STSL 11/12 H:33 | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Trabzonspor - Fenerbahçe | 1 Nisan | 19.00

TS gol kaçirma rekoru kirar yine maç sonu alinti yaparim goreceksiniz

ts sayısız gol pozisyonu kaçırır fakat fb gelir ya karambol yada bi tane kaleyi bulan şut gol olur kazanır

Cok dehset olaylar cikmaz umarim bu maci sirf bu yüzden sezonun sonuna attilar,gecmiste biliyoruzki trabzonda ölümden döndügü maclar var fenerin mac sonrasi öncesi uzun yillardir bu görüntüleri görmedik ama bu sefer durum farkli hangi trabzonluyla konussam intikam yemini etmisler,umarim emniyet tedbirini almistir bu macta bunu öngörmüslerdir...

Trabzonlu oyuncular cok asiri motivasyon olacaklar o kesin ama bazen asiri hirs iyi degil,cok baskili baslicaklar maca gol ve gollerle ama bizim kadiköydeki maca dönmemesi icin enerjilerinide akilli kullanmalilar,son bizim macta oynadiklari oyunun %50 si fenere yeter aynisini oynasinlar tarihi fark yaparlar...

SON DAKIKA

Fenerbahce kafilesi yogunluk nedeniyle havalanini terkedemiyor..

Ben asıl Beşiktaş-Samsun ve Antalya-Bursa maçına kilitlendim..

Beşiktaşın form grafiği kötü bu aralar kendi içinde sorunlar yaşıyorlar Samsunspor canını dişine takıp kümede kalma mücadelesi verecek Beşiktaşın ayrıca hiçbir hedefi yok...

Öte yandan Antalya-Bursaspor maçı var.Bursaspor için hayati maç UEFA Avrupa Ligi playofflarına katılabilmek için,Bursaspor alabilir.

Veee son hafta fenerbahçe-Antalyaspor.Antalyasporun ölüm kalım maçı :D

Trabzondan 1 Nisan şakası bekliyorum.

Bize değil Fenere ama yanlış anlaşılmasın.:lol:

Bu hafta o kadar saçma sapan olaylar duyduk ki(başbakanın, tff nin açıklamaları,azizenin sürekli trabzona yüklenmesi)(danışıklı dövüş bence) yarın şike olacağını ve fenerin cok rahat kazanacağını tahmin ediyorum.

Futbolun içine ettiler ;artık objektif düşünemiyorum

fenerbahçe rahat alır bu maçı

sadr başkanı kupanızı vercez diyerek kandırırlar

Eger olaylar yüzünden hükmen maglubiyet gibi bir sacmalik olmazsa, Fenerbahce´nin kazanmasi mümkün degil.

şu burak hakketten bencil olmasa inanın her takımda oynar sırf kendine onayan ben bi burak birde ceyhun eriş vardı inanın 2.side aynı

Ben asıl Beşiktaş-Samsun ve Antalya-Bursa maçına kilitlendim..

Beşiktaşın form grafiği kötü bu aralar kendi içinde sorunlar yaşıyorlar Samsunspor canını dişine takıp kümede kalma mücadelesi verecek Beşiktaşın ayrıca hiçbir hedefi yok...

Öte yandan Antalya-Bursaspor maçı var.Bursaspor için hayati maç UEFA Avrupa Ligi playofflarına katılabilmek için,Bursaspor alabilir.

Veee son hafta fenerbahçe-Antalyaspor.Antalyasporun ölüm kalım maçı :D

Bence bu senaryo üzerine fazla hayal kurmayın ant bursadan enaz 1 puan alır ve ligde kalır ayrıca samsun kargaları yenemez !!

Hahahahahaha :D

Trabzon sehrinde belediye araclarindan, kapilarinizi pencerelerinizi kapatip yatin, sehirde hirsizlar var anonslari yapiliyormus :D

Saka degil gercek :D

Üst Alt