STSL 11/12 H:19 | İ.B.B. 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu | 7 Ocak - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:19 | İ.B.B. 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu | 7 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:19 | İ.B.B. 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

olcan diyorum :(

rieraya verirken kepçe olcana verirken çay kaşığı.

bu mantığın izahı olmaz, olamaz...

küme düşmesi yüzde 51 olan fener bile bu sene nerdeyse 10-15 milyon euroluk yerli yatırımı yapıyor biz çekiniyoruz yerli futbolculara bonservis ödemeye..

şaşırıyorum ama daha çok üzülüyorum bu cimri yerli politikamıza...

alperi alamadılar hacı.

olcan en azından trabzona gitti

kuşlardan birine gitse daha çok üzülürdüm

Olcan'ı almayan zihniyeti kınıyorum. Riera'dan 3598359083908 gömlek daha iyi bir oyuncu üstelik yerli

Burak Yılmaz küçük takımın büyük oyuncusudur. Önce şöyle başlayayım yazıya.

Burak Yılmaz ne kadar atarsa atsın, oynadığı futbol itibarıyla küçük takım oyuncusudur. Bir zamanlar Gökhan Ünal böyleydi işte, sonradan ne olduğunu herkes gördü.

Burak kontraatak oyuncusudur. Burak gibi adamların iş yapabilmesi işin sürekli defans arkasına top atmanız gerekmektedir. Burak bir Elmander gibi topu alıp, 2-3 çalım atıp, oyunu açabilecek bir oyuncu değildir. Oyun sıkıştığında Burak hiç bir şey yapamaz ki yapamıyorda.

Burak'a gol attırmak için neredeyse tüm takım ona çalışıyor, her topu ona atıyorlar, sürekli defans arkasına kaçırmaya çalışıyorlar. Burak her maç 8-9 pozisyona girip 1 tane atıyor, şanslıysa 2-3 de oluyor. Burak'tan verim alabilmek için sadece onun üzerine oynamanız gerekmektedir ki Trabzonspor'un yapacağı bir şey olmadığı için mecbur ona oynuyor.

Tekrar diyorum büyük takımlarda hiç bir iş yapamaz. Milli Takım'da ne olduğunu herkes görmüştür. Anca 1-2 tane top alabiliyordu, onları da değerlendiremiyordu o yeteneğiyle. Trabzonspor'un Avrupa maçlarında da görülmüştür hiç bir şey yapamadığı. Neyse Allah korusun ama ola ki bize falan gelirse çok saç baş yolar, o zaman anlarsınız ne olduğunu.

Burak tek başına 7 takımdan fazla gol atmış, Eskişehir'le eşit. :D

fener bile bu sene nerdeyse 10-15 milyon euroluk yerli yatırımı yapıyor biz çekiniyoruz yerli futbolculara bonservis ödemeye..

şaşırıyorum ama daha çok üzülüyorum bu cimri yerli politikamıza...

:005:

Bravo aynen devam.

Yerli in, cin falan aldılar heralde yoksa Özgür den başka ( o da Ankaragücüne söz vermelerine rağmen beleş) adam getirdiklerini görmedim.

:D

392189_10150514775409548_350595119547_8612178_1128450455_n.jpg

Burak'i kiskananlar orta yerinizden catlayacaksiniz ,bir kere olsun hakedene hakkini verin arkadas bu memlekette bir kere de karsi tarafi takdir etmeyi bilin hep pacadan cekmeye ,negatif yonleri gormeye cabaliyor herkes.Helal olsun adama bir takim ancak boyle sirtlanir ,umarim 19 degil 39 gol atar.

Burak'i kiskananlar orta yerinizden catlayacaksiniz ,bir kere olsun hakedene hakkini verin arkadas bu memlekette bir kere de karsi tarafi takdir etmeyi bilin hep pacadan cekmeye ,negatif yonleri gormeye cabaliyor herkes.Helal olsun adama bir takim ancak boyle sirtlanir ,umarim 19 degil 39 gol atar.

