STSL 11/12 H:34 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:34 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Fenerbahçe - Antalyaspor | 7 Nisan | 19.00

Alex oyanmassa fener puan kaybeder ama alex oynarmış

En çok Ömer Çatkıç için seviniyorum BankAsyada saç ektirir

Son Dakika TFF'den Açıklama Geldi! Kişilerin Düştüğü Ofsayt takımı bağlamaz!

f7 bu maçı verecek yani beraberlikle bitecek.

Bir takımın kaderi ağlarla örüldüyse. Her sene oldugu gibi şike yapar, teşvik yapar. Allah büyük bu takımları son haftada yine birbirlerinin karşılarına cıkarıyor.

Haftanın en ilginç maçı? :) Hadi bakalım ömer efendi, hayatının maçında nasıl oynacaksın? Bize gelince bildiğin panter kesiliyorsun..

Şunu Habertürk'te gördüm. Eğlenceli biir şey.

Galatasaraylı= Haha feneri 3-1 yendik Fenerbahçeli= Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik Galatasaraylı=Bizim Uefa kupamız var Fenerbahçeli=Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik Galatasaraylı=Bizim süper kupamız var Fenerbahçeli=Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik Galatasaraylı=30 senedir türkeyi kupasını alamıyor fener Fenerbahçeli=Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik Galatasaraylı= Bizim toplam kupalarımız sizinkinden fazla Fenerbahçeli=Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik Galatasaraylı=Biz bir keresinde dünya sıralamasında 1. sıraya yükselmiştik Fenerbahçeli=Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik Galatasaraylı=Biz 4 sene üst üste şampiyon olan tek takımız Fenerbahçeli=Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik Galatasaraylı=Biz sizi 5-1 yenip Türkiye Kupasını almıştık Fenerbahçeli=Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik Galatasaraylı=Biz sizi 7 kişi ile 7-0 yenmiştik Fenerbahçeli= ! ! ! ! ! ! 404 Error Not found

Riza Calimbay da ötmüs, bizim icin Samsun maci final maci, Playoff icin kazanmaliyiz falan filan diye.

Fenerbahce kazanirsa, Samsun kaybederse cok kötü olur yahu.

Bu hafta her sonuc lehimizeydi, haftaya tersi olmasin :)

samsun sivas fln dinlez,bu durumda koyar gecer onur abi...

arenadaki 1-1 lik antalya maçında inanın nefrettettirdi ömer ,deniz,ali turan gibi oyuncular şu antalya düşşün fb yenmesi önemli değil play-offta alıcamız 6 puan var.

antalya düssün,fb kazansın,o derece nefretimsin antalya

arenadaki 1-1 lik antalya maçında inanın nefrettettirdi ömer ,deniz,ali turan gibi oyuncular şu antalya düşşün fb yenmesi önemli değil play-offta alıcamız 6 puan var.

Antalya düşse de o topçular seneye de 1.ligde başka takımlarda oynar. En iyisi fener yenilsin.

ulan sifo, her besiktas maçinda yattin, ama onlar senin en yakin rakibine yenilip seni zor durumda biraktilar, insallah kumeye dusersiniz

94-95 den beri nefret ederdim , bildim bileli şifoyu hiç sevmem en nefret ettiğim insan kılıklılardan , ömer çatkıç denen insan kılıklıyı yol kenarında yaralı görsem bir tekmede ben atarım , ibrahim dağaşan denen baltadan , doğa ve deniz denen kazmalardan nefret ederim ,

kısaca bu sene fenerin bir maçı kazanmasını isteyeceğimi hiç düşünmezdim , umarım rıza denen insanın şikeci takımı samsunun canını yakmaz rıza şifoya kıyak geçmez ,

samsun maçı çok etkiler samsundan galibiyet haberi gelirse maça asılır antalya başka sonuç haberi gelirse fener fark atar ama ben berabere biteceğini düşünüyorum

Üst Alt