STSL 11/12 H:17 | Galatasaray 1-0 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:17 | Galatasaray 1-0 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Galatasaray - Manisaspor | 21 Aralık | 20.30

Cengelkoy mahsulu Volkan Babacan, TT Arena 'ya nasil gelebilecek?

Aslinda Semih´in yerine Ceyhun´u görmek isterdim o olmasa Zan´i.

Ama Servet oynar ve maci 4-1 aliriz.

Somada yaşıyorum ben . Manisa/Soma. 2-0 alalım en azından memleket rezil olmamış olur , biz de 3 puanımızı alıp ilk yarıyı lider kapatmış oluruz :)

Manisa´da bi numara yok. Salakalik yapmazsak rahat kazaniriz. Zaten bu Galatasaray´in puan kaybetme riski tasidigi 2-3 mac var bence. Gerisi kendi beceriksizligimizdir

Devreyi lider kapatmak çok iyi olacak.Mutlaka kazanmalıyız.Stadta maça ilgi nasıl olacak çok merak ediyorum.

her 5 kişiden 1 i İstanbul'da yaşıyor , ama ben o 5/1 olan şanslı kişilerden değilim ve maçlara gidemiyorum :(

bu mac ilk yarının son macı yeni yılın son macı. bu maca gitmeyi düşünyorum. ilk 3 maca gitmiştim sonra bırakmıştım. şimdi destegi hakediyorlar.

Başkanın da dediği gibi ben de bize rakip olarak Beşiktaş'ı görüyordum. Fenerbahçe'nin dengesiz futbolu beni çok fazla ürkütmüyordu. Bunda Beşiktaş'ın son lig ve Avrupa maçlarını da izlemem etkili oldu. Ancak şu da bir gerçek ki sezon başından beri şike operasyonunun merkezindeki bir takım olan Fenerbahçe ile puan olarak kafa kafaya gidiyoruz. İnanılmaz güzel oynadığımız bir maçta net bir skorla onları yenmemize ve sırf bu sebepten dolayı kısa süreli travma yaşasalar bile Bursaspor ve Trabzonspor maçlarından galip gelerek ayrıldılar. Ben açıkcası puan kaybedeceklerini düşünüyordum ama yanıldım. Onlara şikeciler, tukaka demek ayrı ama bazı konularda Sezar'ın hakkını da vermek gerek. Bu kadar baskı altında olan bir camia için takım ve teknik direktör şu ana kadar gayet iyi gidiyor.

Bu sezon Galatasaray için bence çok önemli. Yönetimin ve III. Terim döneminin ilk senesi. Lig kaos durumunda eğer Fenerbahçe suçlu bulunursa küme düşebilir hatta bir şekilde bu sene şampiyon olursalar bu sene de lig tescil edilmeyebilir. Bu sene ligi temize çıkarabilecek tek şey şike ile suçlamayan bir takımın ligi kazanmasıdır. Bunlar içersinde en iddiali olan da Galatasarayımız olduğuna göre bu sene cidden herşeyden çok önemli. O yüzden sportif kurallar içersinde ne yapıp edip ilk yarının son maçı Manisaspor maçını kazanmalıyız ve ara transferde kesinlikle kadromuzu biraz daha güçlendirmeliyiz.

Manisaspor son haftalara kadar iyi giden bir ekipti. Son iki haftadır puan kaybediyorlar. İki maçı da kaybettiler. Bu durum bizim için biraz handikap ligin son maçında karlı çıkmaya çalışacaklardır. Umarım Terim ve aslanlar tam konsantrasyonla sahada olurlar. Bu işin şakası yok minimum hatayla ilerlemeliyiz.

Şikesiz bir ligin tadını çıkar dostum sende :) Eğer birde İngiltere'deyse ooh mis tercih ederim :D

evet 10 yilldir ingilteredeyim okadar iyi takim var burda yasadigm sehir newcastle ama hic biri umrumda degil galatasarayin sevgisi ne buyuksa artik gonlumde hic bir takim giremiyor cogu arkadaten duyorum 2nci takimim felan filan benim galatasarayden baska takimim yok ve olamazda.

Galatasaray'ın kaybetmeyeceğini düşünüyorum. H1 desek yanlıs olmaz heralde.

Fener'in Antalya'da puan kaybedeceğini düşünüyorum.Bu maçı alırsak puan farkıyla lider oluruz.

Fener'in Antalya'da puan kaybedeceğini düşünüyorum.Bu maçı alırsak puan farkıyla lider oluruz.

bende öyle düşünüyorum. bursanın hali ortada. trabzon desen zaten çok yorgunlardı,hakem yaktı onları. antalya yenecektirde feneri.ama herkes bilyoki fenerin yeri bank asya ve bu şikeci takım yine hakemlerin yardımıyla 2.sırada.GS da gelecek görüyorum.bu umut verici. fener karanlık,bjk desen biraz karışık bi futbolları var.ama GS umut veriyo.

Üst Alt