STSL 11/12 H:21 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:21 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:21 | Eskişehirspor - Galatasaray | 22 Ocak | 19.00

"1-0 olsun, bizim olsun" maci. Karabukspor macinin ilk yarisinda oynadigimiz gibi oynarsak zorlanabiliriz. Baros'un olmamasi da buyuk dezavantaj bizim icin. Umarim aliriz..

9 maçlık serinin devamının gelmesi için,

önündeki en önemli engel....

Takılabiliriz ama takımımız da çok formda, istif üzerinde...

Ciddi hazırlanıp, rakibi ciddiye alıp hazırlanmak şart, aksi üzülürüz.

10ncu galibiyet bence şampiyonluk yolunda, en önemli moral olacak.

Bence ligin gizli önemli maçı...

Eskişehir düşüşte.Bu sezon düşüşte olan bütün takımları yendik.İnşallah yine kazanırız.

Eskişehir'in çok sakar bir defans hattı var. Dede hariç tabi. Kazım'ın Dede ile eşleşeceğini düşünürsek, sağ kanadın çalışmayacağını söyleyebiliriz. Umarım Kazım ısrarından vazgeçilir bu maçta. Bizim dörtlümüz ise Karabük maçında olduğu gibi olmalı. Maçı koparırsak yine Sabri girer zaten. Bir daha söyleyeyim; Bu maçta Yiğit süprizi bekliyorum. İlk 11'de olabilir.

Takımımıza güveniyorum..

Abartılacak bir deplasman değil..

hicbir endisem yok

bu maci gangirta gangirta alacagiz

Esesin defans hattı çok ağır , arkadaşın da dediği gibi .

Uzun ve hantal oyunculardan oluşuyor .

Sercan-Elmander çıkacak büyük ihtimal . Sercan gününde olursa , çok pozisyona girer Selçuk ve Melo'nun paslarıyla .

Fatih hocanın Kazımı oynatacağından da adım gibi eminim .

Kazım'ın yerine , içeriye kat eden süper hızlı bir Yiğit olsaydı ne güzel olurdu halbuki . Sercan ve Yiğit , ağır Eskişehir defansına çok zor anlar yaşatabilirdi .

Onun dışında korner vs gibi duran top organizasyonlarından gol atabileceğimizi sanmıyorum . Adamların boy ortalaması 1.95 zira .

Ama uzaktan şutlar ve direkt kaleye kullanılan freekicklerde İvesa tam bir kova kaleci .

Onların forvet hattının da bireysel olarak bizi zorlayacağını sanmıyorum . Batuhan g.ünü yırtsa bir şey yapamaz . Tank gibi ağır , çalım atamaz , şut atamaz , sadece kafa topu ve hayvan gibi fiziği var . O yüzden Servet'in bile Batuhan'ı rahatça savunabileceğini düşünüyorum .

Semih-Kamara eşleşmesi ne olur bilinmez ama Kamara'nın da Semih'e üstünlük kurabileceğini sanmıyorum .

En çok dikkat etmemiz gereken 2 nokta var ;

1-Orta saha üstünlüğünü kaybetmemek . Adamların orta sahası Allah var çok mücadeleci . Melo ve Selçuk'a top yaptırmamaya çalışacaklardır . Bunu başarırlarsa , çok zorlanırız . Ama Melo ve Selçuk'u rahatlatmak için Emre Ç. içeriye kat ederse , o zaman üstünlüğü ele geçirebilir ve çok rahat kazanabiliriz maçı .

2-Dede'nin uzaktan şutları , freekickleri , korner ve duran top organizasyonları . Yukarıda da yazdığım gibi ; Eskişehir'in boy ortalaması 1,95 neredeyse . Dede'nin kullanacağı güzel serbest vuruşlar ile mutlaka tehlikeli olacaklardır . Dede hem direkt kaleye etkili şutlar çıkarabilir , hem de yapacağı ortalarla Eses uzunlarına gol attırabilir .

Son olarak ; Eses'in bu haftaya kadar oynadığı maçları göz önüne alırsak , düşüşte oldukları bir gerçek. Ama hem Ersun Yanal kendisini Fatih Terim karşısında ispat etmek için takımı özel olarak hazırlayacaktır , hem de Eses kendi seyircisinin önünde kötü gidişe bir dur demek isteyecektir . Ayrıca Eses oyuncuları da 9da9 yapmış bir GS'ı yenmek için ekstra bir motivasyonla oynayacaklardır .

Bir de ek olarak , türbün tahriğine kapılmadan , sakin oynamak lazım . Kart görmeden .

İlk 30-35 dakika bile gol atamazsak , panik yapmamak lazım . Sürekli tempoyu düşürüp , rakibi uyutmak lazım .Sonra hiç beklemedikleri bir anda ; bam bam bam :yenieek:

Ah keşke Baros sakatlanmasaydı. Son maçtaki performansından sonra hiç şüphem olmazdı bu maç için. Fenerbahçe'nin altına yatmaktan sıkılmayan Es es i rahat yenerdik.

Bir de ek olarak , türbün tahriğine kapılmadan , sakin oynamak lazım . Kart görmeden .

İlk 30-35 dakika bile gol atamazsak , panik yapmamak lazım . Sürekli tempoyu düşürüp , rakibi uyutmak lazım .Sonra hiç beklemedikleri bir anda ; bam bam bam :yenieek:

Kayseri deplasmanını özet geçmişin sanki renkdaş

çok ciddi hazırlanmamız lazım, karabük maçında gereğinden fazla pozisyon verdik, bu birazda servetten kaynaklandı, servet tam bir başbelası olacak başımıza. küçük maçlarda sorun olmayacak ama deplasmanlarda en büyük sıkıntımız servet olacak, yani rakipten önce serveti düşünüyorum. bir lesh de kazım, onun takımda 11 başlaması maça olan şevkimi kırıyor malesef, hiç hazetmediğim bir adam, gelde kurtar bizi şakir gözünü seveyim....

Keyifli maç olur. Skibbe'den sonra Eskişehirspor'u izlemedim ama 2-3 haftada Galatasaray'ı zorlayacak hale geleceklerini sanmıyorum.

Savunma'ya biraz Motivasyon lazim Fatih Hoca'dan, okadar.

Oyun kurucu ve atak Futbolumuzu herkez görüyor, bisey demek gerekmez.

1-0 olsun bizim olsun der insan tabii ki, ama bu Maci 2-3 Fark'li alacagimizi düsünüyorum, hadi bismillah, bakip görecegiz.

Rekor maçı...

İnşallah kazanıp rekoru kırıcaz

Maç günü çok kar olmaz umarım Eskişehir de

-----------Muslera----------

Sabri--Ujfalusi--Semih--Hakan

Yigit----Melo---Selcuk---Emre

---Sercan Y---Elmander----

Eboue ve Baros'suz zorlanacagiz gibi duruyor. Servet Karabükspor'a bile siritti, Sabri oynamali en kötünün kötüsü en azindan. Baros yerine Sercan oynar, Kazim'in yerine ise Yigiti oynatirdim tam deplasman oyuncusu. Engin yine kötü baslarsa zorlaniriz, sonradan girmeli kendisi. bu macida alirsak 10 galibiyet serisi olacak, iceride Ankaragücü'nü zaten yeneriz 7-0 falan biter.

Kesinlikle Galip geliriz.

Üst Alt