STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Ankaragücü - Beşiktaş | 8 Ocak | 19.00

fernandes duran toptan attirir en kötü ihtimal

3 puani simdiden yazdim ben bjk ye

bu beşiktaşlıların durmadan bize balon takım demesine gülüyorum:) formlarında samsun golleri atınca helal samsun diyenler. 4-2 olunca samsun kümeye diyor:) ankaragücü asıl balon takımın kim oldugunu gösterir inşallah.

bu beşiktaşlıların durmadan bize balon takım demesine gülüyorum:) formlarında samsun golleri atınca helal samsun diyenler. 4-2 olunca samsun kümeye diyor:) ankaragücü asıl balon takımın kim oldugunu gösterir inşallah.

ya gec abi, ben eskiden 2-3 yil önce hep mac biter bitmez rakip takimin forumuna girip, yorumlari okurdum.

ama simdi .. bile degil onlarin yorumlari.

futbol oynamadan kazaniyor diye yazmisti ligtv sitesinde biri

ulan futbol oynamadan 2-0 dan 2-4 getiriyorsa Gs, futbol oynamaya baslayinca ne yaparlar diye düsünse, yazmaz bunu zaten haha

BJK kendine baksin, fernades olmasa, gol atamicak adamlar, fernandesin duran toplari, ortalari, kornerleri kurtariyor bjkyi cogu zaman

handikaplı yazalım yarın bjkyi.yanıltmaz heralde

tavuklar bu maci kolay alacaklar........

En gicik oldugum takim ----------TAVUK JIMNASTIK KULUB

:sgr:

Bu maçta kendini kanıtlamak isteyen Tanju,Burak Kaplan,Alves gibi oyuncuların oynaması daha doğru olur, yoksa Samsun maçı gibi fazla ciddiye almazlarsa boş yere puan kaybı.

Leverkusen'den geldi.Çok yetenekli ama sorumsuz davranıldıgı için gönderildi.Benim en sevindigim gurbetçi transferi.Tanju'yu niye oynatmıyor bilmiyorum.

tanjunun bir cok macini izledim rapidta iken, epey saglam idi sag bekte oynadigi zamanlar, hep bindirme yapardi, hep oyunun icinde olurdu, ofansif cok iyi de kanimca defansini bilemem

Beşiktaş bir şekilde alır bu maçı ama beklenildiği kadar kolay olmayacak.

Bakalım Ankaranın gençleri neler yapacak..Gol erken gelirse dağılırlar

İşte Beşiktaş'ın ilk 11'i

Cenk, Ekrem, Sivok, Egemen, İsmail, Veli, Fernandes, Ernst, Simao, M. Pektemek, Almeida.

Üst Alt