STSL 11/12 H:16 | Orduspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:16 | Orduspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:16 | Orduspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 16 Aralık

deplesmada gol yememe rekorunu kirdikmi? turkiye icinde tabi.

Kötü oyun oynamadık aslında , Terimin dediği gibi kazanmaya yönelik bir oynadık. Ordu kontraya çıktığında 4 tane adamımız geride bekliyordu. Ben maçı izlerken gayet bir şekilde izledim aklımda yenilmeyi geçin beraberlik dahi yoktu.

önemli olanda bunu yapabilmek kasmaya gerek yok zaten çarşamba maç var zeminde kötüydü

full maçı indirebileceğim bir adres biliyor musunuz izleyemedim ben maçı

Bilmiyorum sebebi zeminmiydi ancak defanstan topu çıkarmakta zorlandık dün akşam. Ama büyük takım özelliklerini saha yansıttığımızı düşünüyorum. İlk pozisyonda golü bulmak, ofnasif anlamda istenilenleri yansıtamasakta defansif olarak rakibe pozisyon verilmemesi büyük takımların özelliğidir. Baros, Elmander, Muslera ve Eboue sahanın en iyileriydi. Kazım dün bir gol attı 2 tane kaçırdı ama ben oyun olarak Galatasaray' ın ilk 11 ine yakıştıramıyorum bir türlü.

Hadi arslan parcaları,şu Manisa macını da kazanın.Devrede de 2-3 takviye yaptık mı,zaten aradaki farkı baya bir acarak playoff lara kalırız.

Cevap: STSL 11/12 H:16 | Orduspor - Galatasaray | 16 Aralık | 20.00

melo bu macta sari kart yer bence malum ligdeki sondan bir önceki mac ve kart sinirinda :D...Biz Gencler ile Kayseri ve Trabzonu yendiysek Orduyu cok rahat yenmemiz lazim normal sartlarda

skor tahminim 0-2

skoru bilidim ama Melo yine bana Reyislerin reyisi olarak yine cok sert oynuyarak nasil kart yenilmez´i gösterdi :D

Bu sezon bir ilk gerceklesmis. Macta ofsayt hic olmamis..

maçı full indirebileceğimiz bi adres yok mu beyler bilen biri yardım etsin

diğer maçlara oranla kötü oynadığımız maçta 2-0 yenmek bile çok iyidir takım açısından.

ya iyi oynasaydık ??

lan yeter kaçtır yazıyorum bu maçı izleyemedim ve izlemek istiyorum hemde 90 dakikayı.

maçın 90 dakikasını indirebileceğim veya izleyebileceğim bi adres verin.

bilen olsa verir arkadaşım ne sinir yapıyorsun ? sanki hepimizde varda adres senden saklıyoruz

bilen olsa verir arkadaşım ne sinir yapıyorsun ? sanki hepimizde varda adres senden saklıyoruz

reis bilen biri muhakkak vardır bakmıyor işte bu konuya sürekli güncel tutmaya çalışıyorum hep ? koysam bu sefer ne yapmaya çalışıyorsun diyecekler

aynı şeyi yazsam diyecekler ne ikide bir yazıyon

Fenerbahçe ve Trabzonspor maçlarının ardından üst düzey performans beklemiyordum açık konuşmak gerekirse. Farklı kazanırız ama iyi oynamayız gibi geliyordu. Öyle de oldu. Takım yorgun, yıprandı. Manisaspor maçı haftasonu olsaydı iyi olacaktı ama neyse. Çarşamba günü yaparlar sonra 2 hafta tatil. Kafalar dinlenir, sakatlar iyileşir, e ihtiyaca göre bi de transfer yapılırsa ikinci yarıda şahane Galatasaray'ı izlemeye devam ederiz. Baros'un gol atması güzel oldu bu arada. Üzerindeki baskı yavaş yavaş azalacaktır böylece.

baros 4 gol 5 asistle oynuyomus oha dedim lan 5 asist ne demek daha 5-y mactir oynuyo reis. aslanim ya kendine geliyo

Üst Alt