STSL 11/12 H:2 | Gaziantepspor 1-3 Fenerbahçe | 16 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Gaziantepspor 1-3 Fenerbahçe | 16 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Gaziantepspor 1-3 Fenerbahçe | 16 Eylül | Maç Sonucu

ulan bunlar ne ballı takımdır. olcan iyi oynarken sakatlanıyor. cenk tosun denen adam 90 dakka top oynuyor. vagner love belki cok iyi degildi ama yine icraat yapabilme olasılıgı vardı. alexin 2.golü. sana döte kalecinin üstünbe gelmesine ragmen gol oluyor. ilk yarının sonununda vagner love yobonun hatasında dışarı cıkarsa gol olma olasılıgı yüksek ama atmıyor tabi. ulan birde forumlarında bize ballı şanslı derler. bunlarda artık bal küpü var. antep artık bizim macta forma girer. cenk tosun denen şeroda bizim macta oynamaya calışır. böyle rezil bir forvet görmedim. birde burda bu herif allanıp pullanıyordu.

şikecilerin rakibinin forvetleri hep öyle zaten. bkz: tekke

Nasıl oynadı Fener ?

Birde spikere çok tepki var , hangi skiperden rahatsız oldunuz ?

Melih Gümüşbıçak'a sanırım tepki. Hatta bir ara Wagner'e bir Alex değil bile dedi yani o derece. :)

Lig Tv'nin yanlı yayınları devam ediyor. Değişen hiçbir şey olmamış. Dany'nin eline çarpan topu elli kere gösterdiler neredeyse. Bizim İBB maçında da buna benzer bir pozisyon vardı. Hiç böyle gözümüzün içine sokmadılar o posizyonu. Spikerler zaten felaket. Şu iki spikerle maç anlatma olayının iyice suyu çıkmaya başladı. Ben maçı kahvede izledim. Evde oturup tertemiz maçımızı izlemek varken kahvede izlemeyi tercih ediyorum. Lig Tv'de kesinlikle bağlatmayacağım.

Maça gelince Fenerbahçe akıllı oynadı ve kazandı. Kanatları çok iyi kapattılar. Fazla posizyon vermediler. Zaten çift ön libero ile oynuyorlar. Kanatlardan da yardım geliyor sürekli defansa. Haddini bilerek oynadı Fenerbahçe ve kazandı. Gaziantep'de Cenk çok formsuz. Fazla varlık gösteremedi. Pas yüzdesi olarak istatistiklere bakmadım ama Gaziantep iyidi. Hücuma çıkmadan önceki kısa paslar iyidi. Orhan, Wagner ve o yeni aldıkları yabancı ile iyi bir pas yüzdesi yakaladılar. Orta alanda topu iyi çeviriyorlar. Ama topu ileri geçirdiklerinde pek etkili olamadılar. Kanatlar çalışmadı hiç. Gaziantep şu anda puan almamış olsa bile ilerleyen haftalarda toparlayacaktır diye düşünüyorum.

bizde şans yok. bizim ilk bireysel hatada(musleranın hatası) hemen gol oluyor. ama yobonun ilk yarı sonunda yaptıgı bireysel hata gol olmuyor. bunlar kendini kesin okutmuş. antep baya yumuşak bir takımmış. bizim macta bekliyorum patlamalarını.

Vay arkadaş 1262 mesaj yazılmış :) Bizim maçtan sonra da galibiyet coşkusuyla 10000 mesaj bekliyorum :D

bizde şans yok. bizim ilk bireysel hatada(musleranın hatası) hemen gol oluyor. ama yobonun ilk yarı sonunda yaptıgı bireysel hata gol olmuyor. bunlar kendini kesin okutmuş. antep baya yumuşak bir takımmış. bizim macta bekliyorum patlamalarını.

okusa allah kabul edermi günahların takımını. büyü var büyü :D

okusa allah kabul edermi günahların takımını. büyü var büyü :D
o cenk tosuna az küfür etmedim. allahın sıradan topcusunu almadık diye eleştirdiler. frankfurtta dogru düzgün forma giymeyen adamı nerdeyse bedavaya aldılar. almanyadan cok kücük olmadıgı sürece 20nin üstündeki bir topcu eger türkiyeye geliyorsa herifin kapasitesi bellidir zaten. frankfurt birşey görse zaten kendi takımında oynatır. antepe bedavaya vermez. fenere karşı oynayanları forvetleri vgarmıydı yokmuydu belli degildi zaten. fatih tekke ve cenk tosun siz bize oynarsınız anca şerolar.

