STSL 11/12 H:19 | Samsunspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:19 | Samsunspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Samsunspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Dün maçtaydım maçtan sonra çok yorgun olduğum için bugün yazayım dedim.İlk yarı iyi bir Samsunspor vardı Ekigho fırsatçılığını konuşturup 2 gol kazandırdı Samsunspor'a.İkinci yarı TEKNİK DİREKTÖR farkı ortaya çıktı.Samsunspor teknik direktörü(artık t.d bile demiyeceğim şerefsiz adama) Terim'in ikinci yarı yükleneceğini bilmesi lazım Zenke'yi çıkarıp orta sahaya bir adam daha alsaydı skor böyle olmazdı.Defansta oluşan hatalarla Galatasaray peş peşe bulduğu gollerle maçı kazandı.İşte Teknik direktör farkı burada ortaya çıkıyor harbiden İMPARATORSUN FATİH TERİM.

[video=youtube;67c6nhdb_-g]https://www.youtube.com/watch?v=67c6nhdb_-g[/video]

Yalnız goller öyle bir geldi ki insan seyrederken gol gelecek diyor. Bu günleri de gördük ya sonunda OH Be diyor insan.

Sakız çiğner gibi aynı lafı tekrarlayıp durmuş bazılarımız. "neler sallamış millet 2-0 olunca" "arada bir kötü oynayacak tabii, yüklenmeyin bu kadar" "forumdan çıkıyorum maç başlayınca, insanlar saçmalıyor" vs. Vs. Vs.

Devre arasında ortalığı yakıp yıkan Fatih Terim kahraman, burada futbolcuları eleştirenler sallıyor öyle mi?

Terim de arada bir kötü oynaabilirsiniz diye Engin ile Sabri'yi çıkarmasaydı o zaman?

Adam gibi eleştiri ile, körü körüne kötülemeyi ayırd etmek gerekiyor.

Herkes ilk golden sonra hata Melo ve Sabri'nin dedi, ama esas tepki Sabri'ye geldi. neden? çünkü Sabri bunu belki 30. Kez yapıyor. Sessiz sakin Rijkaard'ı bile çıldırttığı kademe hatalarını hatırlayın. 25ini geçmiş ama orta ve kademe yapmayı öğrenememiş olduğu için, insanlarda Sabri'ye sabır sıfır. Ve de haklılar.

Engin de rezalet oynadı, aldığı bütün topları çok kötü kullandı, sürekli kendini yere attı, kendi takımının ataklarını kesti. Engin ve Sabri oyundan alınsın diyenlerin ne kadar haklı olduğunu, ikinci yarıda beraberce gördük.

Terim ile aynı tespiti yapıp buraya yazanları eleştirmek saçmalıktır esas.

Ama Baros'u, Emre'yi, diğer futbolcuları eleştirenleri ben de haklı bulmuyorum, devre arasında hiç boşuna yüklenmeyin Baros'a diye de yazdım.

bu maçın 15dk lık özeti vardı ya bulamadım hiç bi yerde

çoğu özetler 5dk yetmiyor bana 5dk süre :(

Sadece bu maça bakarak bile Galatasaray'da takım ruhunun değiştiğini gözlemleyebilirsiniz.. Teşekkürler Aslanlar..

4-0 kazansak bu kadar sevinmezdim la.. Yatıyorum maçın özeti - kalkıyorum maçın özetini izliyorum :)

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Samsunspor 2-0 Galatasaray | Devre Arası

ilk yari 1-1'i bulmazsak kesin puan kaybederiz.

Melo berbat ötesi. diğerleride öyle ama Melo berbat bugün

Elmander ve Baros ileride pres yapmiyordu arkadas, belliydi. Ilk yari beraber'e biteremessek isimiz zor.

inşallah renkdaş inşallah

Sağlık olsun .Beraberlik iyi sonuç.

siz transfer yapmayın. deli ediyorlar insanı inşallah 3 yeriz de yönetimin aklı başına gelir, transfer yapar.

çevirmek zor gibi :SS:

ilk yari beraberlik golu gelmezse, 2-3 farkla kaybederiz

Bu kadar laubali olmuş ki bizimkiler. Hala transfere gerek yok diyen varsa defolsun gitsin.

Galatasarayin sokağa atılacak parası yok ama takım transfer diye bağırıyor.

Baroş leshh

Elmander leshh

Nasıl gol atacaz anlamıyorum.

bitti mac dagilin ya.

Söylemek zor ama bu maç gitti.

