STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 18 Şubat - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 18 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu

kadıköyde böyle kazandıkları kaçıncı maç bu sene...1-ordu maçı 2-antep maçı 3-bjk maçı 4-bu maç..bunlar benim fb nin berbet oynayıp kazndığını hatırladığım maçlar...şansdan da öte birşey var

Saolasın sayelerinde para kazandı cümle alem bende dahil.

416923_159835540800791_100003230391633_228212_1773670957_n.jpg

Şike diyorlar.

Ama ne şikeci canııımm.

---

Allah topunuzun belasını versin.

Bunu kim neresinden uydurup tutturmus cok merak edyorum:D

ezik ridvan hakemler hakkinda ne dedi merak ediyorum.

cok begenmistir serefsiz.

bekirin pozisyonu kirmizi degil mi???? utanmadan bekir, bide itiraz ediyor. bana nasil sari veririsin diye. yuzde yuzde kirmizi olmasi lazimdi.

adam ceza sahasina dalmis nerdeyse, son adam olarak dusuruyorsun.

yaziklar olsun boyle eziklere!!!!!

O değilde fenerin attığı ikinci golde sivas kalecisi niye kolları vücuduna yapıştırıp zıplıyor topa onu çözemedim ben

ben saha dışında şike olduğunu düşünmüyorum.yalnız bazı futbolcular hatır şikesi yaptı gibi geliyor bana.ama ne olursa olsun en büyük sebep bal abiciğim bal.bal akıyor adamlardan.lanet olsun

ama sonunda balın içinde zehir olduğu anlaşılıyor fener zıbarıyor olduğu yere 2006,2010,3 temmuz ve daha hala aynılar.Daha neler gelicek başlarına merakla beklemekteyim.

hakem ilk yarinin son dakikalarinda sivasin penaltisini calip volkan'a kirmiziyi verseydi, mac fb icin orada bitmisti!

hakem berbat ötesi bir yönetim sergiledi. ama bence talimatli cikiyorlar maclara, fbnin yaristan kopmamasi icin.

Başında rızanın olduğu bir takım bu ligdeki katıksız iki azılı Galatasaray düşmanı şifo ve rızadır onlar feneri severler dostturlar ama bize olan kuyruk acıları bin yıl geçsede bitmez .

Üst Alt