STSL 11/12 H:32 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:32 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:32 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | Maç Sonucu

Kocaman: Skoru elde edene kadar yüksek tempo oynadik. Skoru elde ettikten sonra koruma duygusu. Bukadar yüksek kalite ve direnme bizi hayrete ugratti.

Yorum sizin arkadaslar. Bir insan bukadar mi gerceklerle ters düsebilir?

Utanmaz pislik herif. Leş. Karaktersiz, yalancı ve şike temsilcisi. Arkadan iş çeviren adi herif.

bunlardaki bal bizde yok anasını satim,her uzaklasan top alexin önüne düser,karsı karsıya vururlar direk,duran topdan gelir hoopp üst direk,hay tüküreyim balınıza...

hakan şükürle sansar bursanın pozisyona ofsayt diyorlar. oraya cıkan yamuluyor.

o pozisyona ofsayt diyen futboldan anlamıyordur net, herşeyi geçtim bizim sivas maçının aynı penaltı pozisyonu oldu gene veremedi, hakem ve fenerbahçe balı birleşince bu şerefsizler o kadar maç kazanıyor işte malesef.

abi hakanların 2 side rezalet,sacma sapan konusuyolar,

bir yorumcu da çıkıp hakem rezaletini diyemeyecek ya ona yanarım,boşuna top oynanıyor bu ülkede arkadaş.

Alex olmasa, Fenerbahçe şu orta sahayla iki top çeviremez. Alex ve üst direk taşıyor şu anda Fenerbahçe'yi..

Twitter'da telegoltv'nin basligi: yenilmezlik 39 maca cikti.

Bu medya oldugu sürece bizim futbol kültürümüz falan olamaz. Futbolu konusacaklarina istatistik vs gibi seyleri konusuyorlar. Para neler yaptiriyor

yarin aksam telegolü izle erman toroglu gecen hafta ne demisdi hatirliyalim

erman toroglu: "hakem bursayi haftaya fenere karsi dogruyacak.. cünkü bursa playoff icin tehlikeli.. yayinci kurulus icin tehlikeli.. insallah yanilirim insallah haftaya hakem maci katletmez"
bir yorumcu da çıkıp hakem rezaletini diyemeyecek ya ona yanarım,boşuna top oynanıyor bu ülkede arkadaş.

yarin aksam telegolü izle erman toroglu gecen hafta ne demisdi hatirliyalim

erman toroglu: "hakem bursayi haftaya fenere karsi dogruyacak.. cünkü bursa playoff icin tehlikeli.. yayinci kurulus icin tehlikeli.. insallah yanilirim insallah haftaya hakem maci katletmez"

Gelecek yil playoff olursa demek ilk 4 belli? Ne güzel bir ligimiz ve serefsiz yayinci kurulusumuz var!

bu fener taraftarı bence bu ülkenin en büyük sorunu, en büyük ayrımcılığı yapanlar,kadını,erkeği tamamen iğrenç ötesi bir topluluk. yemin ediyorum bu gruptan olan arkadaş sayımı azalttım,çoğu ile de merhabanın ötesine geçmiyorum. siz de aysını yapın. allah kimseye fenerbahçe taraftarı sevgili nasip etmesin. heidi klum fenerli olsa istemem lan.ömrü hayatımda bu kadar apaçi bir kız grubunu ilk defa gördüm.

tahmin ettiğim gibi oldu maçı izlemedim ama 2 top direkten felan dönmüş ve komik skor 1- 0 la almış feneevv yok böyle birşey yav

bursalı futbolcular paslaşmasını organize olmasını bilmiyor o sernatmıdır nedir içeri pas verse goldü ama kafa yok ki messi olsa o pozisyonda içeri verir kim olursa olsun içeri verir ama o cernat ha bak bu sefer doğru söyledim ama o işte mahvetti takımı geri-zekalı demekte olmaz ceza yeriz ama ayıp etti takımnı hakkını kul hakkı yedi öbür tarafta çıkar cezası..

haftayada tsyi bala şekere 1 - 0 yenerler hakem katleder TS bir sürü kaçırır feneevv inanılmaz bir balla atar öyle biter felan

Her maç direkler koruyor.Bakalım nereye kadar gidecek bu şansları.Kendi sahanda rakiplerin futbol oynasın sen seyret,sıradışı pozisyonlarla gol at sonra 90 dakika kalende bekle sonra ben şampiyon oldum diye sevin ortalarda.Bence bunlar ikinciliği bile hak etmiyorlar.İlk 8 içinde onlardan kat be kat iyi oynayan takımlar var.

Üst Alt