. Değişimde birden olmaz. Bizde biliyoruz yetersiz 5-6 oyuncumuz olduğunu ve bunların 4 nün ilk 11 oynatıldığını ne yapalım yani ? Hayata mı küselim. Medya izleyip gelip burda atıp tutanlar dolu. Ben şunu belirtmek isterim. Bejekenin pozisyonlarının neredeyse tamamı eski futbol mantığı olan uzun toplar. Tamam iyiler bu noktada. Ama oyun anlamında iyi işler yapmadılar. Dikkatlice izleyin. Biz yenilmemek için gelmişiz yenmek için değil. Hatamız bu ki bu durum zamanla olacak birşey sebebi geçen sene ve özgüven.

Bu maç geçmiş maçlarda gösterdiği katkıyı sağlayamadı belki ama ben de Engin'in takım için çok önemli olduğunu düşünüyorum,maç içinde pas verilecek en uygun oyuncuyu görebilen ve pasını da veribilen bir futbolcu Engin .Kondüsyon sorununu çözerse daha da iyi olacak.Haaa, alternatifi olsun illaki derseniz itirazım olmaz ama şu an Türkiye içinden onun yaptığı katkıyı yapabilecek oyuncu var mıdır?

Bence yoktur. Ben yabancı oyuncu önerilerinde hep yazdım. Bize Alex falan lazım değil. Engin'in 2 gömlek üstü biri lazım. Bu isimlerde 3-5 tane belli isimler. Ben beğeniyorum.

Bir de hep merak eder dururum: son on yıldır oynanan bütün derbiler neden hep Fenerbahçe'nin işine gelen bir şekilde sonuçlanıyor?

Bence yoktur. Ben yabancı oyuncu önerilerinde hep yazdım. Bize Alex falan lazım değil. Engin'in 2 gömlek üstü biri lazım. Bu isimlerde 3-5 tane belli isimler. Ben beğeniyorum.

Ya da Engin gibi bir oyuncu daha da keser bizi, en azından bu yıl için...

.........Muslera......

ebo..smh..ujfa..hakan

.......slck...melo.....

srcn...elmndr...engn

.........baros.........

bundan sonra bu kadroyu görmek istiyorum arkadaş :D

Muslera, Ebue, Semih, Selçuk, Ufalurji girdikten sonra Riera çok iyiydi bu gün.

Kazım, Ayhan, Hakan,Melo(kartında etkisiyle) kötü,

Elmander, Baroş, Engin etkisizdi bu gün.

Ebueve Melo'nun takımı sahiplenmesi hoşuma gidiyor. Hele ki Ebue için ilk 3 hafta takımı hiç umursamıyor diye düşünmüştüm.

Bu maçta takımı beğenmedim ama son 15 dakika gerçekten maçı kazanmak için fırsatlar yaratabilirdik. Beşiktaş çok düşmüştü maçtan, orta sahalar düşmüş ve yorulmuştu. Riera sağdan çok güzel akıyordu ama sonun getirebilecek gücümüz yoktu maalesef.

1 puan iyidir. Bu maçı kaybetsek de üzülmezdim.

Ama Fener maçına alacağımız bir puana üzülür, yenilirsek kahrolur, kazanırsak havalara uçarım...

Beşiktaş taraftarını hep beğenmişimdir, ama bu gün ne kadar ucuz olduklarını anladım...

Maci kazanabilirdik de, kaybedebilirdik de. Beraberlik normal sonuc oldu. Sonucta deplasman derbisi. Kolay degil. Beni sevindiren nokta, bu sezon önemli maclari kaybetmedik. Kayseri, Bursa, Besiktas. Kazim bu kadar da beceriksiz olmasaydi maci kazanacaktik bence. Ilk yari Engin´e pasi veremedi, nasil veremedi hala anlamiyorum. Ulan profesyonel futbolcusun ya. Milli takimda 3 metreden gol atamiyorsun, burda 3 metreden gol atamiyorsun. Bu ne ya?

Mertan´a güvenmemekle hata etti Terim bence. Semih´i kazandik, Mertan´i da kazanabiliriz. Devre arasinda yapilacak transferlerle hic sans bulamayabilir zaten. Bu Kazim varken Mertan´in kesinlikle oynamasi gerekir diye düsünüyorum.

