STSL 11/12 H:30 | Orduspor 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:30 | Orduspor 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:30 | Orduspor 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Beşiktaş son 8 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet almış oldu bugünkü maçtan sonra, 19 puan kaybettiler bu süreçte.

Isin en komik yani, macin bitimine 10 dakika kala taraftarlarin 'yeter Yildirim Demirören' diyerek tempo tutmasi. :D

Avrupa maçları dahil son 5 maçta 4 mağlubiyet 1 beraberlik aldılar.Bu maçta da bala berabere kalmasalar 5 de 5 yapacaklardı.Beter olun şikeciler.

Fenerbahçe yandaşı olan her takım eninde sonunda,öyle veya böyle cezasını çeker. Fenerbahçe futbolun karanlık tarafıdır.

bu puan kaybi iyi oldu.

yarin de trabzon berabere kalirsa..

bir mucize olurda, MAA nin dedigi gibi: uefa, sikeye karismis takimlari play off istemiyorum..sozu dogruysa..

fener play off a giremez.

o zaman play off da formalite olur...

ya zaten playoff formalite olacak beşiktaş ve trabzon zaten bıraktı yarışı çoktan 17 puan 19 puan fark yarıya da bölsen kapanmaz dolayısıyla playoffa da asılmazlar fenerbahçe ile puan farkı 9 playoff'ta taş çatlasa 4 puan farka kadar kapatabilirler o bile yetmez farkı kapatmaya

Haftalar önce demiştim bjk play-off a giremez diye.. Sağolsunlar beni utandırmıyorlar :)

Bu yüzden gözüne kestirmiş Hector Hoca Kara Kartalı..(Bizi..)

Amma..

“Beşiktaş’la oynuyorsun sen tosunum” diyorum içimden.

Çünkü, en kötü Beşiktaş zorlar adamı hani..!!

Bak ne oldu maç? Psikolojik olarak “Harap” olmuş Beşiktaş 1-1 yaptı skoru.

Bu ne lan, 1-1 bitti diye havaya girmiş Beşiktaş'lı yazarlar :D Baya sevinç çığlıkları atacaklar neredeyse.

Besiktas'in kazanamayacagini biliyordum, yanilmadim. Besiktas bu gidisle 5. veya 6. olur ...

bu eziktaşlar forumunda feneri tutuyor lan:) harbi mal bunlar arkadaş. ama köpekler istedi diye atlar ölmaz beşiketaşlılar

bu eziktaşlar forumunda feneri tutuyor lan:) harbi mal bunlar arkadaş. ama köpekler istedi diye atlar ölmaz beşiketaşlılar

İyi kötü bir form yakalarlarsa play-off'a en azından ŞL umudu ile gireceklerini hesap edemiyorlar :) Olur o kadar. Çok zorlamayın 8-0, ankaragücü falan demeye başlarlar gene :D

Fenerbahçemiz diye boşuna mı diyor adamlar :D Yeter ki Fener mutlu olsun, yoksa Beşiktaş nedir :)

Üst Alt