STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Galatasaray - Ankaragücü | 25 Ocak | 20:30

Ankaragücü'nü izledim ve Genclere karsi 4 pas yapamadilar. Farka gideriz.

-----------Muslera----------

Sabri--Ujfalusi--Semih--Hakan

Yigit--Melo--Selcuk--Emre C

---Sercan---Elmander------

Yedekler:

Ufuk

Caglar

Ceyhun

Engin

Kazim

Riera/Mertan

A2 Forvet

Kadro böyle olmali. Riera sakatsa yerine Mertani kadroya alirdim.

Ankaragücüne nolmuz? cok gol atmayiz, takim altda, takimin hali ortada, aciyin biraz haline..

ben tam anlamadim, Ankaragücüne nolmuski?

Abi karşı takıma saygı ne ya ?

Karşı takıma saygı ne !?

Eğer herhangi bir taraftar , bu soğukta , en ucuz kategoriden bile bilet alıp gidiyorsa , maçın 1.sn ' sinden son sn ' sine kadar maksimum mücadele-gol görmek onun hakkıdır .

Sen nasıl bu hakkı elimden alırsın ?

Bize ne abi , bize mi sordular bu duruma düşerken ? Kulübü Gökçek'lerin oyuncağı yaparken bize mi sordular ?

-Biz iyiliğimizi yaptık-

Aynı arabesk mantıkla Özgür Çek'i almadık , elin şerefsizi gitti bedavaya aldı . Aynı şekilde Turgut'u almadık , adamı en sonunda Bursa aldı .

Ank.gücü bu durumda olmasaydı , diğer şerefsiz Anadolu takımları gibi "şikecilere" destek vermeyecek miydi?

2001 yılında Aziz'den teşvik almadılar mı ?

Adamlar zor durumda , eyvallah . Ama bu bizi ilgilendirmez .

O zaman lig maçlarına çıkmayacaklar .

Eğer 3-4 attıktan sonra bir geriye çekilme ya da bilerek kasmama olursa yazıklar olsun derim . Bu resmen "hatır şikesi" olur .

Haa bu arada Ank.gücü çatır çatır oynar , puan/lar alır , saygı duyarız , o ayrı konu .

Ama ben GS'dan 10-0 bile olsa , 11. golü kovalamasını beklerim.

Aynen öyle. ben maçı izlemek için bilet alıyorum o kadar sırf ben değil bütün herkes takımı izlemek için bilet alıyor o kadar eziyete yağmura kara katlanıyor sırf takımı yalnız bırakmayalım diye sen 2-0 yapıp maç boyu geride pas yapıcan öyle mi ?Geçin bu işleri.

Sanırım en son Erzurumspor'a 7 tane attık. Jardel'in 5 gol attığı maçtı yanılmıyorsam. Kısaca 10 senedir 7 gol attığımız bir maç yok. Hatta 6'yı bile hatırlamıyorum.

gaziantepspor a 2005 de veya 2006 da 6-0 yendik antep in kalecisi hasagiç di

Maci ciddiye alip, simarmadan güzel bir galibiyet almaliyiz. Galibiyeti garantileyelim, sonrasina bakariz. Besiktas 10 10 diye hava atti, rezil oldu. Galatasaray´in da son 2-3 haftadir bi simarikligi var gibi. Ama sürpriz olmaz bu macta :)

Fark atacağımızı düşünmüyorum. 2-0, 3-1 gibi bir skorla yeneriz.

Hepimizin bildiği bir argo cümle vardır, o lafı A.gücü için söylemek yerinde olur.''Tecavüz kaçınılmaz ise, zevk almaya bakacaksın''

Muslera

Sabri---Gökhan---Semih---Çağlar

Kazım---Melo---Selçuk----Riera

Sercan---Elamander​

Tomas, Hakan ve hatta skora göre Selçuğunda oyundan çıkıp dinlendirilmesi lazım, hatta buna Elmander ide ekleyebiliriz. Çünkü önümüzde ciddi bir Bursaspor deplasmanı var.

Fatih hoca merhametlidir 3 ten fazla attırmaz bence.

Üst Alt