STSL 11/12 H:20 | Beşiktaş 3-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 15 Ocak - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:20 | Beşiktaş 3-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 15 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:20 | Beşiktaş 3-1 Bursaspor | Maç Sonucu

Ertuğrul Sağlam çok pasifleşmeye başladı, tek B planı var, o da 80. dakikada Ömer Erdoğan'ı alıp santrafor olarak kullanmak. 3 yılda 10 tane forvet getirdiler, hiçbirinden hayır gelmedi, paralar hep boşa gitti. Ertuğrul Sağlam'ın miadı doldu artık, ya kaliteli bir menajer bulunup Ertuğrul Sağlam işin sadece teknik kısmı ile ilgilenmeli ya da bir an önce uğurlanmalı. Hikmet Karaman daha iyi top oynatır şu takıma.

Ertuğrul Sağlam çok pasifleşmeye başladı, tek B planı var, o da 80. dakikada Ömer Erdoğan'ı alıp santrafor olarak kullanmak. 3 yılda 10 tane forvet getirdiler, hiçbirinden hayır gelmedi, paralar hep boşa gitti. Ertuğrul Sağlam'ın miadı doldu artık, ya kaliteli bir menajer bulunup Ertuğrul Sağlam işin sadece teknik kısmı ile ilgilenmeli ya da bir an önce uğurlanmalı. Hikmet Karaman daha iyi top oynatır şu takıma.

haldun üstünel ve ertugrul saglam harikalar yaratabilir bence.

Cevap: STSL 11/12 H:20 | Beşiktaş 3-1 Bursaspor | 2.Yarı

Şu pozisyon kaçtıktan sonra artık ...

diyecek sözmü kalıyor ....

Açık konuşmak gerekiyorsa ben Turgayı asla iyi bir golcü olarak ilk günden beri düşünmemiştim. sadece bu pozsyo0n için söylemiyorum...

EDİT: Rüştüyü tebrik etmek lazım. Açıyı iyi kapatmış...

43223442.png

bursanin net golü verilmedi

ayrica bir penaltisi verilmedi

ismailin kirmizisi verilmedi

ozanin ofsaytla alakasi olmayan pozisyonu kesildi

hani forzadakiler olayi abartmak icin böyle sirayla yaziyorlarya...

bende yazayim dedim.

Cevap: STSL 11/12 H:20 | Beşiktaş 3-1 Bursaspor | 2.Yarı

Şu pozisyon kaçtıktan sonra artık ...

diyecek sözmü kalıyor ....

Açık konuşmak gerekiyorsa ben Turgayı asla iyi bir golcü olarak ilk günden beri düşünmemiştim. sadece bu pozsyo0n için söylemiyorum...

zenci------batalla-----ozan ipek

------------turgay-----------

----------cem sultan---------

haldun üstünel ve ertugrul saglam harikalar yaratabilir bence.

Haldun Üstünel maaşlı çalışacak birisi değil, Serdar Adalı, Abdürrahim Albayrak tarzı bir adam, o yüzden imkansız. Bu işte Türkiye'de profesyonel çalışan en iyi adam her ne kadar biz sinir olsak da Süleyman Hurma.

Bu arada Turgay zaten bitirici bir adam değil, o tip pozisyonları kaçırması normal bile diyebilirim.

İbrahim Yazıcı olsam Turgay'ın sözleşmesini fesh ederim, o boş kaleye öyle gol mü kaçar?

Üst Alt