Kıskanmıyorum, çatlayacak bir durum da yok.

Helal olsun atıyor ama yetenekli değil ve bizde iş yapmaz diyorum.

sende hic kötü yön görmeyerek onlardan bir farkın kalmıyor. bende begeniyorum burakı ama bazen her golü ben atacam diye pas atmıyor. orasını düzeltirse 4.4lük olmasa bile ona yakın futbolcu olacak reis.

Kıskanmıyorum da sevmiyorum da.

bu arada abdullah avci nin ne kadar iyi bir td oldugu anlasildi .. abdullah avci olsaydi biraz zor alirdi maci ts... arife de üzüldüm insallah öbür maci kazanirlar ve arif takimin basinda kalir...

Burak Yılmaz küçük takımın büyük oyuncusudur. Önce şöyle başlayayım yazıya.

Burak Yılmaz ne kadar atarsa atsın, oynadığı futbol itibarıyla küçük takım oyuncusudur. Bir zamanlar Gökhan Ünal böyleydi işte, sonradan ne olduğunu herkes gördü.

Burak kontraatak oyuncusudur. Burak gibi adamların iş yapabilmesi işin sürekli defans arkasına top atmanız gerekmektedir. Burak bir Elmander gibi topu alıp, 2-3 çalım atıp, oyunu açabilecek bir oyuncu değildir. Oyun sıkıştığında Burak hiç bir şey yapamaz ki yapamıyorda.

Burak'a gol attırmak için neredeyse tüm takım ona çalışıyor, her topu ona atıyorlar, sürekli defans arkasına kaçırmaya çalışıyorlar. Burak her maç 8-9 pozisyona girip 1 tane atıyor, şanslıysa 2-3 de oluyor. Burak'tan verim alabilmek için sadece onun üzerine oynamanız gerekmektedir ki Trabzonspor'un yapacağı bir şey olmadığı için mecbur ona oynuyor.

Tekrar diyorum büyük takımlarda hiç bir iş yapamaz. Milli Takım'da ne olduğunu herkes görmüştür. Anca 1-2 tane top alabiliyordu, onları da değerlendiremiyordu o yeteneğiyle. Trabzonspor'un Avrupa maçlarında da görülmüştür hiç bir şey yapamadığı. Neyse Allah korusun ama ola ki bize falan gelirse çok saç baş yolar, o zaman anlarsınız ne olduğunu.

bi gün bana birisi hakan şükür aslında iyi topçu değildi

bütün takım ona oynuyodu

demişti

bu kafa o kafa sanırım

sen ilerde teknik direktör olduğunda bütün takımı en bitirici ve en iyi şut çeken adama değil de mesela solbeke oynatırsın

herkes topu solbeke atar

futbola yeni bir bakış açısı getirisin

bi gün bana birisi hakan şükür aslında iyi topçu değildi

bütün takım ona oynuyodu

demişti

bu kafa o kafa sanırım

sen ilerde teknik direktör olduğunda bütün takımı en bitirici ve en iyi şut çeken adama değil de mesela solbeke oynatırsın

herkes topu solbeke atar

futbola yeni bir bakış açısı getirisin

bu mantıkla messi de adam değil herkes topu ona atıyo

:005:

Bravo aynen devam.

Yerli in, cin falan aldılar heralde yoksa Özgür den başka ( o da Ankaragücüne söz vermelerine rağmen beleş) adam getirdiklerini görmedim.

s.kesimala 5 sezere 3.5 orhan şama 2,5 verdiler biliyorum 11 etmezmi? ayrıca alpere 5 i gözden çıkardılar alper gelmedi. biz selçuk gibi adamı bedavaya engini yok pahasına almışken olcana 3.5 serdara 5 hatta alpere 5 verebilirdik.bu risk alınırdı..uzun vadede ve sürekli başarı yerli kalitesinden geçiyor..

Üst Alt