STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

günün en anlamlı fotosu :D

419759_294491867272114_154106081310694_731480_971534718_n.jpg

Fener gittikçe dağılıyor.

Geçmiş senelerden baktığımızda hala ligdeki en istikrarlı kadro Fenerbahçe'de sayılır.(Tamam şike yaptılar :) ) Ama mahkemenin çok geç başlıyor olması,Fener'in ligi ilk 4'te bitirecek olsa bile muhtemelen playoff'lara alınmayacağı söylentisinin gittikçe güçlenmesi Fenerli oyuncuların psikolojisini ve konsantrasyonunu ciddi olarak etkiliyor.

Sonuçta inanmak başarmanın yarısı demişler,gerçekten de öyle.Sezonun sonunun geleceğine,başarıya inanmadığınız zaman istediğiniz futbolcuları getirin yine de başarılı olamazsınız.Gerets zamanında,Kalli-Cevat zamanında çok kısıtlı kadrolarla başarı bu şekilde geldi.

Özetlerden izledim komediyi de bugün fenerli şaklabanların yaptıklarının tekini Sabri yapsa her yer salak saçma espirilerle dolmuştu.Adam rakibe Hagi asisti yapıyor öteki mal ofsayt yok mu diye bağırıyor ve bunlar gibi tonca malzeme var maçta neredeyse hiç biri konuşulmuyor.

Sivas maçında da kayıp yaşarlarsa tamamen dağılırlar.

Özetlerden izledim komediyi de bugün fenerli şaklabanların yaptıklarının tekini Sabri yapsa her yer salak saçma espirilerle dolmuştu.Adam rakibe Hagi asisti yapıyor öteki mal ofsayt yok mu diye bağırıyor ve bunlar gibi tonca malzeme var maçta neredeyse hiç biri konuşulmuyor.

ya selçuk ya selçuk :asd:

mal fenerliler hala '' bu takım geçen sene nasıl o kadar puan topladı nasıl şampiyon oldu aykut hocayla '' diyolar...çok merak edenler 14 şubatta başlayıp muhtemelen 3-4 gün sürecek 400 sayfalık iddanameyi iyi dinlemek için mahkemeye koşsunlar :D

Puan farkı 6 oldu. İyi oldu. Daha fazla olmasını bekliyorum ben. Çok gereksiz puan kaybettik ona üzülüyorum şöyle 10 puan yapmalıyız aradaki farkı. Play Off denen lanet sistemi yenmeliyiz. Farkı iyi kullanmalıyız ve şampiyon olmalıyız. Şimdi bu MAA getirdi ya Play Off'u, o istifa etti, yazında kalkar inşallah bu sistem. Orduspor başkanı felanda dedi yazın kalkacak tek sezonluğa getirildi demişti, kalkmassa eğer Allah belanızı versin.

Stoch ve Sow'u bu forumda "süper" , "bizde olsa harika iş yapar" diye öve öve bitiremeyenlere kulağa küpe olsun. Bizde olsaydı konuşurduk. Olmadığı sürece fenerbahçedeymiş gibi yorum yapın rica ediyorum. Baştan sona rezalet bir takımlar.

Üst Alt