STSL 11/12 H:3 | Samsunspor 1-1 Trabzonspor | 21 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:3 | Samsunspor 1-1 Trabzonspor | 21 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:3 | Samsunspor - Trabzonspor | 21 Eylül | 21.15

sorunun ne senin?

Sorunum senin şerefsizlerden olduğunu bilmek.Efendice forumuna git.İnsanları kendiz gibi aptal yerine koymaya çalışmayı bırak.

Git oğlum metrise falan yürü Hırsız Azizin resimlerine falan bak ağla ama burada aramıza karış serefsizce caps alıp burada yaptığınız mallıkalrı orada biz yapmıs gibi gösterme.Bak burada efendi efendi takılan fenerlilerde var.

Sorunum senin şerefsizlerden olduğunu bilmek.Efendice forumuna git.İnsanları kendiz gibi aptal yerine koymaya çalışmayı bırak.

Git oğlum metrise falan yürü Hırsız Azizin resimlerine falan bak ağla ama burada aramıza karış serefsizce caps alıp burada yaptığınız mallıkalrı orada biz yapmıs gibi gösterme.Bak burada efendi efendi takılan fenerlilerde var.

olm ne fenerlisi, sen ne diyorsun? 2 mesaj attım daha, nasıl vardın bu İĞRENÇ kanıya? Benim gs'liliğimi nasıl sorgularsın sen utanmaz!

olm ne fenerlisi, sen ne diyorsun? 2 mesaj attım daha, nasıl vardın bu İĞRENÇ kanıya? Benim gs'liliğimi nasıl sorgularsın sen utanmaz![/QUOTE

:D :D :D oğlum harbi midesizmişsiniz lan.Ciddi söylüyorum.Fenerlisin bunu biliyorum sana söylüyorum ve iğrenç kanı diyorsun :D Harbi tiksinçsiniz lan.

olm ne fenerlisi, sen ne diyorsun? 2 mesaj attım daha, nasıl vardın bu İĞRENÇ kanıya? Benim gs'liliğimi nasıl sorgularsın sen utanmaz!

Surasi zaten ozetliyor nasil bir ezik oldugunu Osman abi ustune gitme ezigin :D

Bidaha'kine acik vermemeye calisirsin Bur-Ak.

Samsun zorlar kolay maç değil..Ts kazansa bile kolay geçmez bu maç

Burasi Hey Yer Degil Sehri-Samsun diye uzun bir kareografi vardi stadda :D..

Guzel bir mac olucagina benziyor karadeniz derbisi.

İLK 11'LER

SAMSUNSPOR

Mahmut

Bahia

Fink

Selim Teber

Mustafa Sarp

Kemal Tokak

Ergün Teber

Pal Lazar

Cabezas