STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Manisaspor - Galatasaray

Eğer bu akşam hamsi şikecilere koyarsa

Ünal aysal'a helal olsun diyorum...:)

11 Aralık 2011 habere göre

"F.Bahçe'nin 10 puan önünde bitiririz"

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın TRT Spor'da katıldığı programın kulis konuşmaları gün yüzüne çıktı.

Sakin tavrıyla bilinen G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ın F.Bahçe maçı öncesi TRT 1'de röportaj başlamadan kuliste "Derbiyi kazanırsak F.Bahçe'nin 10 puan önünde ligi lider bitiririz. Kaybedersek de F.Bahçe 3 puan önümüzde ligi tamamlar" dediği iddia edildi.

"F.Bahçe'nin 10 puan önünde bitiririz" - Galatasaray

Manisa nekadar ciddi olursa olsun kalite gerekiyor bizden puan almak icin.

Bu arada mac pazar günü galiba.

------Fernando Muslera-------

Eboue--Ujfalusi--Semih--Hakan

Aydin---Melo--Selcuk--Engin50

--Necati Ates---J.Elmander---

En iyi kadro ile cikmaliyiz. Bence en mantikli kadro bu. Elmander dinlenmis bir sekilde , hazir bir sekilde macta oynayacaktir.

Manisa'da dikkat edilmesi gereken birisi varsa o Isaac'tir. Onuda bizim Stoperler zaten halledecektir. Savunma anlaminda rahat bir mac olacaktir. Ön taraftada Manisa'nin zaaflarindan dolayi sikintisiz bir mac bizleri bekler.

Fazla kasmadan 2-0 aliriz.

Bu arada bir ekleme yapayim gecen sezon Manisa deplasmaninda "Cimbom kümeye" demislerdi. Manisaspor'a karsi oynuyoruz son hafta ve onlar düstü. Tesadüfe bak.

Pazar ve pazartesi olmasında hangi gün olursa olsun. Yoksa maça gidemicem pls :sad007:

Ufak bir-iki değişiklik dışında tam kadro çıkmak lazım.Ciddiyeti kesinlikle elden bırakmamak gerek.

riera falan oynarsa puan kaybı olabilir,tam kadro ile çıkmalı.

Maç İzmirde olsa süper olurdu yav.:(

55.000 kişi izlerdik maçı hemde Manisa iyi hasılat kazanırdı gider ayak.

Bizim yönetim bir zorlasa belki olabilir ama.:(

Maça tartışmasız tam kadro çıkmalıyız,Ankaragücü ile oynamıyoruz.Buarada Manisaspor'da Hüseyin Tok,Yiğit İncedemir ve Ferhat Çökmüş kart cezalısı diye biliyorum teyit ederseniz sevinirim.

Hiç riske girmemeliyiz. Şimdiden şu dinlensin bu dinlensin diyenler olacaktır fakat ben böyle bir lüksümüzün olduğunu düşünmüyorum.

Kazanırsak eğer play-off'a 5 puan avantaj ile gireceğiz. Artık Manisaspor maçından çok play-off maçlarını düşünüyorum. Umarım işimize yarar bir fikstür olur. Hatta şöyle içerde Beşiktaş maçı ile başlayıp Trabzonspor deplasmanı ve yine içerde Fenerbahçe ile devam edersek iyi olur diye düşünüyorum. Hele bu maçlardan 9 puan toplarsak psikolojik olarak da avantajı her türlü ele geçiririz. Aksi taktirde zor bir deplasmanda hele de 3 puan kayıpla başlarsak psikolojik avantajımızı kaybedip sıkıntı yaşayabiliriz. Seriye deplasman galibiyetiyle başlamak tadından yenmez ama bence işi riske atmamak gerek diyorum.

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Manisaspor - Galatasaray | 8 Nisan | 19.00

Manisada bizim eskilerden oynayan varsa aman bu hafta sakatlanmasın.. Bir hafta dırdır çekmeyelim yine bu şikecilerden..

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Manisaspor - Galatasaray | 8 Nisan | 19.00

Hic baslamayin yedek medek diye. Sonra bin pisman oluyoruz. Tam kadro cikip, maci ciddiye alarak 3 puani almaliyiz. Tartismaya bile gerek yok

Üst Alt