STSL 11/12 H:33 | Beşiktaş 0-1 Samsunspor | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Beşiktaş 0-1 Samsunspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Beşiktaş 0-1 Samsunspor | Maç Sonucu

Anil dilaverde bugün %99 golü atamadi,anil aldigi süreleri iyi degerlendiremiyor,kosuyor basiyorda atacaksin o pozisyonu kaleciyle karsi karsiyasin atamazsan Galatasarayda top oyniyamazsin,bugün anilin atamadigi golün affi yok,genc bir oyuncu bunlari degerlendirdimi sinif atliyor anil malesef durdugu yerde sayiyor.

Ekighodan iyi kapmis. :D

Ekigho icin az kalsin ekrani kiriyodum. Napti la o. Resmen 2-3 tane 150000%lik pozisyonlari kacirdi.

Son hafta baya iyi maclar var yanliz. Bos mac yok. :)

Fenerbahce - Antalya (kümede kalma , play off)

Karabükspor - Besiktas (playoffa avantajli girme maci)

Bursaspor-Gaziantep (playoffa kalma maci)

Manisa - Galatasaray (net galibiyet zaten)

IBB - Genclerbirligi (playoffa kalma maci)

Samsun - Sivas (kümede kalma , playoff)

Eskisehir - Mersin (playoffa kalma maci)

Ankaragücü - Kayseri ---

Ordu - Trabzon (playoffa avantajli girme maci)

Ankaragücü-Kayseri disinda dolu dolu bir program resmen.

Carvalhal: "1 hafta dinlendik ama yine yenildik. Eskiden mazeretim vardi o da kalmadi. Oyuncularimla gurur duyuyorum. Ben cok basariliyim. Playoff´a kalacagim dedim kaldim. Daha ne yapayim?"

Muto beynj skandalj partido difisil seynj Almeidaj keynj meynj seynj

Ekighodan iyi kapmis. :D

Ekigho icin az kalsin ekrani kiriyodum. Napti la o. Resmen 2-3 tane 150000%lik pozisyonlari kacirdi.

Keske Gekasi örnek alsaydi yalnis adami örnek aliyor :lol: Ekigho futbol fakiri bir adam ona ne kizacagim,anil önünde uzun kariyer var.

Samsun bu forvetleri cok aradimi acaba bir tane daha vardi bunlarda yok simdi gitmis sanirim,Bancey'di ismi oda felaketti :D

Hımm... Güzel soru;

Antalya mı düşsün yoksa fb mi puan kaybetsin ?

Benim için ikisi de kıyak olur.:D Hiç farketmez.:D

bence antalyanin bugun yenilmenin tek sebebi var samsununun bjki'ye yenecegini tahmin etmiyordu oyuncular

play off da ilk maçlar inşallah bjk-fb olur.sonlara doğru oynarlarsa yatar bu serefsizlern fb ye

Besiktas haftayada kaybeder,bizde kazandikmi 12 farkla giriyoruz,besiktasin matematiksel olarak sampiyonluk sansi bitmis zaten,artik ilk ve son mac farketmez besiktas ikinciligi kovaliyacak haftaya kazanirlarsa fener muhtelemen iki mactada puan kaybediceginden tek sanslari ikincilik,ama onuda niye kovalasinlar zaten avrupa yolu kapali biliyorlar,yani ben besiktasin icerde biraz olumlu futbol oynacagini düsünüyorum,play-off o kadar deplasmanlarda felan hepsini kaybederler.

Trabzonun ikincilik sansi cok daha belirgin bugün kazandilarmi haftaya fenerin olasi puan kaybinda 2 puan ile girecekler play-off'ta zaten suanki futbol oynanan oyun görüntü burdan tek cikisi trabzon yapacak gibi,muhtelemende ligi ikinci bitiricekler.

Üst Alt