Sözümü yemeye hazırım.

yönetim sen transfer yapma. bekleyin. takım yeterliymiş. aldınızmı yeterli takımı. ali dürüsrt takımı yeterli görüyormuş peh.

hiç bi ümit yok

Samsunun kontrayla daha 2 golü var.

Engin de yerlerde sürünüyor.

Fakat sabri 2 golün de hatasını yaptı.

Eski tayfa yerli oyunculardan nefret ediyorum!

Al Serkan'ı çek Sabri'yi sağ kanata.

Çıkar Engin'i al Riera'yı koy sola.

Çıkar Baroş'u Al Sercan'ı maça hareketlik getir.

Hiç bi b.k olmaz.

bu maçı çevirebilmemiz için penaltı + kırmızı kart falan lazım normal şartlarda dönmez

Maç elden gidiyor.

Baroş'u daha kadroda görürsem bir daha maç falan izlemem.

Adam bitik.

Bienvenü > 3xBaroş

kanser olucam lan yine döndük geçen senelere

yapmayın olm siz transfer yapmayın kanatlara kahraman olmaya çalışın

Olcani istemeyenler şimdi ne düşünüyo merak ediyorum.Takım iyi diyenler hele nerde.

sakin oyuncu transfer etmeyin!!!!

Daha cok mac kaybedecez....bu baslangic...birde transfer yok,tam bir komedi olacak!

transfer transfer transfer .....

Sabri reisin dönmesiyle puan kaybı sezonunu açmış bulunuyoruz ,hayırlı uğurlu olsun ...Birde melo lütfen su riskli hareketleri bırak artık sonunda golü yedik,yinede canınız sağolsun hermaçtan ders çıkarmamız gerekir bu maçın dönmesi mucize olur ,üzgünüm

Kapak hoşunuza gitti mi beyler?

Gerçekten bizim taraftar çok ilginç. Yenikken yazmayın şu foruma arkadaş. Maç sonu gelin yazın. Şu mesajlara bak yahu ayıptır.

yalnız şurda 2-0 kenki yorumları okudumda yani...fenerliden farkınız yok benim için. acayip tahrik var. önceden bende çok heycanlı ,stresliydim ama şimdi 0 stresle maçları izliyorum.e mağlum şike falan heycan kalmadı. tek zevk aldığım ,övündüğüm GS yın iyi bi geleceğinin olması, altyapının sağlam gelmesi..

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Samsunspor 2-0 Galatasaray | Devre Arası

Kapak hoşunuza gitti mi beyler?

Bu tarz yorumların yanlış olduğuna katılıyorum, benim sözüm maçı kurtarmak için Sabri ve Engin'in acilen çıkarılması gerektiğini söyleyenleri eleştirip, sonra bahsi geçen değişiklikleri yapan Terim'e imparator diyenlere.

Terim imparator o ayrı :D

Ama bu eleştirileri yapanlar da boş konuşmuyor. Alıntıladığınız yorumlar ise klasik moral bozukluğu reaksiyonları. Eminim buraya yorum yazmayanlar sözlü olarak çok daha ağırlarını söylemiştir maçı seyrederken.

Yine de sinirlere hakim olup yazmamak daha iyi :)

O yapılan yorumlar tam anlamıyla yanlış değil, haklılık payları var. Her ne kadar 2 bireysel hatayla geriye düşmüş olsak ve geriden gelip maçı çevirmiş olsak da kötü oynadığımız gerçeğini göz ardı etmeyelim. Karşımızda da ligin zayıf takımlarından biri vardı, bunu da unutmamak gerek.

2 yahut 3 transfer şart, aksi taktirde işimiz zorlaşır ancak kaliteli 2-3 adamın gelmesi de işimizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Samsunspor 2-0 Galatasaray | İlk Yarı

Bu ne biçim bir mesajdır.

Transfere gerek yok.Defolup gitmiyorum.Dünde iyi kapak olmuşsun.

O değil 1 tanesi var bak buraya yazıyorum Terim'in inadı tuttu göreceksiniz Sabri'yi oyundan alamayacak dedi.

15 saniye sonra sahaya 10 kişi çıktık sunucu "evet Sabri oyundan alındı "

:asd:

Sene başından buyana hoca çok kapak taktı çoook :) Ancak yukarıdaki alıntıların çoğu ön yargı ile bir kin ile yapılmış yorumlar değil arasında o anki üzüntüyü yaşayanlarda var onları ayrı tutuyorum.

Üst Alt