STSL 11/12 H:11 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | 19 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:11 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | 19 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:11 | Fenerbahçe - Eskişehirspor | 19 Kasım | 19.00

Yobo yok bu macta. Fener'in savunmasi evlere senlik olabilir ama rakipte is varmi? Gorecegiz.

Ben olsam Sivasspor macini ornek alirdim, savunmayi onde kuracaksin. Takim halinde hucum takim halinde savunma yapacaksin ve savunma hucumda baslayacak preslerle, baskiyla.

Fener kazansın ki biz de Beşiktaş'ı yenelim :D

şikeciler sivas maçında nasıl rezil edilir herkes gördü.ilerde basınca ne hale geldiklerini bizim gibi rakip td lerde gördü.bundan sonra şikecilerin işi çok zor.

bu maçla birlikte bütün şikecilerin kendi aralarında oynadığı maçlar tamamlanmış oluyor... enteresan

Alper, Emre'den iyi oldugunu göster bu macta. Gercek yuvana gelmeden kanıtla bunu.

Alper, Emre'den iyi oldugunu göster bu macta. Gercek yuvana gelmeden kanıtla bunu.

Hala umutlanıyorsun Mete Alper için :) Bize onu yedirmezler Sezeri'i yedirmedikleri gibi. Eskişehir bu fener için geçen yıl kendi başını yaktı Halil Ünal zaten başka boyutların insanı bu düzene ait değildir kendisi.Yarın öbür gün ben Mesih im diye ortalıklarda gezmesinden korkuyorum.

Ben bundan sonra Galatasaray'ın talip oldugu hic bir yerli oyuncunun Fenerbahce'yi tercih edecegini düsünmüyorum. Bu konunun akibeti ne olur bilmiyorum ama kanaatimce durum bu.

Fenerbahce İlk 11: Volkan, Gökhan Gönül, Bilica, Bekir, Caner, Baroni, Emre, Uğur Boral, Mehmet Topuz, Alex, Bienvenu

Eskisehirspor İlk 11: Ivesa, Sezgin, Nadareviç, Diego, Dede, Bülent Ertuğrul, Alper Potuk, Veysel Sarı, Kamara, Tello, Mehmet Yıldız

Fenerbahce İlk 11: Volkan, Gökhan Gönül, Bilica, Bekir, Caner, Baroni, Emre, Uğur Boral, Mehmet Topuz, Alex, Bienvenu

Eskisehirspor İlk 11: Ivesa, Sezgin, Nadareviç, Diego, Dede, Bülent Ertuğrul, Alper Potuk, Veysel Sarı, Kamara, Tello, Mehmet Yıldız
sahada amma çok şikeci var ya la ?

Üst Alt