STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Gördük nasıl hazırlandığınızı arenada ...Basmadık yer bırakmadık,yanlış anlaşılmasın sahada ::)

maçın satıldığına bahse girerim çok dikkatli izledim özeti. ayrıca bence cavcav her sene satıyor fenere maçları fanatiklik yapmıyorum

Kaleye gelen her, ama gercekten her top gol oldu. Var mi bunun ötesi?

1. Lig'de oynayan bir kalecinin böyle goller yemesi imkansiz ötesi!

423375_10150608419356843_340109246842_9671175_8805219_n.jpg

Yer Şükrü Saraçoğlu Stadı Koridorları, 2009 UEFA Finali için hazırlanmış "Kupayı Kazanan Takımlar " tarihsel olarak işte böyle yer alıyor

:asd:

maçın satıldığına bahse girerim çok dikkatli izledim özeti. ayrıca bence cavcav her sene satıyor fenere maçları fanatiklik yapmıyorum

Bırakın artık şu satılma muhabbetlerini ya.Eskişehiri yenselerdide satıldı diyecektik fanatiklik yapmayın.Adamlar şikeyle yargılanıyor bu halde şike yapcak halleri yok.

yuh lan bu ne. ilk golu gordum simdi, kaleci kosuyo, ellerini uzatiyo biraz sonra geri cekiyo... neresinde $ike yok lan bunun.

Bırakın artık şu satılma muhabbetlerini ya.Eskişehiri yenselerdide satıldı diyecektik fanatiklik yapmayın.Adamlar şikeyle yargılanıyor bu halde şike yapcak halleri yok.

geçen senede böyle pembe gözlüklerle bakanlar vardı fenere 3 temmuz gunu herkesten fazla şüpheci olmuşlardı

Maksat pisliklerini yüzlerine yüzlerine vurmak..Bu halde şike yapcak halleri yok diyosun ama başkanları hala Aziz ve diğer kulüpler hala Feneri yalamaya devam ediyor,ben herşeyi beklerim..

Adamlar alelen yatiyorlar sike yok tamam,kabul hadi. Ama yatti bugun gencler. Bizim macta rakibin sari kartina bile sike diyecek bir taraftara sahip fenerbahce. 10 yil onceki strumgraz macini hakime izlettirip sike var diyen baskana sahip. Her defasinda ortada bisey yokken bize cirkeflik yapan takim bu. Tutupta su serefsizleri savunmayin artik bu forumda. Dusmanda olun demiyorum. Savunmayin.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

ah 56 konuk ah ...akıldan yoksun ,gerizekalı olmak nedir sizler iyi bilirsiniz. avunun cicişler.son maçlarınız bu ligde.

Üst Alt