Kayseri deplasmanındanda galibiyetle dönerlerse bunlar sene sonuna kadar giderler bu gazla

Adamların ilk yarı fikstürü çok zor.Neredeyse tüm zorlu maçlar deplasmanda,ilkyarıyı 1.tamamlarlarsa zaten çok rahat geçirirler ikinci yarıyı.

bu işin artık deplasmanı felan yok. adam gibi oynarsan deplasmandada yenersin. oynamazsan evindede puan kaybedersin. bizim ligde hicbir cacık yok bence.

Siz de spikere bile sarmışsınız.

Aynı spiker biz şampiyon olduğumuzda ağlayacaktı nerdeyse.

Adamların kadro kalitesi bizden iyi.Kanatlarda yedek adamımız bile yokken adamların yedek kanatları bizim aslardan iyi.

Melik Gümüşbıçak bjkli Melih Şendil Fbli diye biliyorum. fb nin maçını anlatan bjkli yani. Neyse yahu spikerlerin tuttuğu takımların ne önemi varki

bu türkiye liginde bi sergen,alex, hagi olcak arkadaş mutlaka takımda gerisi hikaye.

ve herifler deli seri yaptılar gecen yıldan itibaren ve bu şike olayı dahada gaz oldu adamlara bu senede şampiyon olur bunlar oturmuş kadroları var ve çok motiveler.

Maçın skorunu ogreneyim diye girdim, bi dolu kavga var.

Bize ne feneğden? 35-40 sayfayi okudum resmen birbirimize girmisiz.

Karsilastirma yapmisiz

Hersey bizim macimizda belli olacak. Sike yapamayacaklari tek mac bizim macimiz..

Kimse gecen yil demesin, gecen yil kotuyduk. Bu yil FT var..

Servetle serdar'a takilmissiniz. Ayni yasta olsalar bise derdim ama birisi nice maclar gormus, bir digeri yeni yeni gorecek belki amatore dusmezlerse.

Alex iyi kabul edelim. Ya da degil bilemiyorum.

Super Lig takimlari icinde 34 yasindaki bir brezilyali en iyi performansi yasina ragmen sergiliyosa feneğin basarisi degil, diger takimlarin basarisizligidir. Durduracak adamin yoksa basarisizsin. 92 dakika koşmaz yürür ama bi asistlik imkan sağlarsın adam kahraman olur. Futbolu okuyan oyuncu Alex. Bizde olsun ister miydim?

7 yilini keske bizde gecirseydi..

Ama hagi ile birlikte gecirseydi..

Alex'i futbolu yonunde degilde

ADAMLIGI yonunde begeniyorum.

Aile babasidir kendisi ligimizde bu sekilde olsa herkes keske...

Gençler bakmayın ilk hafta kötü oynadık falan ama çok güzel günler yakında! Yeter ki birkaç maç üst üste şöyle galibiyetler alalım güvenimiz gelsin bu ligin tozunu arttırırız.Ayrıca fenerler kıyaslamayın bizim takımı çıkacaz yenecez yok bunun mazereti!

Baskalarının basarısı veya basarısızlıgı taraftarımızın bundan sonra ki sevinc veya üzüntü kaynagı olduysa cok yazık. Bırakın Feneri de kendi Galatasaray'a odaklanın. F.Terim elinde hamurun degerini bilerek kullanırsa bu lig acık ara biter. Denizli dedik, 2-2 dedik, $ike saibe dedik ama artık bir nokta koyalım.

Üst Alt