STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | 2.Yarı

işte bunu ima etmeye çalışıyordum ibb ye yenildik ama abartılacak birşey yok sivasa manisaya felan yenilmedik ligin en dişli ekiplerinden biri i.b.b yarın herşey güzel olacak samsunu dağıtmakla beraber

İBB kaldığı yerden devam ediyor. Bu takımın sağlam bir taraftar kitlesi olsa dillerinden kurtulamazdı kimse :D

COLMANA 2. sarı karttan niye atmadı hakem. eyyam yapmasınlar. penaltıyı görmeyebilir hadi anlarım. ama gördügün pozisyona sarı kart cıkartmıyorsan kırmızı kart görcek diye hakemlik yapma kardeşim.

İnter'e benzemez belediye:lol:

Belediye şampiyon takımıda yeniyosa suç bizim takımda değilmiş rahatladım(avutma çabaları) :D

işte bunu ima etmeye çalışıyordum ibb ye yenildik ama abartılacak birşey yok sivasa manisaya felan yenilmedik ligin en dişli ekiplerinden biri i.b.b yarın herşey güzel olacak samsunu dağıtmakla beraber

aynen öyle yenildiğimiz takım son yılların en sistemli ve en istikrarlı takımı

olacak is degil trabzon inter karsisinda aldi galibiyetin rehavetine kapildi olacagi bu IBB helal olsun ne kadar son 2 macta bizi uzmus olsada abdullah avci severim

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu

IBB muthis takim,yillardir takip ettigim bir takim.

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu

Abdullah Avcı büyük hoca olacak inşallah. Aykut için de aynı şeyleri düşünüyorum. Bir de Avcı'yı iyi bir takımda görsek tadından yenmeyecek.

Üst Alt