STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 1-0 Beşiktaş | 26 Mart | İlk Yarı

Bursa Holmen ile ilgileniyormuş çok iyi transfer olur Bursa için.

Besiktas'in menajer futbolculardan ve kiraliklardan kurtulmasi lazim

Para mı var Bilic gelecek hemen. Carvhal yeter onlara koca sene verdiler takımı şimdi at mı değiştirilir Zafer.

Kesinlikle değiştirirler Carlos kalmaz zaten Fikret Orman bunu bir programda saman altından söylemişti.Bilic cok maliyetli olacağını sanmıyorum.Zaten Hırvatistan aldığı para 500.000 euro bile değil bildiğim kadarıyla ve Türkiye'yi istiyor adam.Sadece teknik ekip değil komple takımı değiştiricekler mecburlar buna zaten yani bırak atı komple bahçeyi değiştiriceklerini tahmin ediyorum

Egemen de futbolcu olmuş ya diyecek birşey yok. 1 Servet 2 bu.

Kesinlikle değiştirirler Carlos kalmaz zaten Fikret Orman bunu bir programda saman altından söylemişti.Bilic cok maliyetli olacağını sanmıyorum.Zaten Hırvatistan aldığı para 500.000 euro bile değil bildiğim kadarıyla ve Türkiye'yi istiyor adam.Sadece teknik ekip değil komple takımı değiştiricekler mecburlar buna zaten yani bırak atı komple bahçeyi değiştiriceklerini tahmin ediyorum

Sezon sonu olur ancak play-off öncesi yapacaklarını düşünümüyorum.

Belediye'ye karsi oynamak herzaman cok zordur. Gerideysen ve takim degilsen sansin yüzde 0

Sezon sonu olur ancak play-off öncesi yapacaklarını düşünümüyorum.

Bjk play-off ta maç filan alamaz bu adamcağız da kendisi istifa eder zaten,belki Tayfur geri döner o da bi ihtimal ama bu adamla olmaz olamaz.İyi adam olmak iyi teknik direktör olmak anlamına gelmiyor,

Bjk play-off ta maç filan alamaz bu adamcağız da kendisi istifa eder zaten,belki Tayfur geri döner o da bi ihtimal ama bu adamla olmaz olamaz.İyi adam olmak iyi teknik direktör olmak anlamına gelmiyor,

Ben bunu da sevmem beğenmem zaten. Sadece play-off için Bilic ile uğraşmazlar Sezon biter sonra olur o iş olacaksa.

Belediye'nin yabancilari cok iyi.

Webo,Holmen,Doka,Visca,Tom,Zayatte.

Nasıl onuyor renktaş Burak Kaplan??

Sahada yok demek yanlış olmaz. Zaten bejeke takım olarak leş. İBB dikkatli olsaydı skor 3-0 olurdu. Bejeke'nin kaleyi bulan şutu yok henüz. Dakika 30.

Az önce bir pas attı hızlıydı ama pas stili güzeldi. Ayakları iyi gibi ancak etkin değil.

Visca vurmuş (çay almaya inmiştim) kaleci Cenk ıslak zeminden kaçırdı topu ama gol olmadan geri aldı. Hatayı Toroman yapmış çıkarken.

Üst Alt