STSL 11/12 H:33 | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Trabzonspor - Fenerbahçe | 1 Nisan | 19.00

Zokora olmadan Trabzon'un işi zor. 1-2 kaybederler, ya da en fazla berabere biter gibi.

düşününce gollü geçer . fenerin defansının follofoş olma ihtimali yüksek

Tahmin açısından çok zor maç, trabzon tam kadro olsa maçı alır derdim ama meşhur fener balı ve hakemler + tff + digitürk bermuda şeytan üçgenini düşününce maçı fener kaybetmez.

Fener hiç bir şey yapamaz. Rezil edecek Trabzon Feneri

Fenerin puan alma ihtimali bile yok

Fenerde de kondisyon yok trabzon fizikli bir takım! ben maclarınıda izliyorum trabzonun iç sahada acayip baskı yapıyolar,artık haftada macda yapmıyolar,Ben trabzonun yeneceğini düşünüyorum.Zokara fazla etki etmiyo trabzonda.!

Fener hiç bir şey yapamaz. Rezil edecek Trabzon Feneri

Fenerin puan alma ihtimali bile yok

Rıza futbol açısından baktığında %100 dediğin gibi.. Ama şike açısından bakınca, ben bu şikecilerin her türlü dümenini çevireceğinden eminim.. Alamaz dediğin maçları alıyorlar, sonra da işte futbol bu yüzden güzel diyorlar.. Mesela maçın hakemi bile bellidir şimdiden.. Ben o hakeme her türlü küfürü şimdiden gönderiyorum..

Bir de fb medyası trabzon camiasını sakinleştirmek ve yumuşatmak ve fbnin maçı alıp götürmesi adına her türlü geçmiş olayları unutturmayı hedef alacak.. bizim bu olanları, fenerin trabzona gemişte neler yaptıklarını hatırlatmamız ve olayların çıkması için tahrik etmemiz lazım her türlü.. şikeye karşı pislik..

Normal şartlarda ts alır derim ama eziklerin balınıda hesaba kattığımızda berabere biter...

Trabzonspor her zamanki gibi geri çekilcek golü beklicek ve 4-5 yiyip gidecek bu başlıkta hiç tartışmayın olay bu kadar.

tirabzon ne kadar ezik olsada fb ye karşı herzaman orda üstün oynamıştır.. hamsiler yener

6234_3546_2011_B.jpg
[/URL][/IMG]

fenerbahce balderesi sponsorlugunda cıkıyor maça :D

Trabzon dengeli oynamalı o kadar deli gibi hücum düşünürlerse kaybederler ama bize oynadıkları gibi oynarlarsa kesinlikle kazanırlar

Üst Alt