STSL 11/12 H:27 | Mersin İY 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:27 | Mersin İY 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:27 | Mersin İY 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Trt 3 dekı adamlar futboldan anlamıyor bugun onu anladık Selcugun ıkısıde kart degıl dıyorlar...bunlar hangı gezegenden gelmısler!!

onur adem - 17.02.2012 23:43

selçuk inan denen herif resmen adamı attırmış şimdi gördüm‚ikiside değil sarı kart faul bile yok.gayet objektifim‚fanatikliğimi bi tarafa bıraktım ve selçuk inan tam bir hırsız

ben bu kamillere iyi gülüyorum ya:D mac 1-0 ken necatinin kaleciyle karşı karşıya pozisyonu ofsaytla kesildi. gecen hafta bedava faulden gol attılar. birde bedava penaltı kullandılar. bizim net penaltıya laf atıyo lavuk. faul bile yokmuş objektifmiş:asd:

fener maçından sonra izlerken en çok zevk aldığım maç oldu ilk yarı itibarıyla . ikinci yarı saçmalasakda maçı sonuna kadar hakettik

Mersin den biraz önce geLdim..ben bu göbeğimLe Sercan ın oynadığı futbolun 3 katını oynarım..yedekte bile olmaması gereken bi oyuncu,deli etti beni...ebuoe,selçuk,ceyhun,necati,semih maçın en iyileriydi..kazasız belasız geçtik şükür mersin i :)

Bu kadar pozisyon bulacağımızı düşünmüyordum,ama hem iyi oynadık hem de çok pozisyon bulduk.Baya sevindirici ancak her maç 60-75inci dakikalar arası çok rehavete kapılıyoruz,adamların defans bomboş saldırmıyorz,daha çok geri çekiliyoruz.Az daha bu kadar rahat götürdüğümüz maçı vercektik.

işte trabzon da o boşlukları 70. dk sonrası bulunca atıyor burak'a sonra adam gol kralı oluyor.

Mersin den biraz önce geLdim..ben bu göbeğimLe Sercan ın oynadığı futbolun 3 katını oynarım..yedekte bile olmaması gereken bi oyuncu,deli etti beni...ebuoe,selçuk,ceyhun,necati,semih maçın en iyileriydi..kazasız belasız geçtik şükür mersin i :)

Mersin'den nereye geldin abi ?

Gecen sene kaç tane penaltı kullanmışız bir araştırın , Ben 0 diye biliyorum , bu çok konuşan sarı civciv '' Tweety '' ler biraz sussun artık yoksa biz çok pis sussturucaz bunları bi dahada konuşamıcaklar orda burda !! Akıllı olun ....

gardaş bu atarı neden gscimbom.com forumundan yaptığını sorabilir miyim ?

1-1 den sonraki orta saha ve foret hattimiz:

Sabri---------Selcuk------------Emre------------Aydin

-------------Necati-------------Sercan----------------

Beyler penaltı falan yok Necati'nin pozisyonunda ama ilk yarı Elmanderin pozisyonu net penaltı artı bariz gol şansı olduğundan kırmızı kart.. Ayrıca Necatinin bomboş bir pozisyonu da ofsayt diye harcanmış.. Barış'ın 2 sarısı da doğru bence..

Beyler penaltı falan yok Necati'nin pozisyonunda ama ilk yarı Elmanderin pozisyonu net penaltı artı bariz gol şansı olduğundan kırmızı kart.. Ayrıca Necatinin bomboş bir pozisyonu da ofsayt diye harcanmış.. Barış'ın 2 sarısı da doğru bence..

Nasil yani penalty yok. Tekrar bi bak:

[video=youtube;gR2YgGF9xpY]https://www.youtube.com/watch?v=gR2YgGF9xpY[/video]

Üst Alt