STSL 11/12 H:17 | Galatasaray 1-0 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:17 | Galatasaray 1-0 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Galatasaray - Manisaspor | 21 Aralık | 20.30

Dünkü mac Emre´ye göre degildi ama Arena´da farkli olur. Oynamaya devam etsin Emre. Allah korusun puan kaybedersek niye isleyen düzeni bozdun ki hoca deriz bu sefer. Aynen devam. Tek zayif halka Servet olur yine. Umarim Gökhan yetisir. Taraftar da doldursun stadi yani artik. Daha ne yapsin bu takim? Taraftarin destegiyle aliriz maci. Ters bi takim Manisa.

Ben Emre kötü oynadığından değil de Engin girdiği anda bariz olarak oyunu değiştirdiği için "Engin oynamalı" dedim.

Engin'in gücünü kontolünde tuttuğunda ligin en tehlikeli 5 topçusu arasındadır.

Manisaspor mücadele gücü iyi olan bir takım ama şöyle bir gerçek var ki, artık bu takım kazanmayı alışkanlık hale getirdi.Takım savunması oturmuş durumda ve neredeyse rakiplere pozisyon dahi verilmeden bitiriliyor maçlar.Bunlar çok önemli detaylar.Rakip oyuncular maça bunları bilerek hazırlandıkları için psikolojik olarak önde başlıyoruz maçlara, bu maçı da rahat kazanacağımızı düşünüyorum.İlk yarıyı da lider kapatırız.

Geleneğe devam edelim.

Mutlak galibiyet lazım :)

eğer 40,000 kişiden az olursak tribünde yazık olur bu takıma

Aman maca kadar Gökoglan´a transfer teklifi yapmayalim da, basimiza dert acmayalim :) Mactan sonra Manisa yöneticilerine girin bakalim su odaya deriz :)

Kalede Volkan Babacan oynar inşallah da 5-6 tane gol atarız zırtoya.

Rahat alacağımız bir maç.

volkan babacan adisi için paraparça etmeliyiz Manisa'yı seyirciler öyle hazırlanmalı ki psikolojik destek alacak hale getirilmeli volkan. Kraldan daha çok kralcı adamlar kadar iğrenç yaratık yok şu dünyada

Manisa tehlikeli bir takım, ama yenicegimizi düsünüyorum. Goller Ujfalusi, Hakan.

defansta servetin yerine gökhan zan oynamalı servet çok ağır tamam gökhan zan çokmu iyi tabiki hayır ama, servet oynamamalı ileri uçtakı kanadalı sipson diye bir oyuncuları servet oynarsa buyuk problem yaşayabiliriz hiç güvenmiyorum servete

Üst Alt