Muslera, Eboue, Semih müthis oynadilar. Semih´i izlerken gururlandim. Hic korkmuyor, cengaver gibi daliyor masallah. Eboue ben sag bekim arkadas dedi resmen. Muslera da Neuer kim ulan dedi resmen :)

Gol yemiyoruz, Semih´le defansimiz oturdu bence. Önlibero bölgesinde de sorun yok. Sorun hücum bölgesinde. Devre arasina kadar böyle idare edelim, fark acilmasin, kesinlikle sampiyon oluruz diye düsünüyorum. Terim´in isi de kolay degil, hakkini vermek lazim. Yepyeni takim, mentalite degisiyor, hersey degisiyor.

hakemle alakalı 2 laf edecem. faul kullanırken beşiktaşlı futbolcu melo daha kullanmadan topa vuruyor. oyun devam ediyor adam acılmıyor yani birde. 2.cisi gene faul kullancaz bu seferde veli acılmadı. veliye carptı top. beşiktaşlı futbolcu topu aldı ve hakem devam ettirdi. bu 2 pozisyonda hakemin sülalesini iyice andım.

Valla neresinden bakarsak bakalım bugün yenebilirdik..

Ama gerçekten yetersiz kadromuz var hücum anlamında özellikle kanat oyuncumuz yok..

Kanatsız bir takım ne kadar oynarsa o kadar oynuyoruz..

fb yi yenelim bari yoksa 2010 dan sonra 2011 yılınıda derbi kazanamadan bitircez

Benim Gördüğüm kadarıyla maçın önemli noktaları şunlar:

1. Muslera hakkında çabuk karar vermemek lazımmış, top sektirmesi ve hatalı çıkışları oluyor ama süper bir kalecimiz var :) adam maçı kurtaran isimlerden biriydi.

2. Eboue garip bir dengesizlik içinde, bu maç çok kötüydü. Sabri 8 hafta yok diyorlar, umarım bu dönemde onu aramaz.

3. Semih-Ujfa ikilisi oturdu gibi, ama aralara atılan paslar ve kontraaklarda biraz denge kaybediyorlar, umuyorum beraber oynadıkça bu problem de çözülür.

4. Hakan beni çok yanılttı, giderek üstüne koyuyor, bu maç hücuma da katkı yaptı.

5. Melo-Selçuk ikilisi iyi ama Terim nedense onlara eşlik decek 3. Oyuncuyu hep yanlış seçiyor. Ayhan ve Sabri gibi azla defansif oyuncular oynattığı için takım hücuma çıkamıyor, ama Terim bu inadından vazgeçmiyor. Mutlaka Engin'i oraa kullanması lazım.

6. Kazım rezaletti, bu adamın yerine Sercan, Mertan ve Aydın'ı kullanmamız lazım.

7. Riera ilk defa umut verdi, hız kazanınca doğal olarak oyuna da yansıyor.

Bu oyundan sonra, önümüzdeki hafta

Muslera

Eboue Semih Ujfa Hakan

Engin Melo Selçuk

Sercan Elmander Riera

Gibi bir 11 ile çıkmamız lazım sahaya. Riera kötü oynarsa, Sercan'ı sola alıp Riera'nın yerine Mertan ya da Aydın sokulabilir.

Benim Gördüğüm kadarıyla maçın önemli noktaları şunlar:

1. Muslera hakkında çabuk karar vermemek lazımmış, top sektirmesi ve hatalı çıkışları oluyor ama süper bir kalecimiz var :) adam maçı kurtaran isimlerden biriydi.

2. Eboue garip bir dengesizlik içinde, bu maç çok kötüydü. Sabri 8 hafta yok diyorlar, umarım bu dönemde onu aramaz.

3. Semih-Ujfa ikilisi oturdu gibi, ama aralara atılan paslar ve kontraaklarda biraz denge kaybediyorlar, umuyorum beraber oynadıkça bu problem de çözülür.

4. Hakan beni çok yanılttı, giderek üstüne koyuyor, bu maç hücuma da katkı yaptı.

5. Melo-Selçuk ikilisi iyi ama Terim nedense onlara eşlik decek 3. Oyuncuyu hep yanlış seçiyor. Ayhan ve Sabri gibi azla defansif oyuncular oynattığı için takım hücuma çıkamıyor, ama Terim bu inadından vazgeçmiyor. Mutlaka Engin'i oraa kullanması lazım.

6. Kazım rezaletti, bu adamın yerine Sercan, Mertan ve Aydın'ı kullanmamız lazım.

7. Riera ilk defa umut verdi, hız kazanınca doğal olarak oyuna da yansıyor.

Bu oyundan sonra, önümüzdeki hafta

Muslera

Eboue Semih Ujfa Hakan

Engin Melo Selçuk

Sercan Elmander Riera

Gibi bir 11 ile çıkmamız lazım sahaya. Riera kötü oynarsa, Sercan'ı sola alıp Riera'nın yerine Mertan ya da Aydın sokulabilir.

Hepsine eyvallah ama buna katılmıyorum. Tam tersini düşünüyorum. Hem İsmail ile hem Simao ile tek başına çarpıştı.

Üst Alt